Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.936
Cevap
289
Favori
1.538.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MIUI 10 8.8.2.3|Haftalık sürümünü kullanıyorum MIUI 9 kullanırkende ara sıra cihaz kendini kapatıyordu ama artık çok sık kapatmaya başaltı gece açık bırakıyorum sabah kalkıyorum telefon kapanıyor bazen bırakıyorum öyle masanın üstüne yine kapanmış buluyorum, müzik dinlerken resetledi bir kere de kendini ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. SİM etkinleştirme servisini devredışı felan bıraktım sms izinlerini iptal ettim acaba onun için mi oluyor. Ben telefonun simini onaylayamıyorum, araştırma yaptım ama ne yapacağımı bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB39D0135

Arkadaşlar bi konuda çok yardımınıza ihtiyacım var , hem şarj aletinde sıkıntı vardı başlık oynuyodu hemde type c dönüştürücü ikisinide değiştireyim dedim gittim hepsiburadadan para verdim bi ürün aldım şarj aleti diye telefon 3 saate yarım bile şarj olmuyor.

Orjinal şarj cihazı ve kablosunu nerden alabilirim bi yardımcı olursanız hepsiburada gibi bi yerden aldık sıkıntılı çıktı.
    MiuiTurkiye yazin nete, Orda Forum ve alışveriş sitesi cikacak orda siparis verebilirsiniz Veya Gg, Hb de de mevcut .

Muhtemelen sorununuz kablodan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba, miui10 beta surumlerinden birini kullaniyorum. Telefona rom atmak istiyorum. Bl kilidi icin baya onceden basvurmustum ancak islemleri yapmamistim. Herhangi bir romu yuklemem icin ozelden veya buradan yardimci olabilecek biri var mi? Face unlock, hizli bildirim cevaplama, on kamera portre modu vs ozellikler ariyorum. Sarj ve performans da tabii ki onemli. Onericeginiz romla beraber anlatim yapabilirseniz cok cok sevinirim.

• Bende orijinal Xiaomi kablo diye almıştım,hızlı şarj yok diye servise yolladım,yeni bir tane yolladılar hızlı şarj ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hezârfen

MIUI 10 8.8.2.3|Haftalık sürümünü kullanıyorum MIUI 9 kullanırkende ara sıra cihaz kendini kapatıyordu ama artık çok sık kapatmaya başaltı gece açık bırakıyorum sabah kalkıyorum telefon kapanıyor bazen bırakıyorum öyle masanın üstüne yine kapanmış buluyorum, müzik dinlerken resetledi bir kere de kendini ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. SİM etkinleştirme servisini devredışı felan bıraktım sms izinlerini iptal ettim acaba onun için mi oluyor. Ben telefonun simini onaylayamıyorum, araştırma yaptım ama ne yapacağımı bulamadım.
    .........................................................
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hezârfen

.........................................................

Alıntıları Göster
    İlk defa benimde dün başıma geldi gece teli bıraktım, şarjı vardı,sabah kalktım kapanmıştı.nasil biter sarji diye düşünüp duruyordum,demekki kendi kapanmış.bende son betadayim,niye yapiyorki acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB39D0135

Arkadaşlar bi konuda çok yardımınıza ihtiyacım var , hem şarj aletinde sıkıntı vardı başlık oynuyodu hemde type c dönüştürücü ikisinide değiştireyim dedim gittim hepsiburadadan para verdim bi ürün aldım şarj aleti diye telefon 3 saate yarım bile şarj olmuyor.

Orjinal şarj cihazı ve kablosunu nerden alabilirim bi yardımcı olursanız hepsiburada gibi bi yerden aldık sıkıntılı çıktı.
    Ben hb den case4u marka beyaz ucuz hızlı sarj ozellikli adaptör ve syrox marka ucuz typ-c kablo aldım.4-5 aydır kullaniyorum ve orjinal sarj+kablosundan hicbir farkı yok, aynı zamanda şarj ediyor.

• beyler bu cihazın cloud ayarlarında sadece fotoları yedekle diye bir seçenek göremedim ben kafaları mı güzel bu cloud olayını hangi über zekalı adam ayarladıysa? lan 2 tane video atsan 5gb doluyor zaten....
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    Aynı hatayı veriyor da çok lazım mı bu ne işe yarıyor ki?

• Arkadaslar orjinal şarj aleti mevcut dusunenler pm atsin. (Tr cevirici aparatli)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Global beta 8.8.30 haftalık güncellemesi gelmiş:

Important Bug Fixes
    Fix - The text in the scan tool of MIUI SecurityApp is not completely displayed.
    Fix - It will create a shortcut on the home screen each time you used "Cleaner" app.
    Fix - There's a shadow around numbers in calendar app.
    Fix - WhatsApp and Telegram showing double notifications for single Message.

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 30 Ağustos 2018; 14:50:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Devamlı hızlı şarj bataryaya zarar verir mi

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Fix - WhatsApp and Telegram showing double notifications for single Message.

bu fix çalışıyor mu gerçekten?
  • vidanj kullanıcısına yanıt
    bu işin aslı bu zamana hiç çift bildirim sorunu yaşamadım.
  • Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• 1 gün 2 saat kullanım sonucu
    8.8.23 sürümü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt

Bunu gördükten sonra güncelleme yapsam mı bilemedim. :D (8.8.23)
    Ek: Çift bildirim sorunum da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 30 Ağustos 2018; 16:27:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çift bildirimi geçtim kilit ekranında whatsapp bildirimi gelmiyor bana asla. şimdi güncellemeyi de yaptım. bana mısın demiyor.
    temadan mı kaynaklanıyor acaba
  • fakat sanki telefon hızlandı. daha ne kadar hızlı olabilir demeyin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

bu işin aslı bu zamana hiç çift bildirim sorunu yaşamadım.
    Bende yaşamadım ama 8.8.30 güncelledikten sonra çift ses geldi bir iki sefer :)

• 
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.