Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takvime ve hava durumu uygulamalarina getirildikleri güncellemeler ile sanki MIUI 10'da ki uygulamalara benzetmişler. Acaba güncelleme vermeyip tema gibi mi yapacaklar sorusu aklıma geldi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamayıp miui 10.0.5 Eu rom kurup geçtim.
    3 Gün Bootloader açmak için beklemek gerekiyor sadece.
    Bootloader açmak cihazdaki tüm verileri sıfırlıyor bu yüzden yedekleme yapmak şart.
    3 Günün sonunda next next yaparak kurabiliyorsunuz XiaomiTool üzerinden.

İlk izlenimlerim batarya 2-3 tık iyileşmiş.(2 gün rahat çıkıyor. 6 saat ekran alabildim öncesinde 4-4.5 arası idi, full 4g ile).
    Ses yüksekliği 1-2 tık artmış bence baya yeterli şu an.(official rom da artmayabilir).
    Tam ekran hareketleri gelmiş. Özellikle go back(iphone daki gibi sola kaydırma) özelliği güzel fakat iphone kadar hızlı değil o yüzden deaktif tutuyorum gelişene kadar.
    Arayüz değişmiş. Netflix de uygulama üzerinde gösterme özelliği gelmiş küçük kare şeklinde.
    Yüz tanıma var, iyi çalışıyor fakat istemediğim zaman da yüzümü görüp açabildiği için hala parmak izi kullanıyorum

• Entropii kullanıcısına yanıt
    Yüz tanıması inanılmaz hızlı , muhtemelen cok güvenli değil s9+ da var bende ondan 2 kat daha hızlı açıyor
  • Güncellemenin ne zaman geleceğine dair bir bilgisi olan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Yüz tanıması inanılmaz hızlı , muhtemelen cok güvenli değil s9+ da var bende ondan 2 kat daha hızlı açıyor
    Doğrudur hocam fakat her açılışta yüz taradığı için şarj emiyor biraz. O yüzden parmak izi devam.
  • aeka cam kırılıp yaptıranlar oldu mu?
    benim çatladı ama güvenebileceğim bir yer bulamadım.
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de çatlak var. Hiç kılıftan çıkmamasına rağmen.

Siz de fiyat alırsanız haberdar edin ben bir arayıp sorabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Serviste olduğunu da sanmiyorum zaten migros tan almıştım. Dışarı da bulsam bir şekilde yapılır internette görünüyor zor değil gibi de aliexpress de falan var ama emin olamadım bulursam haber veririm size de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trya06 T kullanıcısına yanıt
    Developer rom için global oreo çıktı bugün, indirme sayfasında linki mevcut 8.11.15 sürüm numarası ile. Ben kurdum, kullanıyorum. 9.6 dan geçerseniz bilgileriniz uçar haberinizi olsun, zaten kendi de söylüyor silinip silinmeyecegini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Usta face unlock var mı ..

• buraktpky B kullanıcısına yanıt
    Global de yok ve gelmeyecek diye biliyorum.

Teşekkür ettim.. Usta sende g2 vardı dimi seni hatırlıyorum sanırım

3-4 sene önce falan vardı.
    9.6.2 üzerine direk hafızaya atıp güncellemek mümkün mü...botloader açmadan...yoksa yazan açıklamayı ben mi yanlış anladım?

• D_I_C kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben geçenlerde nougat tabanlı olanı(8.11.1 miui10) 9.6.2 üzerine bootloader ım kilitli iken yüklemiştim ve bilgilerim gitmişti. Herhalde ikisi de Global olduğundan bootloader ın açık olma şartı yok. Bugün de 8.11.1 üzerine 8.11.15'i direk kurdum hiç bir veri kaybı vs. olmaksızın. Kendi indirip kurdu güncelleme merkezinden.
    Face unlock olması lazım seçili gelmezse bile bölge değiştirerek kolayca yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Hocam, ben geçenlerde nougat tabanlı olanı(8.11.1 miui10) 9.6.2 üzerine bootloader ım kilitli iken yüklemiştim ve bilgilerim gitmişti. Herhalde ikisi de Global olduğundan bootloader ın açık olma şartı yok. Bugün de 8.11.1 üzerine 8.11.15'i direk kurdum hiç bir veri kaybı vs. olmaksızın. Kendi indirip kurdu güncelleme merkezinden.
    eksik olma sağol,

yedek alıp yükleyeyim bir ara, gözüne çarpan eksiklik var mı rom da? stabile göre tavsiye eder misin? ya benim derdim aslında kulaklı ses çıkışı 9.6 ya göre fark vardır umarım.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Stable çıkana kadar eu kullanayım da ..bunda zaten var face unlock felan

• D_I_C kullanıcısına yanıt
    Miui9 kullanırken ana ekran donuyordu ve kapatıp açmak gerekiyordu onun için yükselttim belki yeni sürümde çözmüşlerdir diyerekten. Bir de gecenin verdiği hassasiyetten mi yoksa yeni Spotify sürümünün etkisinden midir nedir kulaklık sesi artmış gibi geldi oreo da. Xiaomi.eu romlarinda kısıktı bayağı çünkü. Öyle pek kullanmadım romu, pazartesi falan ancak bir şey diyebilirim.

• Merhaba , mi note 3 alma ihtimalim var bugünlerde. Biraz eski sayfaları inceleyince kronik olarak konuşurken karşıdan gelen sesin kısıklığı şikayetlerine denk geldim. Yanlış anlamadım değil mi böyle bir sorun var mı ve/veya başka kronik sayılabilecek sorunları var mı? Önerir misiniz , şimdiden teşekkürler cevaplar için.
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.