Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delicoban12

Ben de bu son sürümü yükledim neden hala bir önceki sürüm 8.4.26 yazıyor seninki de öylemi yüklenmemiş mi yoksa anlamadım
    Sistemden sürüm numarasını değiştirmeyi unutuyorlar bazen, ondan kaynaklanıyor. Bendede aynı görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de yaklaşık 1.5 ay oldu kabul edildi diyor el mahkum bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar mi note 3 ile mi 6 arasında kararsız kalmıştım,mi note 3 de karar kıldım.Yalnız bu cihazın hiç bir satıcıda global versiyonu yok.Yanında Türkiye uyumlu şarj aletini gönderiyoruz diyorlar.Alan kullanan var mı sıkıntı yaşar mıyım?

• bugün telefon bi ara kafayi yedi kendi kendine sürekli bildirim sesleri ardarda garip garip sesler restart yaptim duzelmedi kapattım açtım şimdi düzeldi sebep ne anlamadım. telefonu bırakıp gitmiştim geldiğimde böyle bir sorunla karşılaştım

• gokce7374 kullanıcısına yanıt
    Hocam. Şu anda Türkiye'de kullanılan ve satılan tüm Mi Note 3 , Mi 6 ve diğer Mi model cihazların %99.9 nun şarj adaptörü sizin dediğiniz gibi yabancı pirizlere uyan tipten olup, türk prizlere uyan ucuna takılan bir aparat ile kullanılıyor ve satılıyor. Ve bu güne kadar sıkıntı yaşayan olmadı. Herkesin kullandığı cihaz öyle. Yani alan kullanan çok var gönül rahatlığıyla alın. Hayırlı olsun.

%0.1 lik farkta bazen satıcı adaptör çevirici ucu koymayı unutuyor ondan😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 18 Mayıs 2018; 14:4:27 >
  • mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Olacağını zannetmiyorum bu telefonda görüntü çıkışı donanımsal olarak yok malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: fiiliyol

bugün telefon bi ara kafayi yedi kendi kendine sürekli bildirim sesleri ardarda garip garip sesler restart yaptim duzelmedi kapattım açtım şimdi düzeldi sebep ne anlamadım. telefonu bırakıp gitmiştim geldiğimde böyle bir sorunla karşılaştım

Hocam hasretine dayanamamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GittiGidiyor sürekli donuyor kaç kez kaldırıp kurdum aç kapa yaptım telefonu ama nafile

• quote:

Orijinalden alıntı: ganjaman

Benimki çok sık değil iki aydır 3 kere falan yaşadım sorun yazılımsal sanırım.
    şunu fark ettim ki bunu yapan telefon arayüzündeki "temizleyici"; RAM boşaltan uygulama. aynı özellik menü tuşunda da var. menü tuşuna basınca altta x işareti çıkıyor, basınca açık tüm uygulamaları kapatıp RAM'de ne kadar temizlik yaptığını söylüyor. ona basınca menü ve geri tuşları yanıt vermemeye başlıyor. "Temizleyici"yi kullanıp bu sorunla karşılaşan başka kimse var mı acaba?

• 9.5.3 Global Stabil

• burak5005 B kullanıcısına yanıt
    Aşağıdakine benzer bir ürün alırsanız hem HDMI yoluyla aktarım, hem USB okuma, hem de görüntü aktarırken aynı anda şarj etmek için kullanabilirsiniz hocam.

https://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/3in-1-type-c-to-hdmi-usb-30-cevirici-donusturucu-adaptor-bw3183-P247556833

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rhatt -- 18 Mayıs 2018; 23:1:12 >
  • Şu 306 sayfadan baya bir kısmını okudum ama ana sayfada paylaşılan 2 ekran koruyucudan başka bir paylaşım göremedim. bu kadar insan koruyucu kullanmıyor mu :D. o iki koruyucuya da baktım ama hiç anlamam yok nanoymuş yok 9h mış yok katmerlenmiş mi :D Şunu kullanıyorum gayet memnunum kaliteli falan diyen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_09

9.5.3 Global Stabil
    Hocam çok iyi süreler almissiniz güç tasarrufu vs açık mı bir de ekran parlaklığı ne durumda neredeyse yarı yarıya süreler alıyoruz ben 28 saat ve 4 saat gibi süreler alıyorum genelde %10 şarjda koyuyorum telefonu açık şarj ediyorum farklı bir şey deniyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

Aşağıdakine benzer bir ürün alırsanız hem HDMI yoluyla aktarım, hem USB okuma, hem de görüntü aktarırken aynı anda şarj etmek için kullanabilirsiniz hocam.

https://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/3in-1-type-c-to-hdmi-usb-30-cevirici-donusturucu-adaptor-bw3183-P247556833
    Bundan alirsak note 3 u tvye baglayabilirmiyiz? Siz denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: YobazPastafaryan

Şu 306 sayfadan baya bir kısmını okudum ama ana sayfada paylaşılan 2 ekran koruyucudan başka bir paylaşım göremedim. bu kadar insan koruyucu kullanmıyor mu :D. o iki koruyucuya da baktım ama hiç anlamam yok nanoymuş yok 9h mış yok katmerlenmiş mi :D Şunu kullanıyorum gayet memnunum kaliteli falan diyen yok mu?
    Piyasada hep aynı ekran koruyucular var. Ondan 1. mesaja çok fazla şey eklemedim. Bir yerden sonra kafa karışıklığı yaratıyor. Hatta tek tek detaylı bilgilendirme yazısı da yazmıştım şu tip koruyucular var diye ama baktım ki çok gereksiz laf kalabalığı giib gördüm ve sildim. Eklenmesini isteyen arkadaşların fikirlerini de ekleriz. Sıkıntı şu ki gerçekten Aliexpress dahil tüm piyasada birbirinin aynısı ürünler var.

TPU maddesinden yapılanlar
    Pet maddesinden yapılanlar
    ve bir de Nano Glass denilen maddeden yapılanlar var.

Ekranın kasa kısmıyla beraber kapak tarzı olan koruyucular dışında normal koruyucuların hiçbiri ekranı tam kapatmıyor. TPU olanlar muşamba gibidir, Pet olanlar pet şişenin dokusunu düşünün onun gibidir, Nano Glass olanlar (9h diye de geçer) eski bildiğimiz temperli camın birazcık daha esnek olanı ama aynısı sayılabilir çok benziyor. Direk eski tip temperli cam yok piyasada artık.

Dediğim gibi ekranı tam kaplayan koruyucu yok (kapak gibi olup da ön yüzeyin kasa kısmını da kaplayanlar hariç), 9H olanlar ekranın dokunmatik kısmında yanlarda 1-2 mm civarı boşluk bırakıyor.

Maalesef ekran koruyucu işi biraz alıp deneyip görmeye bağlı bu telefonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Bundan alirsak note 3 u tvye baglayabilirmiyiz? Siz denediniz mi?

Alıntıları Göster
    Bunu şiddetle merak ediyorum. Odamdaki tv'de direk wi-fi yok, Wi-Fi ready şeklinde var yani dongle alıp öyle bağlanabilirim. Onu alacağıma şu aleti alırsam daha iyi olur. Ama telefon donanımsal olarak bunu destekler mi bilmiyorum.

Mesajınızı favoriye aldım deneyimleyen olursa ürünü diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartan

şunu fark ettim ki bunu yapan telefon arayüzündeki "temizleyici"; RAM boşaltan uygulama. aynı özellik menü tuşunda da var. menü tuşuna basınca altta x işareti çıkıyor, basınca açık tüm uygulamaları kapatıp RAM'de ne kadar temizlik yaptığını söylüyor. ona basınca menü ve geri tuşları yanıt vermemeye başlıyor. "Temizleyici"yi kullanıp bu sorunla karşılaşan başka kimse var mı acaba?

O temizleyici kullanmak nova louncher ve grenyfy de sorun yaratıyor. 6 gb ram var fazla fazla yetiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım benim ihtiyacım olmadığı için. Ama ürün açıklamasında net şekilde yazılmış. HDMI ile görüntüyü TV ye aktarıyor, aynı esnada şarj edip USB bağlantısı ile de klavye-mouse kullanabilirsiniz deniyor. Uyumlu telefonlar listesinde de Xiaomi modelleri geçiyor. Hiç olmazsa iade edersiniz hocam ama olmaması için hiçbir neden yok ortada.

• s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Benzeri bir kaç ürün aliexpresste de mevcut hatta 20-25 TL arasında ancak uyar mı uymaz mı bakmak lazım tabi burada iadesi daha kolay onu göz önüne almak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: kia sephıa

Miui pro nun çok eski versiyonu nu kullanıyorsunuz. 8.5.14 sürümü çıktı onu yükleyin.

https://miuipro.by/rommgr/device/520

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkürler hocam... Biliyorum bu sürümün eski olduğunu ancak ses ve batarya yönünden iyi olduğu için yeni sürüm yüklemedim. Dün 8.4.26 sürümünü yükledim galeri sorunu düzeldi ama bu kez daha ciddi bir sıkıntı var. Telefonun hızlı şarj özelliği çalışmıyor. Yaklaşık 45 dakika oldu şarja takalı hala %50 lerde oran. Romla alakalı olabilir mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.