Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 mercek altında: Mi6 ile kıyasladık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin yeni nesil akıllı telefon modellerinden Mi Note 3 mercek altında. Bu videoda kutu içeriğine göz atıyor, telefonun detaylarını yorumluyor ve hem Mi Mix 2 hem de Mi6 ile yanyana getirip özelliklerini kıyaslıyoruz. 

• böyle giderse bunlar batar abi.

inceleme yok, para verip bir iphone temin edemiyorlar.(herşeyi firmadan bekliyorlar, sanki para kazanmayan bir firma)

bir sürü ürün incelemesi yok yada aylar sonra geliyor. haftalık programları vardı oda bitti. şimdi tekrar yapıyorlar. eskiden birşey aradığımda hep donanım haber çıkardı google 'da şimdi yoklar. forumlar gücünü kaybediliyor sanırım.

erdi ile mesut açıp gece onları dinliyorum artık ninni niyetine acayip uyku getiriyorlar, tavsiye ederim.

eskiden efsaneydi, şimdi ise gelecekleri kaygılı. bu hızla giderlerse üzücü.

yarın bir gün erdi de ayrılırsa şaşırmam.
  • Sen olmasan şu donanimhaber e tövbe girmem erdi Özüağ

• bu adamı bende seviyorum, sempatik birisi. yine ilgi çekici bir haber teşekkürler.

• Emeğinize sağlık hocam. İşte sizden bu içerikleri görmek istiyoruz. Keşke Oneplus 5'i tekrar temin edip, Mi6 ile de kıyaslasanız. Siz Mi6 alınca, sizden görmek istediğim en önemli paylaşım; Oneplus 5 ile kıyaslaması idi aslında.

• böyle giderse bunlar batar abi.

inceleme yok, para verip bir iphone temin edemiyorlar.(herşeyi firmadan bekliyorlar, sanki para kazanmayan bir firma)

bir sürü ürün incelemesi yok yada aylar sonra geliyor. haftalık programları vardı oda bitti. şimdi tekrar yapıyorlar. eskiden birşey aradığımda hep donanım haber çıkardı google 'da şimdi yoklar. forumlar gücünü kaybediliyor sanırım.

erdi ile mesut açıp gece onları dinliyorum artık ninni niyetine acayip uyku getiriyorlar, tavsiye ederim.

eskiden efsaneydi, şimdi ise gelecekleri kaygılı. bu hızla giderlerse üzücü.

yarın bir gün erdi de ayrılırsa şaşırmam.

• Teknik olarrak çok fazla bilgi var emeğine sağlık.

Kamera testleri yapılmamış mikrofon testi de yapılmamış. (gece çekimi, ters ışık, gündüz çekimi vb...)
  • kızılötesi, fm radyo 3.5 mm kulaklık girişi ve ois olmazsa olmazlarım şahsen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

Teknik olarrak çok fazla bilgi var emeğine sağlık.

Kamera testleri yapılmamış mikrofon testi de yapılmamış. (gece çekimi, ters ışık, gündüz çekimi vb...)

Merhaba,

Bu video bir inceleme videosu olmadığı için bahsettiğin detayların olmaması önemli. Bir kutu açma ve ilk izlenim videosu gibi düşünebilirsiniz. İncelemesini önümüzdeki günlerde paylaşacağım ve merak ettiğiniz her konuya detaylıca eğileceğim.

Teşekkür ederim.

Sevgiler,
  • buna Note-3 deyince aklıma direkt Galaxy Note-3 geliyor ve bu sanki eski modelmiş gibi izlenim uyandırıyor bende
  • kalemi olmayınca note diyemiyorum :S

• Mi6 da ekranın ufaklığı sebebiyle tercih etmemiştim bunuda da işlemci sebebiyle tercih etmezdim ama yine de çok güzel telefon olmuş.

• Kızıl ötesi benim için kameradan daha önemli

• Evet bende sadece ERDİ Dostum için uğruyorum buralara doğru kalan ender kişilerden bu forumda...

eskiden cihazları biz alıp biz inceleme yazısı yazardık nerde o günler...

ERDİ Böyle devam et...
  • hala antutuda 104binlerde seyir eden telefonları üretiyorlar ya :D
    mi6 163.000 hadi neyse.

• Note 3 , oppo r11 e rakip çıkarılan bir cihaz.Konumlandırılması da bu şekilde.
    Bu nedenle, Oppo r11 ve vivo x9s gibi aynı konumda olan cihazlarla karşılaştırılması daha doğru olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 19 Ekim 2017; 8:15:48 >
  • ya aslında koca video yerine birtane tablomu yapsaydınız + ve - leri sıraladığınız ben bunu görmek istiyorum boşu boşuna video izlemek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: pulsartygn

hala antutuda 104binlerde seyir eden telefonları üretiyorlar ya :D
    mi6 163.000 hadi neyse.

yav sanki telefonlarda vegas pro yada after effect kullanıyosun? Instagram whatsapp face bi kaç uygulama ve oyunlar zaten antutuda 100 üstü telefonlarda mükemmel oynarsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.