Şimdi Ara

Xiaomi Mi11 serisi ve Redmi note 10 serisi alanlar, geçmiş olsun imei repair olmuyor artık.. (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: orpheostern Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.187
Cevap
48
Favori
459.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlerde olabilir mi hocam. Piyasada pek olmayan model sanırım.

• Muhakkak bulunur. Note 11 pro 5G, x4 pro 5g gibi. 12t pro gibi illa ki çıkacaktır diye düşündüğüm bir model.
  • @sevgigsm Hocam Dimensity'lerde IMEI atma durumları nasıl oluyor dirençsiz halledilebiliyor mu?
  • Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Modele göre değişiyor henüz hiç repair olmayanlar var dirençsiz yapılanlar var
  • Şöyle bir durum var her sene aynısı oluyor bende..

mayıs ayında miui 14 guncellemesı geldı.. o ana kadar hıc mesaj gelmemıstı guncellemeyı yaptıgımın ertesı gunu 120 gun ıcınde kapanacak mesajı geldı. daha once gecen sene de aynısı olmustu en son 30 gun falan kalmıstı kapanmasına guncelleme yaptım (mıuı13) sonra yıne sayac 120 oldu.. su an ılk hatta takılı ve 5 ay bıtırdık.. kapanınca tcell den dıger fızıksel olmayan sıme gecıcem.. hatta oncesınde down grade olsa down edıp gecıcem 30 gun kala gunceller sıfırlarım gıbı gelıyor.. cok ılgınc.. guncellemede ımeı suresı de guncellenıyor gıbı

• Şu yazdıklarının aynısı telefonumda yaşadım çok ilginç ilk sim jspandi güncelleme sonrası tekrar aktif öylede kullanıyorum

• Arkadaşlar kaçak xiaomi redmi note 12 almayı düşünüyorum ama iki sim de de rsa kilidi var deniyor yani yazılımsal imei olmuyormuş gerçekten çift simde rsa kilidi varmı bu modellerde bilgisi olan veya daha önce almış ve yazılımsal imei attırabilmiş olan var mı
  • Bazı yerlerde 11-12-13 lere yazılımsal imei kayıt geldiği yazıyor. doğruluğu var mıdır?

• Bende redmi 12 pro plus 12+4 ram almayi düşünüyorum ama bunlara atilan imei nin yazılımsal yoksa dirençli mi atıldığını nasil anlarız bilen var mi ben dirençli almak istemiyorum o yüzden soruyorum
  • 11 t pro sorunsuz calisiyor. guncelleme de yaptim...

• Dimensity 8100 Ultra işlemcili Xiaomi 12T modellere dirençli repair yapılmaya başlamış.

• mi 11lite (courbet) 4G snapdragon 732G ye tek sim imei atabilmiştim evde gayette sorunsuz çalışıyordu: şimdi mi 13 lite a düşünüyorum ona atılıyor mu bilgisi olan var mı?

• Merhaba. Imei işleminden çok anlamıyorum ama Mi 11T Pro ya direnç atma yöntemiyle imei işlemi yapıldığı söylendi. Ancak 2 ay sonra imeiler klonlandı diye mesaj geldi. Şimdi yapılması gereken nedir yardımcı olabilir misiniz?
  • bidinnak kullanıcısına yanıt

hiç endişe etme, iki adet sağlam imei bulup, yeniden yazdırtacaksın. sahibinden'de ikinci el satılık çift hatlı tuşlu telefonlar var, onları alabilirsin.

• Xiaomi dışında imei repair yapılan telefon var mı? Özellikle yeni model
  • Xiaomi 13 alsak imei işi nasıl olacak? Kayıt falan derken hayal kırıklığı oldu
  • sevgigsm kullanıcısına yanıt
    S.a hocam. Oneplus cihazlara imei atıyormusun?
  • Karamanenes K kullanıcısına yanıt
    As modeline göre değişiyor
  • idemo kullanıcısına yanıt
    13 ve 13 lite kayıt yapılan bir model.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.