Şimdi Ara

Xiaomi Mi WiFi 3 | Web Arayüz | Mi WiFi App Görüntüleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
6
Favori
16.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam öyle dediniz de aklıma şu takıldı. Bu modemde hat girişi yok, internet kablosu girişi(RJ45) var. Bu nasıl olacak? Mesela normal modemde şöyle en sağdaki girişten var, eve gelen hat buraya takılıyor;
    Xiaomi Mi WiFi 3 | Web Arayüz | Mi WiFi App Görüntüleri

xiaomide ise orada o giriş yok.

Kafamı karıştıranda bu. Alırım elimde kalır ona yanarım :)

• Haklısın, bu cihaz senin ihtiyacını görmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu modem değil router alırken ona göre alın. Siz modem arıyorsunuz o yüzden bu cihaz sizin işine yaramaz.
  • Bugün geldi cihaz. İlk denemelerim çok çok iyi ev 160 m2, salona koydum routerı ve salonun yanında oğlumun odası onun yanında da bizim odamız var bizim oda da bile neredeyse ful çekiyor ben çok memnun kaldım. netmaster modemi bridge moda aldım wifi kapattım. Routera tüm yükü verdim şimdilik gayet iyi bakalım bir kaç gün kullanınca tam bilgiyi veririm. 50mbit bağlantıyı 47-48 sorunsuz alıyorum.
  • Dün gece padavanı kurdum muhteşem oldu. 29 dolar bu cihaz için gerçekten çok ucuz tavsiye ederim.
  • Antenleri sökülebiliyor mu?

Sökülemiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DivingDeep -- 24 Mayıs 2017; 11:51:10 >
  • Hocam bu modem değil router alırken ona göre alın.
  • Xiaomi mi wifi 3 ac1200 ingilizce eu fiş alınıktır. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupernicK -- 6 Haziran 2017; 9:5:59 >
  • ingilizce menü video ;

ilk konuya eklenırse ıyı olur...

cıhaz hakkında sorularınız varsa cevaplayabılırım..

satın almak ıstersenız :https://forum.donanimhaber.com/mi-wifi-3-router-1167-mbps-ac-1200-dual-band120--127302760#127771493

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 19 Temmuz 2017; 12:51:22 >

• pek bılınmeyen bır ek ozellık daha var .

mı wıfı androıd uygulaması ıle telefondakı fotograflarınız otomatık olarak mi wifi 3 deki hdd yada sd

karta aktarılıyor.

bır cesıt bulut vazıfesı oluyor yani.
  • bunda openvpn için client özelliği var mı? şu an elimde cihaz olmadığı için bakamıyorum. yarın postacı getirirse olacak.
  • positroN P kullanıcısına yanıt
    evet var yukarıdakı vıdeo da 3:38 de gorunuyor.

ıstedgınız vpn e baglanabılırısınız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Bugün geldi cihaz. İlk denemelerim çok çok iyi ev 160 m2, salona koydum routerı ve salonun yanında oğlumun odası onun yanında da bizim odamız var bizim oda da bile neredeyse ful çekiyor ben çok memnun kaldım. netmaster modemi bridge moda aldım wifi kapattım. Routera tüm yükü verdim şimdilik gayet iyi bakalım bir kaç gün kullanınca tam bilgiyi veririm. 50mbit bağlantıyı 47-48 sorunsuz alıyorum.

Sa hocam,
    Bende netmaster infinty 401 kablo modem var, performansi beğenmediğim için bu cihazdan aldim.
    şimdi bu iki aleti nasıl bağlayacam. öncelık olayım kablosuz bağlamaktı ama cihazın wifi iletiminin çok iyi oldugunu duydum acaba direkt modeme kablo ile bağlayıp evin her köşesine yayın verdirebilirmiyim yeterli olur mu ? olursa kablosuz ıkı cıhazı bağlama olayına hiç girmem..

ama diğer olayı nasıl yapmam gerekiyor biraz bilgi verirmisiniz.

Bugün deneme yaptim sadece kablo ile bagladim mi wifi3 ama 2-3dk ya bir wifi gitti.bir şeyleri hatalı yaptim sanirim

• iyi gunler aşağıdaki yazınızı alıntı yapıyorum.. burda belirttiğiniz gibi wireless repeater olarak kullanacaksak 5ghz yayınları yakalamıyor ve tekrar edemıyor demişsiniz ama
    5ghz yayınından cok memnunum yazmıssınız bu nasıl oluyor... kafam karıştı.. wireless repeater olarak kullanıyorsunuz, 5ghz yayın yapamıyor ama 5ghz yayından cok memnunsunuz ? nasıl. atladıgım bir durum mu var ?

Uyarı: Cihazı yaklaşık 3 aydır wireless repeater olarak kullanıyordum, cihaz bu modda 5Ghz desteklemiyor yani 5Ghz yayınları yakalayıp tekrar etmesi mümkün değil. Eğer bu fikirle bu cihazı almayı düşünen varsa şimdiden onları uyarayım. Daha önce yazdığım gibi cihaz router modunda çift bant yayın yapabiliyor.

Cihazın 2.4 ve 5Ghz yayınından gayet memnunum, 5Ghz yayını araya üç duvar girse dahi çekiyor. Yayınlarda anlık kesilmeler olmuyor, daha önceki modemim, HG255S'te bu problemi sıkça yaşamıştım.
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Köprü modunda 5ghz yayınları tekrarlayamıyor. Router modunda 5ghz yayın yapabiliyor.

Eskiden wireless repeater modunda kullanıyordum. Şimdi router modunda kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    teşekkurler cevabınız için..

bende öncelıgım router modunda kullanmak ama dün denedım beceremedım sanırım.
    öncelıkle elımde netmaster ınfınıty 401 kablo modem var.. bu modem ıle bu cıhazı nasıl birbirine bağlarım ve kablo modemın wifi lerını hiç gorunmeyecek şekilde nasıl kapatabilirim... yardımcı olurmusunuz..

tşkler,
  • bu router'ın ip adresi genellikle modemlerin kullandığı 192.168.1.1 adresinden farklı olduğu için ve izin verilen dhcp aralıklarının dışında kalacağı için modemin lan portundan xiaomi'nin wan portuna kablo bağlarsan sorunsuz kullanırsın router modunda.

tabi bu kadar basit değil. modemden xiaomi'ye statik ip atamak lazım ve modemdeki tüm router özelliklerini kapatmak lazım. kablosuz, qos, upnp gibi özellikleri yani.

bu arada openvpn istemcisi var mı diye sormuştum ama yok. pptp ve l2tp var. router'ın tek eksiği openvpn desteği ve torrent istemcinin zaman ayarı olmaması. onun dışında çok güzel. bu kadar güzel arayüzü olan, bu kadar iyi mobil uygulama desteği olan başka bir router görmedim.
  • positroN P kullanıcısına yanıt
    modemden routere statık ıp tanıtmak pek de gereklı degıl.

modemin kablosuz ozellıgını kapatmak faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 21 Temmuz 2017; 20:32:56 >
  • Net Master infnty 401 in wifi özelliği nerden nasil kapatiliyor....

• ender E kullanıcısına yanıt

daha genıs bılgı ıcın :https://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/internet/kk/kk_infinity401.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 21 Temmuz 2017; 22:4:5 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.