Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş ben 7 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Öyle ahize sesi kısıkmış falan bana iyi geliyor ses düzeyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinandro S kullanıcısına yanıt
    Bende ahize sesi kısıklığı yok bende diyenlerden idim ama son 15 gündür karşının sesi o kadar az geliyor ki anlatamam. Kulaklık takıp konuştuğumda çağrı kalitesinde hiç bir sıkıntı yok, sanırım ahize ile ilgili yazılımsal bir sorun, güncellemeler sonrası bakmak lazım bir de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi internet tarayıcısı hariç başka internet tarayıcıda da dener misiniz?

MIUI 9'da olmuyor. Sadece kendi internet tarayıcısında alabiliyor.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Chrome anasayfasinda oldu, diğer yerlerde olmadı. Ayrıca kaydırmasi olan uygulamaları da destekliyor 9gag,spotify vs gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,

miui 10 global beta kullananlardan bilgi alabilir miyim? Eksileri artıları pil,kulaklık hoparlör sesi, stabilitie vs vs ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 18 Kasım 2018; 15:29:50 >
  • Şu MIUI 10 u almayan kalmadı bizden başka . Sattım satıyorum cihazı . İ phone almayan namert olsun .

İyisin hoşsun Xiaomi ama boşsun bunu anladım.

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar önemliyse bu güncelleme ki çok fazla da artısı olup olmadığı tartışılır lakin bu kadar önemli geçin bir custom roma gayet rahat akıcı daha fazla özelleştirme kullanan sürümler kullanın derim naçizane.

Miuipro gayet iyi stabil özel ve miui 10 sürümü

• Valla ben nasıl geçileceğini anlayamadım birde cesaret edemiyorum.biri bana güzelce anlatsa nasıl yapıldığını custom roma gececeğim

• WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Kuru ve serin bir yerde de sakladınız mı?Bide hangi bağbozu mu?Yıllansın dahada değerlenir hocam.3000 eder meral etmeyin

• Benim anladıgım kadarıyla xiaomi bu serinin devamını getirmeyeceği için destek bu kadar yavaş. Mi note 2 ve Mi note 3 tanıtım tarihlerine bakarsanız Mi note 4 ün coktan cıkmıs olacağını görürdük ama ortada haber bile yok. Muhtemelen bu serinin devamı gelmeyecek.

Yinede kral cihaz , Eu rom var Miui 10 taş gibi.
  • Mi not 3 süper bi cihaz ama artık kimseye xiaomi alın demiyorum. Güncellemeler sıkıntılı. Ne miui ne Android sistem yerinde sayıyor telefon.

• Şuan satsam 2. El fiyatı nedir beyler?5 aylık garantili tertemiz cihaz ?

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    1500-1800 arası eder.
  • Arkadaşlar google cam kurmuştum telefona ancak video da çok karanlık çekim yapıyor. 30 ve 60 fps seçeneği var, ikisinde de aynı sonuç. Normal kamerada herhangi bir sorun yok. 60 fps video çekmenin bir yolu yok mudur ?
  • beta miui 10 da bildirim sorununu nasıl çözecez ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 20 Kasım 2018; 16:8:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Benim anladıgım kadarıyla xiaomi bu serinin devamını getirmeyeceği için destek bu kadar yavaş. Mi note 2 ve Mi note 3 tanıtım tarihlerine bakarsanız Mi note 4 ün coktan cıkmıs olacağını görürdük ama ortada haber bile yok. Muhtemelen bu serinin devamı gelmeyecek.

Yinede kral cihaz , Eu rom var Miui 10 taş gibi.
    onun yerine galiba mi8 se gibi devam edecek 710 işlemcisi orta üstün yeni modeli gibi. xiaomi mi note 3 ümü satmış olmama rağmen bende ara sıra bakıyorum haberi yok doğru :)
  • DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    pardon da post'ta komik olan birşey mi vardı ?
  • Hocam yedek alma işlemini nasıl yapıyorsunuz eskiden apple cihazda bilgisayara ana sayfa düzenine kadar birebir yedekliyordu. Böyle birşey mümkün mü? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hala 9.6.2 kararlı versiyondayız millet 10 lara gecti neden gelmiyor bu güncelleme bilen varmı
  • Zaten guncelleme önümüzdeki haftaya ertelenmişti şu an niye gelmiyor demenin bi anlami yok aslinda. Önümüzdeki hafta da gelmezse ne diyecekler çok merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.