Şimdi Ara

Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
41
Favori
164.988
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bir kaç video izledim, bunun yaptığı patates kızartması bana bile yetmez, 1 avuç patates kızartması için o kadar elektriğe değmez diye düşünüyorum.

• aldık bakalım

• kadirozgn K kullanıcısına yanıt
    Acaba demiyorum desem yalan söylerim hocam 🙄🙄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Radical Brain kullanıcısına yanıt

Bir kerede ne kadar patates kızartması yapabiliyor? Youtube'daki videolarda çok az gözüküyor.

• Sabah erkenden mağaza teslimatına giden bir kaç şanslı kişi henüz mağaza müdürü duruma uyanmadığından teslim alacaktır muhtemelen. Burada resimler paylaşılacaktır ancak geri kalanlar malesef iptal olur. Daha önce de benzer durumlar yaşanmıştı.

Tabi mağaza açılışında 5-10 kişi airfryer teslimatım vardı diye sıra beklerse uyanmayacak adam da uyanır illa ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PT.Zafer -- 4 Ağustos 2022; 2:11:4 >
  • Siteyi yapan arkadaş sanırım uyukluyor. Uyku sersemi girdi rakamları. Halen 799 görünüyor ama sepete atınca işte o insanın içini titreten rakam ortaya çıkıyor

2099 TL

Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !! 

• Ben de sabaha mağaza teslim aldım bakalım nolacak...

• AmigamaN A kullanıcısına yanıt

Devam edince ödeme ekranında tekrar 799.90 oluyor :)

Ben de halen 799 son adıma kadar ilerledim fiyst aynı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün ülke 2'şer tane aldı. Migros bu işin içinden nasıl sıyrılacak ben onu merak ediyorum.

• Sepette eski fiyattan çıkıyor yok mu bunun bir çözümü 😃

• Boşa heves işte ama bakalım sabah ne olacak 😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi baktım bütün günlerin randevu saatleri dolmuş. Epey bir alan oldu az önce sanırım Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !!  Migros battı sanırım. Yada xiaomi ile deli bir gizli reklam kampanyası yaptılar. Bakalım hangisi umarım kazanan biz oluruz keşke magaza teslim secseydim. Magaza Uyanmadan gider alırdım.

Şimdi gördüm sepet böyle olmuş. Poşet stokta yokmuş. Umarım poşet yok gönderemiyoruz diye yan çizmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 4 Ağustos 2022; 2:19:11 >

• OzgurUa kullanıcısına yanıt

2 kisi + bi cocuk. fazlasiyla yetiyor hocam. patteste sikinti yok. tepeleme koysaniz bile oluyor. ama et biraz daha az prosiyon luyor. bir kac defa yapmak gerekebiliyor.

• simdi bi tane daha aldim. fiyat ayni?

Al babacım al batan migros un malları bunlar Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !! 

• 6 bin tıklanma var :) yani sabah migros müşteri hizmetleri bayağı bir yorulacak bir kişinin hatası yüzünden

alınmasına 10 tane de alınır önemli olan onların vermesi :)))

Bende 1 tane daha magaza teslim mi alsam acaba? Xiaomi Mi smarter fritöz migros da 799 a düştü !! 

• valla ya gonderirse diye aldim. yeni ev aldiydik paramiz da cikismadiydi ablamiz sagolsun ihtiyac cekmisti. gelirse ona hediye olsun dedim. :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.