Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14831484148514861487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam denemedim dediğin gibi üstünden iki buçuk ay geçti yine de deneyeyim mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Yok hocam denemedim dediğin gibi üstünden iki buçuk ay geçti yine de deneyeyim mi
    Dene bir zararı olmiycagna göre,bir kaba doldur pirinç,at içine teli 1 gün beklet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam
    Şehir dışındayım dönünce deneyeceğim

• Doğru pirinç denenebilir, ilk başta akla gelmesi lazım. Aşırı su girmesi söz konusuysa benim ki gibi açmak en mantıklısı. Özellikle denize düştü ise. Tuzlu su hemen temizlenmeli.

• Benim de ahize ile ilgili sorun var. Karşı tarafı kapalı ortamda duyabiliyorum ancak dışarıda imkansıza yakın. Değiştirmeyi düşündüm fakat bir yer bulamadım. Öyle olunca da iğne ile 4-5 delik açtım. Şimdi gayet net duyabiliyorum. Tabi iyi mi yaptık kötü mü yaptık bilmiyorum.
  • Ayrıca benim de düşüncem ürünü bozuluncaya kadar kullanmak yönünde. Önceden bir telefonu en fazla 1-2 sene kullanıyordum. Mi6' dan sonra telefon değiştirmedim. Yeni telefonlar çok pahalı artı bu kadar özellikli ve kullanışlı değil. Sadece yeni bir telefon almak için değiştirmek çok lüks bile sayılabilir.
  • kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Evet, 2,5 sene önce 2000 e almıştım mi6 128gb ceramic modelini, şuan çoğu telefonlardaki işlemcilerden iyi durumda hâlâ snapdragon 835. Benimki seramik versiyon, ahizede sorun var. Eşime normal modeli almıştım mi6 128gb, onunkinde ahize sorunu yok. Gayet iyi geliyor kulağa ses. Kendi telefonumla karşıdakini anlamakta çok zorlanıyorum biraz gürültü varsa ortamda. Ahize kısmına delik açmadım ben.

• ben de delerek baya iyi sonuç aldım hatta ilk ben yazmıştım delin geçin diye 1 sene önce deldim hala canavar gibi ses

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Delince bi sorun olmaz da estetik olarak hoş bir görüntü çıkmaz ortaya bence

• Ben de deldim. 5 6 tane minik iğne ucu kadar delikler açtım, belli bile olmuyor.

• DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    hocam cidden derine girmeden anlaşılmıyor bile çok küçük delikler iğne ucu ile

• 2650tl ye sıfır alınır mı bu cihaz ne diyorsunuz?
  • splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Delince bi sorun olmaz da estetik olarak hoş bir görüntü çıkmaz ortaya bence
    Aynı sorunu yaşayıp, süpürge, kolanya vs. deneyip, en son delen, içini açıp gören bir kişi olarak şunu söyleyeyim: Toz korumasına maruz kalacağından, az da olsa su koruması olduğundan ve görünüş olarak bozulacağından garanti varsa göndermelerini, garanti yoksa anlıyorsa içini açıp temizleyip, olmazsa filtreyi değiştirmelerini tavsiye ederim. Üstteki ızgara delince hoş görüntü olmuyor ve koruma da gidiyor.

• bi konu hakkında fikrinizi almak istiyorum

13ve 14 mayıs 2020 tarihinde arka arkaya gelen system güncellemesinden sonra;

ana ekran tuşları sık sık devre dışı kalmaya başladı.

müzik dinlerken ses yükseltmek istediğimde dinlediğim parçayı değiştiriyor.

sesi tavsiye sınırının üstüne çıkarmak istediğimde sürekli alt sınıra geri çekiyor.

2 kez fabrika ayarlarına geri getirdim temiz yükleme yaptım ses yüksetlme nisbeten düzeldi ama diğer sorunlar hala devam ediyor

ne önerirsiniz.

telefonum kvk nın getirmiş olduğu global rom lu versiyon
  • serazen kullanıcısına yanıt
    Bendede orta tuş kirlenmesi yaşanıyor.

Kapatıp açılınca düzeliyor.

• devre dışı kalma süresi uzarsa bende kapatıp açıyorum ama bu çözüm değil bende devre dışı kalma sıklığı cok arttı
    geri bildirim yaptım ama onada hala cevap gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serazen -- 13 Temmuz 2020; 10:14:2 >
  • Arkadaşlar bende de söyle bir sorun var çözümü bilen varsa sevinirim telefon araması geldiğinde ekrandaki açma yada kapama tuşunu kaydıramıyorum ekran tepki vermiyor güç tuşuyla ekranı kapatıp açıyorum ve tuşlar çalışır hale geliyorlar ve gelen çağrıyı geç de olsa cevaplayabiliyorum. sorunun sebebini bilen varmı. Cevabınız için teşekkürler...

• mi 6 dan mi note 10 lite a gectim.

kesinlikle mi 6 nin yerini tutmadi.ben gunluk internet ve program deneyimi olarak soyluyorum.mi6 daki akicilik yok.

mi6 hala duzgun calisiyor.belki ona geri donebilirim bebegime

• splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    bu cihazın sıfırı var mı ki?
    nerde satılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 14831484148514861487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.