Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix kolay kırılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kirilmaz cam diye lanse edilen urunler acaba durumu kurtarma konusunda nasil ?

xiaomi kutulara ilave edebilir ve bayilerinde onceki kullanicilara bir kereye mahsus ucretsiz takabilir.

• Böyle bir tasarımla normal bir durum fakat abartmaya da gerek yok.Bir jelatine bakar. Rica ediyorum apple yüzyılın piçliğini yapmış bok atılacak yerde övülmesi tamamen saçmalık. Yanlı haber yapılacaksa gidin sdn yr Hakkı alkan ın yanına. Gayet apple sempatizanı; hatta apple ver dese verecek bir isheep.
    Apple da hafıza dayanmıyor bir yerde bile haberi yok (kullanan bilir) .Sonra android ram tüketince : "android kasıyo dandik yeaa " diyenlere sesleniyorum: Kullanmayı bilmiyorsaniz iq nuza baktırın yeaa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi5 de dayanıksız buda dayanıksız çıktı,ama corning glass5 bu kadar mı pasif kalıyor.

• Evet xiaomi kötü kırılıyor hemen iphone alayım :D

• Bu Yüzden SONY Dostlar!

Anladınız mi simdi neden diğerlerinden daha kalın olduğunu! Note7 de bu yüzden cep hizasından düşünce kırılıyordu.
    Arada telefon bu kırılır diye savunmaya kalkanlar olmuş. Bir telefon sık düşürebileceğimiz bir eşya! Bu kadar kolay kırılmamali. Düşürmemek için artık her dakika telefonunuzu düşünürsünüz artık. Ya da yüzlerce liralık kılıflarla tasarımı için aldığınız telefonun tasarımını çöpe dönüştürün, biz de telefonlarımızı kılıfsiz düşecek korkusu olmadan rahatça kullanalim!

Müjde! Samsung galaxy s8 %90in üzerinde çerçeve oranı ile gelebilirmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu Ekrem71 kullanıcı isimli ortak hesabı en çok hanginiz kullanıyor merak ediyorum gerçekten. Seramik ucuz olsun diye kullanmışlar diyen adam art niyetini gerçek yüzüyle söylememek için bu ortak hesaptan sıkıyor. Yok seramik ucuz zannediyorsa vah bu siteye.

• Milletin telefonu alev alıp patlıyor üstüne evi arabayı da haşat ediyor bu sadece kırılıyor çokmu?

• Taş attım cam kırıldı gibi birşey, böyle saçma bir haber mi olur, özensiz, saçma sapan bir yazı... Hani gazetelerin teknoloji sayfalarında olur ya saçma sapan uydurma haber, onlar gibi olmuş biraz...

• Sayın haber editörüne diyeceğim hiçbirşey yok benim, sonuçta böyle bir piyasanın son hava bükücüsü!

Telaşlanması gerekenlerin gerçekten telaşlandığını bu haber ile anlıyoruz, sevgili haber editörümüze bu açıdan haber verdiği için teşekkür ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 2 Kasım 2016; 18:52:06 >
  • xiaomi telefonlar asla çok iyi olamaz,2 ayda bir 3 model birden sokuyor telefon çöplüğüne,kesinlikle gerekli tesler yapılarak bu ürünleri çıkarmak imkansızdır,eski telefona imei çakmadan yeni çıkan telefona imei çakılıyor mu? diye sormak bu markanın en sağlam sorularındandır..

• Diğerleri çerçeveli de ne oluyor?! Sanki taş gibiler de. Kap kalın çerçeveli telefonu her ne hikmetse bir çok insan kırılmaz ekran camı ile birlikte kullanıyor. Boşuna mı kaplıyorlar? Tabii dayanıklı olsun kim istemez. Ama karşılaştırılan telefonlar da çok masum değiller. Kalın çerçeveli olanlar bilhassa çok çirkinler.

• Seramik derken porselen gibi çabuk kırılacağını zannediyorlar...

• İki gündür alıntı yapmakta güçlük çekiyorum. Hata veriyor. Hatasız DH olmaz diyenler... :D

• Buyrun dayanıksız(!) seramik Mi 5;

• telefonu dikkatli kullanırsan hiç birşey olmaz..telefon kırılmaz kırık olan telefonu kıran kafalar :)

• O kadar abuk subuk bir yazı ki. Seramik olması dayanıksız olmasına sebep olmuş falan. he bir de ucuz mal yaftası yapıştırıyor ''maliyetten azaltmak için'' diyerek. Yani maliyetten azaltmak için kalitesiz malzeme kullanıyor demeye getiriyor. Yahu işin ilginci bu yazıyı bu adamlar halen düzeltmiyor.

• Ekrem Ç. yani nam-ı diğer @ekrem71 galiba harbiden tüzel kişi. Beççat Ç. yapsadyınız daga esprili olurdu.

• Ne şaçma yorumlar var şu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Hani çerçevesi kalın diye Sony'e laf atan fanlar vardı, nerede onlar? Alsınlar ince çerçeveli telefonlarını.

Ben atıyorum, böyle bir tasarım harikası varken sony nin esamesi okunmaz.

Çok sevdiğün sony i de düşür kılıfsız bakalım sonra da resim at, tabi yerse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Buyrun dayanıksız(!) seramik Mi 5;

yok artık lebron james! adam testereyle matkapla girişiyor da çizilmiyor %100 fake video bu!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.