Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Youtube uygulamasından video seyrettikten sonra telefonun durum çubuğunun şeffaflığı gidiyor.

Yarı saydam siyah bir bant kalıyor. Temayı veya durum çubuğu temasını yenilemeden veya telefonu kapatıp-açmadan düzelmiyor.

Bu sorun sizde de var mı?
  • OgulcanE O kullanıcısına yanıt
    Kamera önemli ise mi note 3 tavsiye ederim, mi a2 de (ois) optik görüntü sabitleyici yok. Kamerada önemli bir özellik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Arkadaşlar, Youtube uygulamasından video seyrettikten sonra telefonun durum çubuğunun şeffaflığı gidiyor.

Yarı saydam siyah bir bant kalıyor. Temayı veya durum çubuğu temasını yenilemeden veya telefonu kapatıp-açmadan düzelmiyor.

Bu sorun sizde de var mı?
    1. mesajda bunun çözümü var.

"Bildirim çubuğunun kararması sorunu ve buna ilişkin çözüm yöntemi:" başlığı altında.
  • kia sephıa K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumunuz için

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

1. mesajda bunun çözümü var.

"Bildirim çubuğunun kararması sorunu ve buna ilişkin çözüm yöntemi:" başlığı altında.

Alıntıları Göster
    Hocam cevabınız için teşekkürler.

Çözümü uyguladım ve Youtube'a girip denedim.

İlginç bir sorun ve çözüm yöntemiymiş.

• icewalker85 İ kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullanıyorum. Böyle bir sorun yaşamadım hocam şimdiye kadar.

• OgulcanE O kullanıcısına yanıt
    Kamera iyi olsun diyorsanız Xiaomi ye bulaşmayın farklı marka telefonlara bakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnstagram çöküyor, duruyor, kapanıyor, kilitleniyor hatası alanlar miui10 sürümlerini yükleyin. 9 da ilk sürümlerde sıkıntı yoktu miui9 sürümlerinin bir çoğunda bu problemler var.

• Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    fotoğraf kalitesi nasıl 10 romlarda. sizinki hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgs

Kamera iyi olsun diyorsanız Xiaomi ye bulaşmayın farklı marka telefonlara bakın
    Abartmayın bir şeyi Allah aşkına. Yok kardeşim bu telefonun kamerası gayet de iyi birçok 3000-4000 TL'lik telefonla rahat kıyaslanır. Bazı insanlar karalamaktan başka bir şey yapmıyor şu konuda. Haftalardır telefonu gömen gömene. Gayet de kamerası iyi bir telefon. Gece çekimleri biraz kötü ama şu an piyasadaki tüm telefonların zaten gece çekimleri, gündüzlere göre kötü, bu bir standart gibi bir şey.
  • Katiliyorum size hocam, bataryasi kamerasi gayet guzel bir cihaz

Kötülediginiz ortam ve ışık koşullarin da baska cihazlarla yaptiginiz cekimlerde ucurum farklar olmayacaktır.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Çeşitli fotoğraf makinalarıyla da fotoğraf çeken biri olarak Mi Note 3'ün kamerasından gayet memnunum.

Standart kamera yazılımıyla şu detayda çekim yapabiliyorsa kamera iyi demektir...

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Caterpillar by Oktay A, on Flickr

Ki ben düşük ışık koşullarında da fotoğraf çekiyorum, bir sorun yok.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Underground 2 by Oktay A, on Flickr

• Güncelleme ile ilgili bir haber var mı ? Hangi model marka telefon aldiysam güncellemeden yana sorun yaşadım Xioami de yaşatıyor . Alacağım iPhone o olacak sonunda .

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Bu ayın ortalarında gelmesi bekleniyor

• Yaklaşık 5 aydır bu telefonu kullanıyorum. Kamerası kötü diyen arkadaşlar bunu neye dayanarak ve nasıl söylüyorlar. Çoğu amiral gemisi ile kapışıyor bu telefon ve çoğumuz 1400-1500tl civarına aldık şuanki piyasa malum kiymetini bilin bence mi note 3'ün

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Güncelleme ile ilgili bir haber var mı ? Hangi model marka telefon aldiysam güncellemeden yana sorun yaşadım Xioami de yaşatıyor . Alacağım iPhone o olacak sonunda .
    https://blog.miuiturkiye.net/miui-10-guncellemesini-ekim-ayinda-alacak-cihaz-listesi/
  • Şu MIUI tarayıcı dışındaki internet tarayıcılardan uzun ekran görüntüsü alamamak beni çıldırtıyor.

• Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Bende MIUI 9 var.

Instagram ve Facebook ikişer tane kullanıyorum ve bir sorun yok.

• miui 9 bendede çökme yok, sadece instagrama biraz kaliteli video çekse daha süper olacak. hesap makinasıyla çekilmiş gibi kaliteyi çok düşürüyor lanet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgs

miui 9 bendede çökme yok, sadece instagrama biraz kaliteli video çekse daha süper olacak. hesap makinasıyla çekilmiş gibi kaliteyi çok düşürüyor lanet.
    Telefonun kamera uygulamasında çekip Instagram'da paylaşınca da mı aynı?

Ben sosyal medya uygulamalarının kamera özelliğini kullanmadığım için bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.