Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
20
Favori
52.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lupin_

SAR değeri hakkında bilgisi olan var mı ?

0.703 kafa

1.422 Vücut

Yalnız tek hat kullanırken bu değerler oldukça düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altunkeser kullanıcısına yanıt
    @amadeus99 isimli kullanıcı aşağıdaki gibi belirtmiş teşekkürler. Siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz ? Buna ek olarak bende de bütün telefonlar baş ağrısı yapar 3 dakikadan sonra. korkum şu HTC ONE M7 4 senedir kullanıyorum ve hala 1 günümü çıkarıyor bu telefonu 4 yıl kullanabilir miyim ?

0.703 kafa

1.422 Vücut

Yalnız tek hat kullanırken bu değerler oldukça düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lupin_ -- 8 Ekim 2017; 13:12:47 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • lupin_ kullanıcısına yanıt
    Bir süre önce mi max2 kullandım 2yada 3 gün zor dayandım baş ağrısından sar değerini bilmiyorum ama bana fena etki etti..

Mi mix daha öncede kullanmıştım max kadar olmasada az bir ağrı yapıyordu..şu an tekrar mixe döndüm 3 gün oldu ve gene ara ara az bir ağrı yapıyor..ama mixden vazgeçmek çok zor

Bence en az 2 sene gider bu cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunkeser -- 8 Ekim 2017; 23:55:20 >
  • Bu mi 9 mixe ne zaman gelecek bilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Bu mi 9 mixe ne zaman gelecek bilen varmi

Bu ay içinde diyorlar hocam
  • alpikk kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• 16 saat pilde kullanım 8 saat ekran süresi %5 kalan

İyimi kötümü bilmiyorum, paylaşmak istedim

4/5 saat wifi

• sipariş verdim iyi mi ettim kötümü bilmiyorum en az 2 yıl kullanır mıyım ? (temiz kullanırım)
  • Hayırlısı olsun..dikkatli ve temiz kullanırsan 2 sene gider derim ben

• Şu mui 9 çıksın artık..

• quote:

sipariş verdim iyi mi ettim kötümü bilmiyorum en az 2 yıl kullanır mıyım ? (temiz kullanırım)

Nereden ne kadara aldınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

sipariş verdim iyi mi ettim kötümü bilmiyorum en az 2 yıl kullanır mıyım ? (temiz kullanırım)

Nereden ne kadara aldınız hocam.

Rez
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'dan aldım cepport'dan 2550'ye daha ucuzada bulunabilir ama benimkinin delta garantisi varm, hani bir problem yaşarsam ne kadar destek verirler yada verirler mi hiçbir fikrim yok delta sanırım biraz sıkıntılı bir şirket KVK değil yani . Kargo ise 11'inde verdim 12'sinde geldi çok hızlıydı. ama telefon çok iyi elimde büyük tam bana göre. ha birde fixpack yaptırdım telefona ve telefonu tavsiye ederim çok güzel. yine alacak arkadaşlara bir tavsiyem koruyucu cam alırken dikkat edin kenarları siyah şeritli olmasın ben siyah şeritli birtane aldım ve ekrana 1 milim küçük geldi.
  • Eu rom kurdum bugün cihaz başka güzel oldu

• Merhaba arkadaşlar

Xiaomi Mİ MİX 2 konusu daha açılmamış galiba ya da ben bulamadım buraya yazmak istedim , mix 2 gören kullanan var mı nasıl bir telefon? Resmi olarak ne zaman satışa çıkar ve fiyat ne olur? Sahibinden com dışında satılan bir yer bulamadım sadece orada satılıyor ama güven vermiyor hiç , sahibinden cok dan alınır mı bu telefon alan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Merhaba arkadaşlar

Xiaomi Mİ MİX 2 konusu daha açılmamış galiba ya da ben bulamadım buraya yazmak istedim , mix 2 gören kullanan var mı nasıl bir telefon? Resmi olarak ne zaman satışa çıkar ve fiyat ne olur? Sahibinden com dışında satılan bir yer bulamadım sadece orada satılıyor ama güven vermiyor hiç , sahibinden cok dan alınır mı bu telefon alan var mı acaba?

Hocam forumda satan var burdan bakın,ben mi mix i burdan aldım, garantili de gelir ama fiyat en az 3.000 den aşağı olmaz sanırım, n11 gibi sitelere bakın yinede belki gelmiştir.
    Ben tasarımını beğenmedim çok ilgimi çekmedi.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi6-mi-mix2-mi-note-3-ve-oneplus-5-meizu-pro-7-stok-ve-on-odemeli-satislarim--124201319-4#129395197

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Eu rom kurdum bugün cihaz başka güzel oldu

Bende niyetlendim kurmaya ama sonra vazgectim. Root ve Bootloader kilidini acmak zahmetli geldi.kolay bir rehber varsa yinede deneyebilirim,

• Mi mix2 isteyenler iletişime geçebilirsiniz

• Mix 2 aldım 2 gün oldu..olmamış bu cihaz(tasarım)

Bugün mix1 e geri donucem

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.