Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam xiaomi bu kutuya hızlı şarj makinesini koyarken pilin hızlı yıpranacağı umrunda olmadan mı koyuyor? sonuçta 2 yıllık bir garanti süresi var ve pil de garanti dahilinde yıpranırsa değiştirme talebinde bulunabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

18W çıkış hızlı şarjdır.

Telefonunuz 2 saatte bilemedin 2.5 saate şarj olur

30 watt orjinal cihaz kadar hızlı etmez ama buna gerek yok

1 saatte ısıtıp pişirip batarya ömründen kısarak hızlı şarj ediyor

Hızlı yaşa genç öl hesabı

İnsanların hayatta kabullenemekte en çok zorlandığı gerçeklerden biri bu. Herşeyin bir bedeli var.

Hızlı şarjın bedeli de daha hızlı yıpranan pil

Alıntıları Göster
    Kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benbircevizağacıyım

hocam xiaomi bu kutuya hızlı şarj makinesini koyarken pilin hızlı yıpranacağı umrunda olmadan mı koyuyor? sonuçta 2 yıllık bir garanti süresi var ve pil de garanti dahilinde yıpranırsa değiştirme talebinde bulunabiliriz
    Hayır bulunmazsın. İstersen 5w lok şarj cihazı kullan pil yıpranması doğal bir durum

Çiplerinde yıprandığını biliyor muydun zamanla? Ama epey uzun zaman o..

Pilin bir ömrü var atıyorum 2000 cycle

Bunu arttıran veya azaltan etkenler var

Accu battery kurun. Yüzde 80 üzeri şarj etmeyin 20 altına inmeyin uzun süre kapalı kalacaksa cihaz yüzde 70 de bırakın pili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce ürünü sipariş verdim.önceki mesajlarda gor diye ekran koruyucu markası görmüştüm.
    Gor Xiaomi Mi CC9 Pro-Note 10-10 Pro 3dKavisli Full Ekran Koruyuc 99,90 TL yerine 35,90 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/gor-xiaomi-mi-cc9-pro-note-10-10-pro-3dkavisli-full-ekran-koruyuc-P403996983
    bu ürün uyar mı bu telefona?

• Mesela Samsung cihazlarda %90'a gelince hizli sarji otomatik kapaniyor. Ayrica ayarlardan da hizli sarji tamamen kapatma secenegi eklemisler. Tum bunlarin nedeni bataryayi korumak.
    Hizli sarj tamamen zararsiz olsa neden kapatma secenegi koysunlar yada %90'dan sonra otomatik kessinler.

Oppo'da bu durumu dogrulamis. Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 6 Ağustos 2020; 2:51:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömercan41

az önce ürünü sipariş verdim.önceki mesajlarda gor diye ekran koruyucu markası görmüştüm.
    Gor Xiaomi Mi CC9 Pro-Note 10-10 Pro 3dKavisli Full Ekran Koruyuc 99,90 TL yerine 35,90 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/gor-xiaomi-mi-cc9-pro-note-10-10-pro-3dkavisli-full-ekran-koruyuc-P403996983
    bu ürün uyar mı bu telefona?
    İlanda ki ürünü yollarlarsa uyar. Bende aynisini kullanıyorum.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    kavisli yerlerden kalkma gibi sorun var mı sizde?önceki telefonum s6 edge idi koruyucu uyduramadığım için 4 sene olduğu gibi kullandım.inşallah bunda olmaz bu sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömercan41

kavisli yerlerden kalkma gibi sorun var mı sizde?önceki telefonum s6 edge idi koruyucu uyduramadığım için 4 sene olduğu gibi kullandım.inşallah bunda olmaz bu sorun.
    Hayir kalkma yapmadi. Diger marka koruyucular genelde kilifla beraber kullanirken koselerden kalkma yapıyor, bu urunde koseler kilifla temas etmeyecek sekilde ayarlanmis o yuzden sorun olmuyor.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    orjinal şarj cihazı 2410-4700 arası mah şarj ediyor

Bu cihaz 2,4 olanda 1450-1510 mah (sanırım hızlı şarj değil bu)

3,00 olanda maksimum 3560 a çıkıyor.
  • birisi007 B kullanıcısına yanıt
    Bunu bir yerden mi buldunuz acaba?
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    sizin yazınızı gördükten sonra hızlı şarj olayını araştırdım biraz evet haklısınız, bu zihazda 2,4 olanda mahsimum 1510 mah oluyor 3 olanda 3560 acaba 2,4 olan la mı şarj etsem
  • parmak izi sensorunden son derece rahatsızım yüz tanimayi da açmak istemiyorum ama ne yapacağız

• Ürün benim değil. Başka bir arkadaşın yorumuna cevap yazdım. Bende sizin olduğunu düşünüp sizi etiketlemişim.

İlk yoruma baktım ürün sizin sanırım. sorunuzu yanlış anladım o halde.

Bu bilgiyi nereden buldum? Paylaştığınız resimlerden. Üzerinde yazıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 6 Ağustos 2020; 10:50:58 >
  • Always on ekranı açtım. Fakat bir süre sonra ekran karanlık şekilde duruyor, özellik çalışmıyor. Cihazı kapatıp açtım düzelmedi, tekrar ayarladım yine olmadı
  • Arkadaşlar pcye kablo ile bağlanmaya çalıştığım vakit sadece şarj oluyor başka bir uyarı vs vermiyor dosya aktarımı için ne yapmam gerekiyor acaba?

• CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Always display on seçeneği altında zamanlayıcı var muhtemelen ondan gozukmuyordur ekranda belirli saat aralıklarında secilebiliyor

• Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    Evet öyleymiş, yazdıktan sonra farkettim
  • kent_plancisi kullanıcısına yanıt
    Bildirim çubuğunu indirin. Orada kablo bağlantısıyla ilgili bildirim olur. Bildirime dokunun çıkan menüden ne yapmak istediğinizi seçin.
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    Hocam o çalışmama sorunu bende de oluyor ekran koruyucu olarak nasıl bise taktirdiniz acaba. Ben sıvı teması koruyucu taktirdim

• Ekran ilk gunden dokunmatik sorunu vermeye basladi. Delirmemek elde degil. Klavye de bisey yazmak iskence. Kronik xiaomi sorunlari bunda da var belli ki. Amazon iade kabul ediyor mu bilgisi olan var mi

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.