Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.951
Cevap
80
Favori
278.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanıma etki edecek hiçbir hata yok. Miuidan daha sorunsuz diyebilirim 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Miui da ne gibi hatalarla karsilastiniz? Bende suan 8.2.2 mevcut hicbir sorun yasamiyorum.gayet stabil ve akici. Ekran suresi olarakta gayet tatmin edici 7 saati rahat cikartiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sparco_7000 S kullanıcısına yanıt
    Hatadan kastım standart miui aptallıkları. Bildirim panelinde mesaj içeriğini gösterinde aptalca gösterir, çok uygulama geçişleri her zaman en kötüdür. Bu romda bildirim paneli muhteşem multitasking muhteşem.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangunes

quote:

Orijinalden alıntı: muhoi

quote:

Orijinalden alıntı: x-forum

http://en.miui.com/download-315.html

Ota dan hâlâ gelmeyenler sonunda siteye eklenmiş güncelleme.

Hocam mesajınızı gördükten sonra kontrol ettim sistem güncellemesinden, şimdi indiriyorum.

Sanırım herkese dağıtılmaya başlanmış...

Evet bana da geldi. Tavsiye ediyor musunuz?

Be yükledim sıkıntı yok.Sanırım arka plan yükü azaltılmış.Ram daha çok boş alan var.Pek fark tesbit edemedim.Selamlar...

• Ota dan gelen güncellemeyi yükleme yaparken yeniden başlıyor bi süre sonra bu ekranın Çince yazılı olanı geliyor haliyle anlamıyorum. Güncellemeyi tamamlamak için ne yapmalıyım? Birde bu ekranın olması demek twrp olduğunu mu gösteriyor?

• Resmi yukleyemedim. team win recovery project v3.0.2 bu yazıların bulunduğu ve alt alta kutucukların olduğu bölümde nasıl ilerlerim

• Cihazımız için resmi TWRP yayınlandı, geliştiriciler güzel destek veriyorlar, Mi5s için nerdeyse geliştirici yokken Mi5s için 3-4 tane sıkı çalışan geliştirici var.

https://dl.twrp.me/natrium/

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bu rom mi 5s plus içnmi ?
    twrp ile kurulum yapamadım nasıl kurulacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear666

Merhaba
    Bu rom mi 5s plus içnmi ?
    twrp ile kurulum yapamadım nasıl kurulacak

Tamam hallettim
    tşk.
  • Merhaba herkese bende yeni mi5s kullanicisiyim. Telefonu kullanmadan tecrübeli arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum. Yardimci olursanız sevinirim. Global stabil rom vs yazilim hakkinda pek bilgim yok.ilk sayfada nasil yapilcaklarinin bilgisi mevcut ama artisi eksisi neden onu veya bunu yapayim bu konuda yardim bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırnapcı -- 26 Mart 2017; 13:1:37 >
  • kırnapcı K kullanıcısına yanıt
    Mi 5s icin soruyorsan burasi mi5s plus konusu. Mi 5s plus icin herhalgi bir rom isine girneden globak rom ile doya doya kullanabilirsin telefonu.

• Bu telefonds suan android 7 varmi yada gelecek mi bu cihazi almak istiyorum ancak son zamanlarda uzak kaldim telefon piyasasindan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan yok ama kesinlikle gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Cihazımız için resmi TWRP yayınlandı, geliştiriciler güzel destek veriyorlar, Mi5s için nerdeyse geliştirici yokken Mi5s için 3-4 tane sıkı çalışan geliştirici var.

Hocam şu anda twrp kurulu hali hazırda. Sizce üzerine yüklemeye gerek var mı?

Birde img dosyası twrp üzerinden, zip dosyası gibi mi kuruluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Cihazımız için resmi TWRP yayınlandı, geliştiriciler güzel destek veriyorlar, Mi5s için nerdeyse geliştirici yokken Mi5s için 3-4 tane sıkı çalışan geliştirici var.

Daha önce yüklediğim TWRP ile eski yedeklerime dönmek istediğimde hata veriyor.Hem Linegea Os hem de miui 8.2.2.0 twrp yedeklerini dödürmüyor.Sizde de böyle mi?Bu linkteki TWRP yi yine recoveryden mi flashlamalıyım?Selamlar...
  • Bir de linegea os da karşıdan gelen aramayı göremiyorum.Telefeon çalıyor ama kim belli değil,numara da görünmüyor ve açamıyorum.Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksad

Bir de linegea os da karşıdan gelen aramayı göremiyorum.Telefeon çalıyor ama kim belli değil,numara da görünmüyor ve açamıyorum.Selamlar...

Hocam sizin yorumunuz nedir linegea os ile alakalı? Memnunmusunuz?
  • muhoi M kullanıcısına yanıt
    Yukarda yazdığım sebepten dolayı memnun değilim.Arayanı göremiyorum...Yoksa genel olarak çok iyi...
  • goksad kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bir sorun yok. Hangi sürümü kullanıyorsun? Her gün güncelleme geliyor burdan indirim güncelleyebilirsin;

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=162726

• goksad kullanıcısına yanıt
    Ben ZCX'ten aldığım yedeği bundan geri yüklemeyi denemedim. Ancak yedekleri geri yüklemeden önce dahili depolama hariç tüm alanları silmen gerek. Aksi halde yedekleri geri yüklemezsin.

@muhoi Sürüm offical ama tam stabil değil. ZCX sürümü daha iyi şu an için.

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.