Şimdi Ara

XİAOMİ Mİ6 [128 GB ] 2000 TL MİGROS YANIYOORRR (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
10
Favori
38.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam bir fiyat performans canavarı gibi duruyor. Bu özelliklerle bu fiyata verilmesi çok çok iyi. Yalnız telefondaki en büyük saçmalık 3.5 mm jack girişinin olmaması. Hangi süper zeka bu girişi, bataryayı biraz daha büyüteceğiz diye kaldırdıysa ona selamlarımı sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 9 Ekim 2017; 0:52:31 >
  • Ben aldım da hala alışamadım cihaza samsungdan sonra, stok bulamayıp arayan birine her an satabilirim

Edit: Arayan var ise pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatros86 -- 9 Ekim 2017; 1:29:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Xiaomiyi cok severim, forumda cogu kisi markayi bilmezken ben cinden urunlerini aliyordum.

Lg g2 kullanicisiyim. Yaklasik 4 sene oldu alali, telefondan halen memnunum. Ancak konusurken ozellikle karsi taraf sesimi duymakta zorlaniyor son zamanlarda, sanirim degistirme vakti geldi

2 hafta sonra yurtdisina cikacam, iphone7 nin 2500tl civari bi maliyeti olacak kaydetme dahil. Sizce ne yapmali ? 2000 e paralel ithalat mi6 mi yoksa 2500 e yurtdisi iphone 7 mi ?

Derken euro dolar patladi

• viaport kipa'dan aldım, haber edene eyvallah, akıyor telefon

daha önce mi4 kullanıyordum, bir de mi5 prime almıştım, hala duruyor. mi6 10 numara olmuş
  • 5S Plus kullanıyorum çok memnunum. 1. yıla gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 9 Ekim 2017; 7:11:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: papichulo

viaport kipa'dan aldım, haber edene eyvallah, akıyor telefon

daha önce mi4 kullanıyordum, bir de mi5 prime almıştım, hala duruyor. mi6 10 numara olmuş

Stok var mıydı ?
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Sesin az gelmesi veya az gitmesi, hoparlör üzerindeki filtrenin kirlenmesiyle oluşabiliyor. Benim iphone 5 de aynı sorun vardı. Açtım 2 filtrenin kirlenmiş olanını söküp attım şimdi canavar gibi.
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    G2 deki işlemci halen iş yapar, mikrofonu değiştirin kullanın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: sco84

Balikesir kipa da baska varmidir bilgimiz var mi

Bilmiyorum hocam malesef
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    Daha çok beklersin patlayacak diye bir gün sen de eline alırsın belki

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Ben olsam 8s alirdim o fiyata.

• Lene kullanıcısına yanıt
    https://item.mi.com/product/10000041.html

2500 yuan dan başlıyor.

Yaklaşık 1400 lira

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı mi6 1400 lira

Yurt dışı bulabiliyorsunuz Xiaomi yi onu al

• SuCh S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle şunu belirteyim xiaomi markasını severim,hatta mi5-6 almayı düşünüyorum ama 800mhz bandının çok önemli olabileceğini söylemek istedim.

Meizu marka cihazım var,bulunduğum bölgede 4g zaten kullanamıyorum,bu benim için pek sorun değil çünkü genelde wifi ile kullanıyorum fakat yeri geliyor 3g kullanımlarında bile kopmalar oluyor ve bu baya bir rahatsız edici oluyor.Eger Vodafone kullanıyorsanız ve büyükşehirlerde değilseniz mobil internet sizin için önemliyse band 20 gerçekten önemli bir etken.

Telekom'a geçmeyi düşünüyorum fakat onun da borcu falan var,internet hızı da düşündürücü olduğundan Vodafone devam ediyorum.

• WrathChild kullanıcısına yanıt
    telefonla gitmeden önce ayırttım ben, telefonda sormuştum stoğu göremiyoruz gibi garip bir cümle söylemişlerdi, telefonla ararsanız Volkan diye biri var elektronikte kipa da ilgileniyor
  • site üzerinden alıp sipariş onayı bekleyen var mı bedne hala mağaza onay bekliyor aşamasında
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    hayyy babayınnn kara bak lan / evi tarlayı satıp bu telefondan mı satsak ne yapsak..Dükkanda yatarım köşeyi dönene kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazın IMEI sorgulamasında sonuç alttaki gibi görünüyor. Bir sıkıntı yok değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

cihazın IMEI sorgulamasında sonuç alttaki gibi görünüyor. Bir sıkıntı yok değil mi?

tek sorum henüz cihazin kaydedilmemiş olması

• snoppy kullanıcısına yanıt
    telefonu yeni aldıysanız, kayıt işlemleri 1 ayı bulabiliyor ama direk sattıklarından kayıt yapılmadan satılmış gibi oluyor telefonlar. faturalı aldıysanız biraz bekleyin kayıt bekliyordur evraklarınız, kaçak aldıysanız imei atılmamış, aldığınız kişiyle görüşün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.