Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15131514151515161517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Redmi note 10 pro'ya geçsek işlemci farkı çok olur mu? Sd 835 vs Sd 732G

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arslanrecep kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 2 haftadır aynı sorunu yaşıyorum . 1 haftadır da ekran kendi kendine dokunmaya başladı. Tamirciye götürdüm ekran değişecek dedi 350 TL 😣 şimdilik böyle kullanıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar uzun zamandır konuyu takip etmiyordum. Yeni güncellemeler mi6 ya gelmiyor artık sanırım. rom kurarak falan son güncellemeleri kurabilir miyiz? tavsiye eder misiniz? telefon hızlanır mı? gerçi gayet hızlı da maşallah :D yani bir artısı olur mu yoksa orjinal olarak mı devam edeyim?

• MalamadreX kullanıcısına yanıt

4 yıldır kullanıyorum bir kere serviste ekran değişti ghost screenden dolayı, ilk defa böyle bir sorun oldu ben de bu şekilde kullanıyorum şimdilik

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt

Satın aldığım 8 ekim 2017'den beri orijinal batarya kullanıyorum. 1 günü ancak çıkarıyor. Ben de batarya arıyorum ama Deji bana çok kalitesizmiş gibi geliyor. Güvenemiyorum doğrusu.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi6-128-gb-2000-tl-migros-yaniyoorrr--129266801-8#129291825

• Ben 6 aydır kullanıyorum çok memnunum .

• snoppy kullanıcısına yanıt

orjinal bataryadan sonra deji gelir, bu bütün markalar için geçerlidir, deji kendini çoktan kanıtlamıştır, nesine güvenmediniz ki?

• Olur da telefondan vazgeçen olursa jdi ekran varsa alırım, ghost screen den dolayı

• ztalan kullanıcısına yanıt

buna nerden bakıcaz?

"Ayarlar -> Telefon Hakkında -> Çekirdek Sürümü -> Check version info" yolunda göstermiyor. Android 9, MIUI 11 var.

• pusat1249 kullanıcısına yanıt

Bir facebook gönderisinde bazı kullanıcıların(Mİ6 ve MI 8 ) orta seviye cihazları pek beğenmediğini söylüyor hatta bir tanesi geri dönmüş

• @pusat1249 @firostr

ben 3 senedir mi 6 kullanıyorum. geçen sene anneme redmi note 8 pro aldık. (mediatek g90t işlemcili)

hız anlamında çok iyi. ben bir fark göremedim. kamerası da mi6'ya göre çok daha iyi.

zaten orta-üst seviye işlemcilerin hiçbiri hız anlamında üzmez. ben kendi kullanımım için konuşuyorum.

Telefon root lu mudur?

hayır değil. aldığımdan beri de hiç root'lamadım.

O yüzden göstermiyor olabilir, rootlu telefonda daha çok detay gösteriyor diye okumuştum byu yerlerde. Şahsen ben farklı rom kullanıyorum, hiç açamıyorum o yeri

• 1 haftadır bluetooth problemi yaşıyorum. Şöyleki kulaklığa veya araçta bluetooth a bağlanıyorum youtube den falan ses gelmiyor ve açtığım videolarda donuyor. Facebook, instagram, müzik programlarında da aynı sıkıntı var hiç bir şekilde ses gelmiyor. Bağlantı ayarlarını sıfırladım fakat çözüm olmadı. Varmıdır çözümü?

• seko044 S kullanıcısına yanıt
    Wi-fi kapalı olarak deneyin, Bluetooth bağlı iken

Maalesef olmuyor.

1 yıldır aynı sorun var . Denemediğim rom kalmadı en sonunda pes ettim .

• MalamadreX kullanıcısına yanıt

4 yıl olacak neredeyse. 1yıldır power tuşu arızalı, 6 aydır parmak izi çalışmıyor şimdide bluetooth gitti. Mi 6 ya Veda vakti geldi gibi.

Sanırım bu cihazın güç tuşu kronik
    Var mı hala aktif olarak güç tuşunu kullanıp da bozuk olmayan
    Benim de geçen sene Nisan ayından beri güç tuşum arızalı ydı
    zaten Bluetooth enteresan Allah'tan tamamen iptal olmadı yoksa direkt cihazı değiştirdim Bluetooth benim için önemli
    Ama sürekli kesilmeler oluyordu özellikle wi-fi açık iken
    Sonrasında ses tuşları da sıkıntı vermeye başladı

Ama performans olarak neredeyse beni hiç üzmedi
    Sadece son zamanlarda ısınma başlamıştı biraz o da normal kaç yıllık cihaz
    Ama kasma takılma namına bir şey yoktu

Tabii yazılımsal sorunlar başka bazen beni çıldırtıyor du
    ve yine beni cihazdan nefret ettiren Bir diğer konu ise video ve ses kayıtlarındaki mikrofon kalitesinin rezalet liği idi

Yalnız şebeke ve wi-fi çekimi tek kelime ile mükemmel di
    ayrıca batarya olarak da hala günü iyi-kötü kurtarıyordum ve ne olursa olsun batarya tamamen bitmeden kapanmıyordu

Bu arada dönüştürücü ile kulaklık bağlasak bile kablolu ses seviyesi cidden çok yetersizdi

ayrıca kamerası donanım olarak iyi olsa da yazılım olarak destek çok kötü olduğu için düşük ışıkta cidden kötü performans veriyordu

Neyse cihazı hem övdüm hem de gömdüm🙂

Üç aydır s10 plus kullanıyorum memnunumm

• 
Sayfa: önceki 15131514151515161517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.