Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
19
Favori
24.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kusura bakma ben yurtdisinda yasiyorum. Markasini vermek isterdim ama noname bir urun belli ki. Ama atmadi isem kutusunun resmini koyarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün 64 gb olanı sipariş geçip aranıza katıldım bende
    inşallah pişman olmayız internete hızlı girsin batarya uzun dayansın yeter bana inşallah karşılar bunları
  • Bende 64 gb olanini almayi dusunuyorum 1800 liraya en iyi telefon olarak bu duruyor 64 gb olaninin global olmadigindan 4g icin cekim sikintisi yapabileceginden bahsedilmis vodafone icin uygun degil denmis ben vodafone 3g kullaniyorum acaba 3g icinde boyle bir problem olabilir mi ? Ayrica telefonun eksik oldugu konular hakkinda bilgi verebilecek var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rigsby kullanıcısına yanıt
    Mi Note 2 bu durum var maalesef eğer almak istiyorsanız bir üst modelini almak zorunda kalıyorsunuz sanırım diğerleri için herhangi bir sorun bulunmuyor. Araştırmalara göre eksik olan taraf kamerası ve birde kılıf ve ekran koruyucu bulmak hakikaten zor oluşu.

Sitelerde satılan 64 gb global rom olanda 4.5 aktif olarak kullanabiliyormuyuz hatta 800 bandını tam olarak destekliyormu orasını bilemiyorum türkcell veya türk telekom için diyorum.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Mi Note 2 bu durum var maalesef eğer almak istiyorsanız bir üst modelini almak zorunda kalıyorsunuz sanırım diğerleri için herhangi bir sorun bulunmuyor. Araştırmalara göre eksik olan taraf kamerası ve birde kılıf ve ekran koruyucu bulmak hakikaten zor oluşu.

Sitelerde satılan 64 gb global rom olanda 4.5 aktif olarak kullanabiliyormuyuz hatta 800 bandını tam olarak destekliyormu orasını bilemiyorum türkcell veya türk telekom için diyorum.?

Ay sonu veya eylül başı mi note 3 tanıtılacak deniyor çokta güzel olacağa benziyor note 2 den çok daha şık ama büyük ihtimal 2500den aşağı türkiyeye gelmez belki 2-3 ay daha beklenip 1500 civarına note 2 de alınabilir bakalım telefonun tasarımı çok hoşuma gidiyor ama başka telefonlarada yönebilirim gerçi bu fiyata en iyiside bu

Mi note 3 böyle çıkacak deniyor çok şık gözüküyor gerçekten

★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• arkadaşlar merhaba bende bugün4/64 modeliyle aranıza katıldım mi 5s plustan geçiş yaptım tek sıkıntım parmak okuyucu orta tuşa basıp dokunmak gerekiyor ekran kilitliyken orta home tuşuna direkt dokunduğumuzda anak ekrana dönmek istiyorum nasıl yapabilirim
  • Gcam hdr+ i deneyen oldu mu telefonda kamera da gelisme oluyor mu?

• Rigsby kullanıcısına yanıt
    Bana göre bu işin sonu yok Mi Note 3 beklersin 6-7 ay sonra Mi note 4 çıkar kısacası bu saatten sonra alınacak her telefon uzun yıllar bizi götürür bana göre tasarım olarak'da her şeyiyle iyi bir telefon Mi Note 2 fakat kavisli ekran oluşu ve boyutu biraz sıkıntı yaratıyor bana göre.
  • Peki telefonu kullananlar ekrandaki kavisi hissediyor mu ? Yoksa kullanırken düz ekran gibi mi geliyor ekranı farklı olduğu için beni çekiyor. S8i filan inceleyebiliyorsun teknolojik marketlerde mi note 2 olmadığı için inceleyemedim. S8in sanki ekranı daha kavisli gibi ikisini yan yana karşılaştıran oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rigsby -- 23 Ağustos 2017; 9:24:11 >
  • Evet s8 ekranı daha kavisli. ama hissediliyor kavis hissedilmiyor diyemem.

Benim sorum olacak. Huawei Honor AM07 Bluetooth kulaklıgım var fakat bir türlü telefon bu kulaklıgı göremedi. Nedendir bilgisi olan var mı? kulaklık bluetooth 4.1 kullanıyor, bu telefon ise 4.2 ondan sebep olabilir mi ?

düzeltme: hallettim arkadaşlar bluetooth ile alakalı imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yEmreozc -- 23 Ağustos 2017; 20:40:1 >
  • Kişiselleştirilebilirlik açısından mi ailesi kat kat önde imiş diğer yazılımlara göre.

Note 2 alınabilir bir telefon mu sorusu olan var ise kesinlikle tavsiye ederim.

Öneri, bilgi, ipucu, kolaylık vs. söyleyecekleriniz var ise yardımcı olursanız sevinirim.

Nougat ne zaman gelir, takip ettiğiniz yabancı bir forum var mı?

Global rom ile geldi konuda ki root anlatımı ile root yaptığımda sıkıntı olmaz değil mi ?
  • Miui 9 beklerken bu sabah sürüm 8.5.4.0'a güncellendi. İlk bakışta çok bir şey değişmemiş gibi duruyor. Peki Miui 9 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?
  • erkut10 kullanıcısına yanıt
    Hangi rom u kullanıyorsunuz.

Ben hepsi burada dan aldığımda içinden çıkan rom ile kullanıyorum suan versiyon 8.2 ve 8.5 güncellemesi gelmedi, Çin versiyonu mu sizin ki?

• 64/4 modelini alarak aranıza katıldım herkese merhaba, okuduğum kadarıyla bir çok kişi LG v10 dan geçmiş :)

• Hosgeldin hocam :)

Ben Huawei mate 7 den geçiş yaptım. Buna geçince benim Huaweim eskimiş olduğunu o zaman fark ettim akıyor telefon.

• Aynen öyle oluyor ekran boyutundan dolayı bunu tercih ettim yoksa mi6 alacaktım ama ekran koruyucu bulamıyoruz kavisli olanlarda herkes toz olduğunu sonra açılıp gittiğini söylemiş tek sıkıntım o oldu 2. Günden hayırlısı bakalım

• Sormak istediğim şey beyaz ekranda arkada çizgiler var gibi duruyor herkes de var mı acaba öyleyse kronik yoksa sadece bende mi var sadece beyaz ekranda belli oluyor

• ★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Ekran görüntüsü aldım, ekran görüntüsü nasılsa aynısını görüyorum beyaz renkte bir hata göremedim, yoksa beyaz Wallpaper lar da mı olduğunu kast ettiniz.

Ben aliexpress den verdim bi kavisli ekran koruyucusu siparişi deneyeceğim geldiğinde.

• Ekranı aşağı yukarı kaydırırken arkada sanki bi bulanık panel var ve yazılar üzerinden kayıyor gibi sadece beyaz tonda bu belli oluyor

• Beyaz ekranda o şekilde denedim de dikkat edemedim hocam, ben göremiyor olabilirim :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.