Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun yaşayanlara önereceğim tek rom, uzun zamandır kullanıyorum sorun yok.

https://www.cooluc.com/aosp.html

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Benim güç tuşuna problemim yok sağ alttaki dokunmatik tuşuna uzun basınca ekranı kapatıyor. Bu şekilde hem kullanımı daha rahat hemde tuşun ömrü uzadı

• 3,5 yıldır yoğun kullanıyorum. Play Market'ten kurduğum ve aktif kullandığım 223 adet uygulama var. Ne rootladım, ne sıfırladımi ne custom rom attım, ne de donma/takılma yaşadım. Şeytan kulağına kurşun :) Fiziksel tuşlarda da herhangi bir problemi yok.

Araçlar (widgets) bölümündeki Kilitle fonksiyonunu ana ekrana yerleştirin, güç tuşu yerine buna 1 kez dokunun. Ekranı kapatmak için çok daha pratik bir yol.

• Merhaba. Mi 6 cihazımın sürekli mikrofonu gidiyor ve reset attığım zaman düzeliyor. Servise verdim sorun yok dediler çözemediler fakat hala aynı denemediğim rom kalmadı aynı sorunu yaşayıp çözebilen var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim güç tuşu vs hiç problemim olmadı. Tek sıkıntı konuşma sırasında sesin geldiği kısım. Onuda kulaklık takarak çözdüm . Hala kullanıyorum ve memnunum.

• Benim de 4 yıldır ilk defa home tuşu ve parmak izi okuyucusu çalışmıyor hiç bir şekilde algılamıyor, bu sorunu yaşayan oldu mu, yoksa telefondan çok memnunum açıkcası bunun yerine ne tercih edebilir bilmiyorum.

3.5 yıldır kullanıyorum. bir kere yağmura ıslanmıştı. bikaç günü ses açma kapama tuşu kendi kendine basıp durdu. sonra kendiliğine düzeldi.

onun haricinde ne güç tuşunda ne parmak izinde ne bt'da ne wifi'da ne kamerada bir problem var.

bt aktif olarak kullanıyorum. amazfit bip sürekli bağlı, arabada bt ile bağlanıyorum, evde bt hoparlörüm var. şimdi bir de bt kulaklık aldım.

mi 6 kullanan ve memnun olan bir arkadaşım daha var.

şuan tek sorun bataryanın zayıflaması.

onu da nerede değiştiririm bilmiyorum.

(benim şahsi fikrim custom rom'lar yükleyince telefon çok saçmalıyor. önceden xperia p vardı. telefondan memnundum, garanti bitince çeşitli rom'lar yükledim. hepsi birbirinden sorunlu, güç bela eski haline getirdim.)

• Bende üç yıldır kılıf olmadan sorunsuz bir şekilde kullanıyorum şarj bir gün rahat çıkarıyor. Bunun yerine alınacak tek telefon iPhone veya android farketmez 4.7 inç ekrana sahip olanlar ve bu da iPhone 6 7 8 serisinde var bir mi6 birde bu serileri tek geçerim

• Küçük ekranlı ve performanslı bir cihaz istediğim için mi 6 ya yöneldim. Bu zamanda alınır mı batarya performansı, kamerası nasıl ve en son hangi güncellemeyi aldı. Kulaklık girişi olmayışı ve hafıza kartı girişi olmayışı tek düşündüren tarafı

• Iscoo I kullanıcısına yanıt
    İçindeki batarya düzgün ise günün çok rahat kurtarır
    En son Android 9 aldı
    Kamera olarak ise gündüz idare eder ama düşük ışıkta bence rezalet
    128 lik bulursan rahat edersin diye düşünüyorum hafıza olarak
    Kulaklık girişinin çok kullanan birisi isen sorun yaşarsın kulaklık girişi olmadığı için

Yalnız performans olarak aklında hiçbir şüphe olmasın hala çoğu cihaza taş çıkartır

Çok teşekkür ederim, miui kaç aldı en son olarak. Kulaklık çok kullanan biriyim çevirici kullanıcam ek olarak maalesef. Evet 128 lik almayı planlıyorum çünkü hafıza kartı girişi yok ve çok uygulama indiriyorum. Isınma sorunu oluyo mu oyun oynamam pek sosyal medya, youtube, fotoğraf düzenleme uygulamaları

Rica ederim hocam
    11 aldı en son
    Isınma sorunu olarak öyle aşırı ısınıyor diyemem
    Cihazı aldığım ilk zamanlar buz gibiydim ama son zamanlarda arka planda çok fazla bir şey açıksa biraz yüklenince hafif ılık oluyordu o da ısınma sayılmaz bence
    Yine eğer atladığın bir şey varsa kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır ben cihazı 3 ay önce değiştirdim

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

• Telefonun kronik sorunu veya kötü yanı veya beğenmediğiniz bir şeyi olursa bilgilendirirseniz sevinirim

• Normal 128 le seramik arasında fark var mı

Yukarıda arkadaşın belirttiklerine katılmakla beraber wifi İle bağlantıdayken Bluetooth çakışma yapıyor bu da Bluetooth kulaklık kullanırken kesintilere yol açıyor. Tek kronik sıkıntısı bu 3 yılı geçti kullanıyorum şarj günü rahat kurtarıyor 4-5 saat ekran süresi alıyorum. Ekran jdi panel olsun LG panel olursa arkadaşlar ghost screen oluyor diyorlar şimdiye kadar kullandığım en güzel telefon hala taş gibi ve hızlı

hocam normalle seramik arasında bir fark yok. seramik olan biraz daha ağır.

onun haricinde kronik sorun olarak bende hoparlörün sesi çok kısık çıkıyordu. temizlemek için yöntemler var fakat hiçbiri doğru düzgün işe yaramıyor.

bende garanti kapsamında 1 kere değişti ve düzeldi. sonrasında yine bir miktar kısıldı.

şuan konuşurken çoğunlukla (hatta neredeyse her zaman) bt kulaklık kullanıyorum.

eğer 2. el alacaksan bunu kontrol et bence.

• Konu BT kulaklığa gelmişken, Audio-Technica tavsiye ederim

• Cihazı bugün aldım, ilk izlenimlerim çok seri ve biraz elime ağır geldi boyutuna göre 😄 miui 11 son sürüm gözüküyo

• arslanrecep kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarlarda ekrana çift dokunarak uyandırma var, onu aktif edebilirsin. Kapatırken de ana ekrana kilitleme widgeti koyarsan işini görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15141515151615171518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.