Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 25murat0517

quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: 25murat0517

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Telefon ve sadece wifi açık, işlem yapmadan %100 şarj 2 saatte oldu. Süre nasıl?

Açıkken bu süreleri görüyor şarjda, ama qc3.0 a göre sanki fazla gibi.max 70-80 dk olmalı bence süre.

Blitzwolf marka kablo ile 70 dk da full doluyor benim mi 6

Kapalı halde mi açık mı hocam, açıksa çok iyi süre. 0-100 mu?

Açık halde. Hep %5 in altında düşünce takıyorum. Yarın tam olarak ölçer yazarım.gece 3g vs kapatıyorum %3 gidiyor sabaha kadar

Ok hocam, açık halde tam ölçüm yaparsanız ve paylaşırsanız sevinirim.

Dediğiniz gibiyse çok iyi süre ama 0-100 onemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25murat0517 kullanıcısına yanıt
    Google hizmetlerini silme, google play falan çalışmaz yalan olur. Xiaomi hiz çerçevesi de önemli ona da dokunma, arka plan verilerini kisitlayabilirsin. Bikac sayfa önce paylaşmıştım kendi kisitladiklarimi.

• Nexus 5 kullanıcısıyım. Miladı dolmadı ama doldu gibi bişey. Malum kronik sorunlar kasa çatlaması, az ses çıkması vs. Xiaomi'yi uzun zamandır takip ediyorum çok iyi ürünleri var. Mi 6 almak istiyorum. Tavsiye eder mi kullananlar ? Kafam Apple a gidiyor. 6s,7,7 plus vs. Çok parada vermek istemiyorum.
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Hocam, cep modu tam olarak nasıl açılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

Nexus 5 kullanıcısıyım. Miladı dolmadı ama doldu gibi bişey. Malum kronik sorunlar kasa çatlaması, az ses çıkması vs. Xiaomi'yi uzun zamandır takip ediyorum çok iyi ürünleri var. Mi 6 almak istiyorum. Tavsiye eder mi kullananlar ? Kafam Apple a gidiyor. 6s,7,7 plus vs. Çok parada vermek istemiyorum.

Çok para vermek istemiyorsan seni hemen bu tarafa alalım, hayırlı olsun diyelim hocam

Gel gel su çok güzel

Şaka bi yana Cihaz çok güzel,tavsiye ederim.

• quote:

Ayarlar-kilit ekranı & parmak izi-gelismis ayarlar

• quote:

Fazla takip edemedim konuyu fakat üstte paylaştığım süreden dolayı olabilir.

@pretty34 Söylediğiniz süreler temenni mi, yoksa bende kinde mi terslik var?

@kralYD
    Alttaki kılıfı aldım. Daha gelmedi. Bunu alıp hoşlananlar var.
    https://www.banggood.com/UCASE-Hybrid-Silicone-Back-PC-Frame-Protector-Case-For-Xiaomi-Mi6-Mi-6-p-1152326.html?rmmds=myorder
    Cam koruyucu bunu tercih ettim, daha gelmedi.
    https://www.banggood.com/Bakeey-2PCS-Full-Cover-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-Xiaomi-Mi6-Mi-6-p-1162011.html?rmmds=myorder

Geldiklerinde ise kılıf olarak beğenmezsem ya da değişiklik olsun diye alttakileri düşünüyorum, ilki sağlam fakat kalın galiba. Koruyuculuk ön planda ise size göre, ilkini seçmek mantıklı.
    https://tr.aliexpress.com/item/NX-CASE-Army-Camo-Camouflage-Pattern-Case-For-Xiaomi-Mi-6-Armor-Shockproof-Hard-PC-Soft/32813879891.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.ddb9bf2275M7o&isOrigTitle=true
    https://www.banggood.com/Hybrid-Armor-Stand-TPU-PC-Back-Protective-Case-For-Xiaomi-Mi6-Mi-6-p-1152784.html?rmmds=search

Teşekkürler hocam tavsiyeler için

• Surda şarj suresi ile ilgili bir video var

https://youtu.be/Vznl0-WvxCo

• Xiaomi mi6 kullanan arkadaşları telefon memmunsunuz. Benim lg g3 arıza vermeye başladı. Telefonu değişme istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

Nexus 5 kullanıcısıyım. Miladı dolmadı ama doldu gibi bişey. Malum kronik sorunlar kasa çatlaması, az ses çıkması vs. Xiaomi'yi uzun zamandır takip ediyorum çok iyi ürünleri var. Mi 6 almak istiyorum. Tavsiye eder mi kullananlar ? Kafam Apple a gidiyor. 6s,7,7 plus vs. Çok parada vermek istemiyorum.

Bende uzun zamandır araştırıyordum daha bu akşam aldım telefonu tek diyeceğim niye bu kadar beklemişim diyorum.

@beyazkurt2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 3 Ağustos 2017; 0:2:27 >
  • quote:

quote:

Peki cepte ekranın telefonda yanmaması için bir ayar var mı? Diğerini denedim, bende de çalışmıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Peki cepte ekranın telefonda yanmaması için bir ayar var mı? Diğerini denedim, bende de çalışmıyor.

Öyle bir ayar yok hocam malesef

• migroslarda 2000 lira şuan, kronik sorunu var mı telefonun soyulma devam ediyor mu
  • Çok acil yardıma ihtiyacım var

Yarın askere teslim olacağım

Mi6 telefonumdaki rehberi sim karta aktarmam lazım

Nasıl yapabilirim

• onz kullanıcısına yanıt
    Kronik sorun görülmesi için en az 3-4 ay kullanmak lazım. İlk çıktığında alanlara danışmak lazım. Burada çoğu kullanıcı yeni galiba. Sony neo kullanmıştım. Geri dönüşümlü malzemeden üretilmişti, doğaya saygı amacında. Tuşlarda ve dış kapaklarda boya atması kronik sorunu vardı. Onda bile temiz kullanınca ilk seneden sonra başlamıştı.
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Hocam benim cihaz açıkken 70 dkda tam doluyor yüzde 5 iken taktığımda acaba benim cihazda problem mi var?

Çok iyi ekran süreleri de aldığımı düşünmüyorum günlük 4 saat ekran süresi alıyorum yüzde 75 şarj ile ve parlaklık yüzde 50 civarı genel olarak internet kamera whatsapp kullanıyorum şüphelenmeye başladım gerçekten cihazımda problem mi var diye?
  • 1lac kullanıcısına yanıt
    Hocam rehbere geldiğin zaman ayarlarda yada seçeneklerde dışa aktar diye bişey olması lazım oraya tıklayıp simi seç

• qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt
    Bana var gibi geldi batarya sanki tam değil gibi.

• Arkadaşlar bu geri tuşuna bastığımız zamanki titreşimi nasıl kapatırız normal titreşim değil bu menu tuşundaki geri tuşu vs. ayarlarda bulamadım
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    hocam 16 ağustosta kararlı rom çıkacakmış. beta denemeye gerek varmı sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.