Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12831284128512861287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı görünümde 2 ekran koruyucu uyguladım. Ekrana oturması, uyumu mükemmel. Kolay kolay çizilmiyor. Pek parmak izi de tutmuyor. Gökkuşağı etkisi de yaşamadım. Fakat önemli bir sorunu var. Ekrana gelen şeffaf bölümde yapıştırıcı yok. Bu yüzden arada hava boşluğu kalıyor. Normalde sadece camdan ışık yansıması olurken bunda önce camdan sonra aradaki hava boşluğundan en son da ekrandan yani 3 katmandan yansıma olduğu için yüksek ışıklı ortamlarda görüş sıkıntısı oluyor.

Özetle duruşu çok güzel ama ışık yansıması rahatsız edici seviyede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

rootlayip ayarlarini yapinca ses kalitesi artti bendede aynen bende youtuptan reklamlardan biktim nasil engellicez bilen varmi

Alıntıları Göster
    magisk'den youtube vanced kurun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

Forum neden var yardımlaşmak için ki ben zaten sürekli burdan yardım isteyen, hazırcı bir insan değilim yabancı kaynaklardan dahi araştırdım bir sonuca varamadım en son buraya yazdım dediğinizi anlamadım ceviri filan ne alaka İngilizcem yeteri kadar iyi düzeyde zaten google amcaya selam söyleyin iyi günler

Alıntıları Göster
    ben okadar yazdim bana kimse yardimci olmadi rootlamaktan cok korkuyordum telefon bricik olur garantiside gider diye xiamoi telefonu ilk kez kullaniyordum okadar kisiye sordum kimse yardimci olmadi yada yardimci olmaktan erindiler ben cesaret ettim azmettim tek tek videolari formlari izledim okudum ve basardim su an benim icin cocuk oyuncagi oldu root magisk di gcam di fps di bu kelimeleri duyunca korkuyordum sende azmet basar ayrica yardimci olmaya calisanida öteleme akil akildan herzaman ustundur iyi formlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

magisk'den youtube vanced kurun hocam

Alıntıları Göster
    ok saol hocam kurdum kullaniyorum

• 3 tane ses ayari varken miui pro romda 4 tane ne ise yariyor 4. cusu

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Aramalardaki ses ayarı

• Miui10 kısa tanıtım ve uzun ekran görüntüsü alma

Videoları eklendi

Hangi sürümü kurdunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Hangi sürümü kurdunuz
    miui pro 8.11.1

• quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

miui pro 8.11.1

Alıntıları Göster
    Nasıl memnunmusun ben 7/8 aydır 7.11.16 sürümü kullanıyorum halada vazgeçilmez benim için

• quote:

Nasıl memnunmusun ben 7/8 aydır 7.11.16 sürümü kullanıyorum halada vazgeçilmez benim için

Alıntıları Göster
    hocam ozellik olarak cok ozellik eklemisler bilinen sosyal medya 2 saatte oyun yaklasik 9 saat falan goruyor hizli stabil isterseniz bir deneyin tekrar eski surume gecersiniz skinti yok

Benim kullandığım versiyondada eksik yok çok özellik mevcut ancak versiyon yükseltmek gerek bazı kamera vs gibi özellikler için

• An itibariyle benim telefonda ghost screen oluştu arkadaşlar. Ekli resimde işaretledim alan ekranda bir önceki ekran silik bir şekilde kaldı , gitmiyor. Diğer duvar kağıtlarında belli olmuyor ama bu duvar kağıdında dikkatli bakınca görünüyor. LG Jdi panel var benim telefonda. Çok rahatsız etmiyor ama ne dersiniz birşey yapmaya gerek var mı?

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Arkadaşlar selam.

3-4 gündür takvim uygulaması hata verip açılmamaya başladı. Nedir sebebi?
    Takvim uygulamasına özel güncelleme yayınlandı üç gün önce yükleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Hocam Mi 6'da bekleme süreleri çok düşük 6 saat ekran alıp 2 gün/48 saat bekleme alan pek göremedim 8 saat ekran süresi alınsa ile 11 saat bekleme çok çok kötü bence tabiki de bu benim görüşüm.
    Mi6 yı kullananlardanım. Forumda konu açıldığında çok ekran fotosu attım. 2 gün bekleme 14 saat ekran alıyordum. Hele 12 saatten aşağı düşmezdi. Cihazım 1.5 yaşını grçti halen 10 saatten aşağı düşmüyor. İlk sayfalarda çok tartıştık bunu. Kaliteli şarz cihazı kaliteli kablo düşük amperle şarz etmenin faydaları. 5-6 saaat alıyosanız atın onu çöpe

• quote:

Bootlader kilidini bir türlü açamadım her adımı yapıyorum telefonu bağlıyorum %50de verify hatası veriyor Unlock’a bastıktan sonra geliştirici seçeneklerinde olan adımları da yapıyorum oem kilidini aç diyorum ama hemen kapanıyor geri ondan kaynaklı olabilir mi acaba hesap ekleyi de yaptım sorun nedir bulamadım bir türlü
    72 saat beklemeden açamazsın

• Eskiletor E kullanıcısına yanıt
    Zaten güncel diyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Benim kullandığım versiyondada eksik yok çok özellik mevcut ancak versiyon yükseltmek gerek bazı kamera vs gibi özellikler için
    hocam butun meselede orda zaten gcam gibi bazi programlarin ust versiyonlari calismiyor bu versiyonda tek skinti klavyede bug var az bisi tuslara basarken yakinindaki harf cikiyor benim icin ekran suresi ve guncel rom ben bzen 4 saat youtuptan video izliyom gunu fazlasiyla kurtariyor bu rom

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiletor

Takvim uygulamasına özel güncelleme yayınlandı üç gün önce yükleyin

Alıntıları Göster
    Güncellemeleri kaldırınca çalıştı bende :)
  • quote:

Forum neden var yardımlaşmak için ki ben zaten sürekli burdan yardım isteyen, hazırcı bir insan değilim yabancı kaynaklardan dahi araştırdım bir sonuca varamadım en son buraya yazdım dediğinizi anlamadım ceviri filan ne alaka İngilizcem yeteri kadar iyi düzeyde zaten google amcaya selam söyleyin iyi günler

Alıntıları Göster
    Mi unlock kullandığın pc'de win7 olsun.Win 10 adb driverları için sıkıntı.

Adb driverları kurulu mu?Devices yazdığında senin telefonun gözüküyor mu dos ekranında?

Diğer bir olasılık başka bir type c kablosu kullan elinde varsa.Xiaomi'nin orjinal kablosuyla yaptım ben.

• 
Sayfa: önceki 12831284128512861287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.