Yüzbaşı
31 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet arkadaşlar sonunda beklenen gün geldi ve script kullanıcıları banwave e kapıldı. Genelde insanların kullanıp banlanmadıkları script programı bandan nasibini aldı. Forumlar karıştı düzen bozuldu. biz öyle duyduk.

http://prntscr.com/7fs7rb
http://prntscr.com/7fsa8n
Merhaba arkadaşlar benim elimde bir yazı var onun üzerinde ki fontu nasıl bulabilirim. Finereader ile taratsam fontun ismini alabilirmiyim veya başka bir seçeneğim var mı?
Myfonts un arama motorunda bulamadım.
Acaba bu paket indirime dahil mi? biraz baktım göremedim. Yoksa 2 2 2 2 diye almamız mı gerekiyor
Merhaba arkadaşlar daha önce defalarca açılmıştır farkındayım ama birebir cavap alınca sanırım içim rahat edecek.

Kullandığım mouse Razer DA 2013 normal mouse padlerde mouse 10 liralık mouslerden bile kötü oluyor o yüzden pad almak şart gibi duruyor.
Aradığım özellikler şöyle;

*Kaliteli marka olacak
*Boyut olarak medium
*Üzerinde görsel olabilir genelde Lol oynuyorum bağlantılı bir şey olabilir.
*Cam masa üzerinde kullanıyorum kaymaması önemli

Onun dışında kullanıp memnun kaldığınız bir şey önerirseniz daha sağlıklı karar verebilirim.

Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
Arkadaşlar bu iki mouse arasında kaldım kullandığınız, gördüğünüz, duyduğunuz kadarıyla yardım eder misiniz?. Fikri olmayanlar için ürün linkleri bunlar.

Sensei Fnatic

DeathAdder 2013
ne yapmamı önerirsiniz 19k vardı biraz harcadım ama gitmiyor daha. bu kadar rpyi ne yapıcam ben :(
şu an için bulunan kostümler bunlar kaç lira eder acaba fikriniz nedir.?
Arkadaşlar şu ana kadar kaç tane oyun oynadığımızı görebileceğimiz bir site var mı? Daha önce açılmış olabilir ve ya böyle bir sistem olmayabilir şimdiden özür dilerim.
Merhaba arkadaşlar, bugün kardeşim için bir PC topladım, bununla ilgili tavsiyelerinizi almak istedim.
Toplam Fiyat 852 TL yapıyor, Vatan'ın bugünkü %25 kampanyasından almayı düşünüyorum, öncelikle sizin fikrinizi almak istedim.

Ürün / Fiyat / KDV Dahil Tutar / *Avantajlı Tutar
COOLER MASTER
CMP-350 500W MidT ATX SİYAH KASA / 79,00 USD / 168,73 TL / *126,55 TL
GIGABYTE
GA-B75M-D3V Intel B75 Soket 1155 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 DVI&VGA Anakart / 96,00 USD / 205,04 TL / *153,78 TL
INTEL
Core i3 3220 Soket 1155 3.3GHz 3MB Cache 22nm İşlemci / 154,00 USD / 328,91 TL / *246,68 TL
ASUS
GT630 GDDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı / 87,00 USD / 185,81 TL / *139,36 TL
SEAGATE
3.5" 500GB Barracuda Sata 3.0 16MB Cache 7200Rpm Harddisk / 82,00 USD / 175,14 TL / *131,35 TL
CORSAIR
4GB Vengeance DDR3 1600MHz LowProfile CL9 Ram / 34,00 USD / 72,62 TL / *54,46 TL
Toplam (KDV Dahil):1.136,25 TL / *852,18 TL

Parçalar arasında uyum sorunu olur mu?
Yanlış/Eksik/Fazla parça var mı?
Fiyat / Performans oranı nasıl?
Tavsiyeleriniz nelerdir?
Merhaba arkadaşlar bana bir tane telefon geldi n97 mini fransadan orange logolu. burada kaydettirdim ama türkiyedeki hatları çalıştırmıyor simkart reddedildi diyor. bu telefona ne yapmalıyım kartları kullanabilmek için.biraz araştırdım bulamadım başlıklarda
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Hem gidenedir bu şiir
Hem gelecek olana....
O da biraz oyalanıp
Gider nasılsa?
Hep haberler başlayacak biliyorum,
Hangi şarkıyı seçsem şansıma.
Şimdi şifa niyetine giriyorum sulara.
Mavisine değil denizin.
Sade tuzuna...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Tablet
apple
Notebook
Dell
LOL
Jarvan IV
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
Basketbol
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.281
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 5.535 (Bu ay: 62)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 157 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.