Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12391240124112421243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam açık ama birkaç arkadaşla daha konuştum onlarda resimdeki gibi olduğunu söylediler. Kilit ekranda bildirimin içeriği çıkıyor ama bildirim çubuğunda kilit ekranda ikon çıkmıyor. Kilidi açınca ikon geliyor. Sizde de mi böyle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myigitoguz M kullanıcısına yanıt
    Ben yeni anladım demek istediğinizi aynen hocam bende de öyle kilit açınca çıkıyor simge mix 2s global beta. Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • omerkartalfb O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam kime sorduysam aynısını söylediler hatta betadakilerde aynen dediğinizi söyledi. Ozaman güncellemenin özelliği. Belki ileriki güncellemelerde düzelir?

• epic rom kurup rahatınıza baksanıza ya, ne uğraşıyorsunuz ?

Var mı kullanan ?
  • 3.6 gb boşta ram var %71 şarjım ekran sürem 3 saat 10 dakika rekor gelecek gibi bu muiu 10' bi harika dostum

• 9.5.8 kararlı sürümdeyim, bana henüz gelmedi...

• ben hala 8.2.2.0 kullanıyorum.. buradan miui 10'a direkt yükseltebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 15 Eylül 2018; 14:43:3 >
  • bjkahmet kullanıcısına yanıt
    Bem global betadan geçtim. Önce 9.5.8.0 a güncellendim oradan miui forumda verilen paketi güncelleyici üzerinden stabil roma geçtim

Herşey slindi tabiki

Ama sonra global betaya tekrar geri döndüm. Stabil çok sorunlu geldi bana betadan sonra. Bazı menülerde eksik pil menüsü gibi. Outlook mail kurulumunda sorun yaşadım bir kaç ta bug vardı.

• Güncellemeden sonra çoğu uygulamadan bildirim gelince kilit ekranı açılmamaya başladı aynı zamanda bildirim ışığı da yanmıyor bu sorunu yaşayan var mı?

• Gerçekten kaymak gibi miui 10

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

Bem global betadan geçtim. Önce 9.5.8.0 a güncellendim oradan miui forumda verilen paketi güncelleyici üzerinden stabil roma geçtim

Herşey slindi tabiki

Ama sonra global betaya tekrar geri döndüm. Stabil çok sorunlu geldi bana betadan sonra. Bazı menülerde eksik pil menüsü gibi. Outlook mail kurulumunda sorun yaşadım bir kaç ta bug vardı.
    betada kalmaya devam edeyim ben o zaman :D
  • Mi10 güncellemeyi yaptım bendeki temalar uyumsuzmuş, simgeleri 5x7 gibi yapıyordum bu guncellemede nerden yapılıyor bilen var mı?

• FoxHound kullanıcısına yanıt
    +1 herkes miui 10 kullanıyor, ben bu sürümde kaldım. Nedir sebebi bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Man

+1 herkes miui 10 kullanıyor, ben bu sürümde kaldım. Nedir sebebi bilen var mı?
    Yukarıda link var indirip telefona downloaded rom klasörüne atın güncelleyiciden güncelleyin

• KingShady kullanıcısına yanıt
    Hocam güncelleyiciyi bir kaç hafta beklesek gelmez mi?

• ali vardar kullanıcısına yanıt
    Hangi codecler etkinleşmiş hocam
    AptX mi?

Bu arada ben Typc-3.5mm dönüştürücüyü kaybettim üzerine 3.5mm kulaklığım da bozuldu şimdi yeni kulaklık almam gerekiyor.
    Bluetooth kulaklık düşünüyorum 150-250 TL arasın Bluetooth kulaklıklardan önerebileceğiniz bir model var mı?
    Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?
  • Ben de MIUI 10 8.9.13 global beta'dayım ve sanırım Kararlı sürüm gelse de bir süre daha burda kalacağım çünkü şu an hiçbir sorun yok Beta sürümde.

• Miui 10 da whatsapptan 1 mesaj geliyor ikonda 2 yazıyor, bazen mesaj sesi geliyor bazen ses çıkmıyor. Eskiden kaç mesaj gelirse gelsin ikonda 1 yazardı ona bile razı oldum resmen. Ama bayağı akıcı olmuş, yağ gibi akıyor şarjı da iyi gidiyor. Arama ekranını da beğenmedim, o beyazımsı soluk renk kötü gözüküyor, düz siyah ondan daha iyiydi valla. Ön kameranın portresi gayet iyi ama arka kamera hala gece veya düşük ışıklı ortamda kötü çekiyor bi düzeltemediler şunu. Bir ara güncelleme verip bazı ufak bug'ları düzeltirler diye düşünüyorum. Niye güncelleme verdiniz niye hemen geri çektiniz diye sormazlar mı adama şimdi. Demek ki tam kararlı değildi aslında bu sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy Krueger -- 15 Eylül 2018; 14:47:17 >
  • twrp zip dosyası yok ya
  • Ne oldu? Eksik ve hatalı kısımlar mı varmışki geri çektiler güncellemeyi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12391240124112421243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.