Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi telefonlara gcam desteği geleceği gibi bi haber vardı, gerçeklik payı var mı, bilgisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorunla karşı karşıyayım telefonu ilk aldığım günden beri böyle ilk defa yazıyorum mi 6 kullanıcısıyım bende iphone kulaklığı var dönüştürücüsü ile birlikte kullanıyorum ama kulaklık sesi cok az geliyor zaten ses düzeyini orta seviyeye çektiğim zaman ses nerdeyse duyulamayacak duruma gelicek en yüksek seste ise aşırı bir yüksek ses gelmiyor dışarı ortamlarda cok az duyuyorum sizin telefonlardada böyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lindsey S

Arkadaşlar bir sorunla karşı karşıyayım telefonu ilk aldığım günden beri böyle ilk defa yazıyorum mi 6 kullanıcısıyım bende iphone kulaklığı var dönüştürücüsü ile birlikte kullanıyorum ama kulaklık sesi cok az geliyor zaten ses düzeyini orta seviyeye çektiğim zaman ses nerdeyse duyulamayacak duruma gelicek en yüksek seste ise aşırı bir yüksek ses gelmiyor dışarı ortamlarda cok az duyuyorum sizin telefonlardada böyle mi ?
    hocam normal bir durum. telefonun kulaklık ses ayarı düşük zaten, eğer root yaptıysanız bunun çözümü var
  • quote:

Arkadaşlar bir sorunla karşı karşıyayım telefonu ilk aldığım günden beri böyle ilk defa yazıyorum mi 6 kullanıcısıyım bende iphone kulaklığı var dönüştürücüsü ile birlikte kullanıyorum ama kulaklık sesi cok az geliyor zaten ses düzeyini orta seviyeye çektiğim zaman ses nerdeyse duyulamayacak duruma gelicek en yüksek seste ise aşırı bir yüksek ses gelmiyor dışarı ortamlarda cok az duyuyorum sizin telefonlardada böyle mi ?
    Samsung HS 3000 Bluetooth kulaklık kullanıyorum ve kısmak zorunda kalıyorum ki kulaklarım çok iyi durumda değildir, yani hafif duyma sorunum var denilebilir. Bence telefonun yazılımı ile ilgili değil, kablolu kulaklık girişi donanımı ile ilgili sorun var. Gerçi HS 3000 artık üretilmiyor galiba, bazı operatör bayilerinin kenarlarında köşelerinde bulursanız kaçırmayın, 80-90 lira olması lazım, ben buldum bir Telekom bayiinde bir tane daha aldım..

Not kulaklık olarak sony mh750 kullanıyorum ( hs3000'de istediğiniz kablolu kulaklığı kullanabilirsiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 25 Kasım 2018; 0:55:28 >

• mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    şu zamana kadar hiç root yapmadım belki gülüceksiniz ama root nedemek onuda bilmiyorum herhalde root yapınca orjinalliğini kaybediyor demi ne kadar sağlıklı sizce yapmalımıyım
  • quote:

Telefonun stok romunda öyle bir sorun var. Telefonun bootloader kilidini açarsanız ve xiaomi eu romu yüklerseniz sorun çözülür. Telefonun bootloader kilidi açık olduğu sürece dirkaç yolu daha var tabiki, biraz araştırın bulursunuz rahatlıkla.
  • Arkadaşlar selam mi6 cihazimda 8.2.2 global yüklü twrp yükledim (twrp -orangefox-redwolf twrp) dahil olmak üzere geneli denedim ama miui pro xiaomi eu rom yukleme yaptiktan sonra cihaz logoda döngüde kalıyor çözümü varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: drö

Arkadaşlar selam mi6 cihazimda 8.2.2 global yüklü twrp yükledim (twrp -orangefox-redwolf twrp) dahil olmak üzere geneli denedim ama miui pro xiaomi eu rom yukleme yaptiktan sonra cihaz logoda döngüde kalıyor çözümü varmıdır
    mi flash tolla sifirdan 10 romu kurmayi deneyin kurmak icin tgz uzantili fastbot romunu undirin telefon bi sifirlansin belki cozumdur

• drö kullanıcısına yanıt
    twrp ya da diğer kurdukların dahili hafiza şifresini cozumleyemedigi icin rom kursan dahi reboot yaptığında mi yazisinda cihaz kalir. cozumu wipe data yapmak ayrıca diger seceneklerden advanced wipe yani butun secenekleri secip wipe yapmaktır. kurulum yapcagin zaman dahili hafizayi gor ona gore sıkıntın cozulecektir

• Arkadaşlar yuvarlak içinde dikkatli bakınca WhatsApp klavyesindeki gülen yüz var yuvarlağın içinde ghost screen mi oluşuyor acaba umarım öyle bir şey olmaz ya

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• Global Beta 8.11.22 güncellemesi geldi. Bir değişiklik yok gibi. Var mı yükleyen ?

• Arkadaşlar merhaba. Mi6 128 gb kullanıyorum. Telefonun 1 yıl kadar garantisi var. Son 3 4 aydır type c girişinin yalnızca bir tarafını kullanabiliyorum. Mesela flash bellek takacam tek taraftan görüyor. Şarj ederken bir taraf hızlı şarj ediyor. Bunu garantiye göndersem delta servis yapar mı? Sorunu nasıl anlatabilirim? Teşekkür ederim şimdiden.

• Mi 6 128 GB cam olan modeli kullanıyorum. 6 ay oldu alalı. MİUŞ 10 global kararlı sürümdeyim. Son iki yada üç haftada 5- 10 kez ekran donması, dokunmatiğin çalışmaması gibi sorunlar oldu. Benzer sorun yaşayan var mı?

İkinci sorum android 9 ne zaman gelecek. Bilgisi olan var mı?
  • ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Bu yazdığına benzer bir olay başıma geldi. Telefonu kapatıp açtım düzelmedi bir kaç gün sonra geçti kendiliğinden, umarım öyle olur

• quote:

Orijinalden alıntı: vırvır

Mi 6 128 GB cam olan modeli kullanıyorum. 6 ay oldu alalı. MİUŞ 10 global kararlı sürümdeyim. Son iki yada üç haftada 5- 10 kez ekran donması, dokunmatiğin çalışmaması gibi sorunlar oldu. Benzer sorun yaşayan var mı?

İkinci sorum android 9 ne zaman gelecek. Bilgisi olan var mı?
    Merhaba önceki yorumlarda pek cok kişi guncelleme sonrası bu sorunu yasamisti.( Ben Dahil) Bir kac güncelleme geldi ve bir daha bende olmadi şahsen.

• vırvır kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı ikinci el aldım, 1 ay oldu. Bı sefer tüm kullanıcılarda bı donma oldu onun dışında olmadı

• mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Umarım hala orda duruyo Geçer belki zamanla

• sim kartinizi degistirmis gibi gözüküyorsunuz mi cloud u tekrar etkinleştirmek için mi hesabınızda oturum açın uyarısı...arkadaslar bir seferligine kardeşimin hattını taktım sürekli bu uyarıyı veriyor.hesaba giriş sifredini giriyorum yanlış diyor, şifremi unuttum kısmına girip mailden yeniden şifre alıp giriyorum,yine yanlış şifre diyor.çözümü bilen varmı?

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp açtığınızda bi şifre girmenizi istiyor ya parmak izinin yerine o şifreyi deneyin bir de

• Yeni güncelleme ile ne geldi yada düzeldi acaba?

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.