Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
12
Favori
59.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 tanesi 6.5 tl civarı.
    https://s.click.aliexpress.com/e/TuXIBsxJ9

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haftalık güncelleme bu gün geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 960 fps ağır çekim modu gelmiş betaya

• Selamlar telefonla ilgili bir sorunum var. Benim ön kamera da arka kamera da kötü çekiyor. Kamera için bu telefona ne yüklemem lazım beta sürüm müdür nedir farklı sürümler falan işe yarar mı? O işlerden anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Ön kamerayı açıyorum 10 yıllık telefon gibi sağa sola çevirince takıla takıla görüntü veriyor. Zaten kalitesiz çekiyor bir ayarı falan mı var bilmiyorum lensleri tertemiz tutmama rağmen böyle. Arka kamerada bu sorun yok ama saçı, sakalı vb pastel boya gibi çekiyor. Telefona herhangi bir zarar da vermedim ki bu hale gelsin. İlk kullandıgım mıuı 9.6 sürümünde hem batarya hem kamera falan gayet iyiydi. Şu an dağlar kadar fark var. Yardımcı olabilecek varsa simdiden sonsuz teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BPG2004 -- 10 Aralık 2018; 13:34:42 >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Ön kamera konusunda haklısınız bence bu fiyata göre rezil bir kamera. Ama arka kamera bana göre çok başarılı gcam ile de aynı sıkıntı var mı peki? Birde betada kameraya baya özellik eklendi ve mix 3 yazılımı geldi yükleme şansınız varsa bir deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 10 Aralık 2018; 15:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Ön kamera konusunda haklısınız bence bu fiyata göre rezil bir kamera. Ama arka kamera bana göre çok başarılı gcam ile de aynı sıkıntı var mı peki? Birde betada kameraya baya özellik eklendi ve mix 3 yazılımı geldi yükleme şansınız varsa bir deneyin
    http://en.miui.com/download-343.html#509

Bu linkten alttaki sürümü mü indirmem gerekiyor?
    Bir de yüklerken bilmem gereken bir şey var mı? Bootloader kilidi açma meselesi falan vardı gerekiyor mu o tarz şeyler? Yoksa direk indirip kuracak mıyım?

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Versiyonu 8.12.7 olanı indirmeniz lazım. Bunu telefondaki güncelleyici üzerinden bl kilidi açık olmadan kurabiliyorsunuz. Ama tüm verileriniz silinir ve tekrar kararlı sürüme dönmek isterseniz bl kilidini açmanız lazım sanırım bu konuda tam emin değilim.

• Telefon sessizdeyken play storedan her uygulama güncellemesi yaptığında cihaz titriyor bunu kapatmanın bir yolu var mı?

• “Ayarlar > Bildirimler ve Durum Çubuğu> Bildirimleri Düzenle > Google Play Store “ yolunu izlediğinizde, titreşimi kapatabilecek misiniz, bir deneyin. :))

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Oradan tüm seçeneklerde titreşimi kapattım ama her uygulama güncellemesi ilk başladığı zaman yine titriyor gece yatarken sıkıntı oluyor benim için.

• Bu konu neden ölü.Mix 2s tutulmadı mı acaba.Yoksa kimse paylaşacak bilgi mi bulamıyor.Yada cihaz 10 numara herkes halinden memnun.
  • ben çok memnunum diğer arkadaşları bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14092012

Bu konu neden ölü.Mix 2s tutulmadı mı acaba.Yoksa kimse paylaşacak bilgi mi bulamıyor.Yada cihaz 10 numara herkes halinden memnun.
    cihaz güzel, sıkıntısı yok.. yeni bir şeyler yok, bu forumda farklı Rom heveslisi kimsede yok, yani olsa belki biraz daha canlanabilir ama geneli memnun gibi. :)
  • Başka cihazlarda genelde çok fazla rom denerdim ama miui arayüzü gerçekten çok iyi

• yeni rom geldi V 10.0.9.0.PDGMIFH kararlı 171mb
  • kameraya google lens eklentisi gelmiş tek fark suan o gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormak

yeni rom geldi V 10.0.9.0.PDGMIFH kararlı 171mb
    Bu kararlı sürümler nasıl yükleniyor.
  • 14092012 kullanıcısına yanıt
    bende direk telefon ekranına bildirim geliyor güncelleme var diye ona tıklıyorum kendi güncelliyor.
  • Betaya yeni özellik gelmiş full ekran özelliği olmayan uygulamaları ekrana sığdırabiliyoruz. Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu# Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.