Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam merhaba, dün gece gözü kararttım hard reset attım, sabah uygulamaları kurarken yine ekran kilidi devreye girdi ne yazık ki :( uygulama bildirimleri geldiğinde olduğuna kanaat getirdim, bilmiyorum nasıl çözülecek, yardımınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nkaradeniz kullanıcısına yanıt

Ayarlara girip en üst arama kısmına uyku yazın ve çıkan seçeneklerde görselde ki gibi yapın ayarı/süreyi.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
  • lj94 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Baloncuk ayarı oradan açıldı ve kapadım. Ayarlar kısmında yok ilginç şekilde.
  • efebora06 kullanıcısına yanıt

Üstad ben de bu şekilde kullanıyorum.

Sizin arayüz farklı ama aynı sanırım

• nkaradeniz kullanıcısına yanıt

Bu kısımda animasyonu göster seçin..

• efebora06 kullanıcısına yanıt

ilginize müteşekkirim, onu da yaptım, inş düzelir düzelmezse de canımız sağolsun napalım. ama ekran kilidinin kendi kendine devreye girmesi azaldı. bugün sadece 2 kez oldu, bakalım hafta içi yoğun kullanımda nasıl olacak

• Cat controls açıldı şimdi de tamamen nasıl kapatılıyor yukarıdan çektiğimiz menüde?
  • Selamlar,

Su anda EU rom haricinde her seyin duzgunce calistigi baska bir rom var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: lj94

Yukarıdan bildirim geldiğinde bildirimin sağ alt köşesinde çapraz ok göreceksin ona tıkla düzeliyor anında.

Her telegram yazışması için ayrı ayrı yapmak gerekiyor. Yukarıda bahsedilen ayarı da bulamadım malesef. Ben de muzdaribim bu baloncuklardan, istemiyorum sürekli çıkıyor.

• YouTube vanced uygulamasını nasıl varsayılan video uygulaması yaparız ?

• firstutay F kullanıcısına yanıt

Normal youtube devre dışı bırakınca default youtube uygulaması olarak vanced açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 2 Mart 2021; 1:27:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Normal youtube devre dışı bırakınca default youtube uygulaması olarak vanced açılıyor.

Youtube u uygulamalar kısmından devre dışı bırakamadım ama devre dışından kastınız uygulamayı silmek mi ?

• Miui 12.5 ile sistem uygulamalarını kaldırma seçeneği geliyormuş.

Kaynak: miui uk twitter sayfası.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Arkadaşlar ekran kilidi yüz tanıma ile yaptım ama eskiden kilit tuşuna basınca direk yüzümü tanır ekran açılırdı şimdi ben ekranı kaydırmak zorunda kalıyorum açılması için yani yüz tanıma okuyor okey işareti çıkıyor ama elinle ekranı kaydırmak gerek nasıl olucak eskisi gibi sattığım kişi arkadaş soruyorda oda size sorayım dedim

İşaretli yerin tikini kaldır

• Merhaba arkadaşlar, V12.1.1.0.RFNTRXM güncellemesi geldi. Sanırım android 11 güncellemesi. Çok kişi problem yaşamış gibi görünüyor bu güncellemeden. Yükleme konusunda kararsız kaldım, ancak yüklersem nasıl hard reset yapılır ve önceki ayarlar nasıl geri yüklenir pek bilgim yok. Yardımcı olabilecek bilgi verebilirseniz şimdiden teşekkür ederim sizlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkanigo

Merhaba arkadaşlar, V12.1.1.0.RFNTRXM güncellemesi geldi. Sanırım android 11 güncellemesi. Çok kişi problem yaşamış gibi görünüyor bu güncellemeden. Yükleme konusunda kararsız kaldım, ancak yüklersem nasıl hard reset yapılır ve önceki ayarlar nasıl geri yüklenir pek bilgim yok. Yardımcı olabilecek bilgi verebilirseniz şimdiden teşekkür ederim sizlere.

12.0.3 kullanıyorsanız benim gibi TR romda, beklemenizi tavsiye ederim. Bende hem pil hem de performans olarak sorunsuz. Epey kişi hem android 11 de hem de 12.1.1 sorun yaşamış. Zaten böyle giderse yılın ikinci çeyreğinde 12.5 gelecek gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

İşaretli yerin tikini kaldır

Alıntıları Göster

Çok sağolun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

12.0.3 kullanıyorsanız benim gibi TR romda, beklemenizi tavsiye ederim. Bende hem pil hem de performans olarak sorunsuz. Epey kişi hem android 11 de hem de 12.1.1 sorun yaşamış. Zaten böyle giderse yılın ikinci çeyreğinde 12.5 gelecek gibi görünüyor.

Alıntıları Göster

Teşekkürler, ben de aynı fikirdeyim şu anda. Mevcut TR rom gayet güzel söylediğiniz gibi. Bekleyeceğiz artık 12.5'i

• firstutay F kullanıcısına yanıt

Evet bir nevi silmek anlamına geliyor;

Uygulamalar > tüm uygulamalar > Youtube > Devre Dışı Bırak veya Kaldır seçeneği ile yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 2 Mart 2021; 14:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Arka tarafa lensun uygulanabilir. Aylardır sorunsuz duruyor.

Arka tarafa kavislere yapışmadı bile Lensun marka. Çok dandik kesinlikle tavsiye etmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.