Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.598
Cevap
44
Favori
150.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rainmakerslash

Değişiklik yapmanıza izin veriyor değil mi? Hangisini isterseniz kullanabiliyorsunuz?

Evet istediğiniz anda 2-3 sn yede internet simini değiştirebiliyorsunuz. Eski telimde bu işlem2-3dk sürüyordu bunda çok hızlı değiştiriyor.
  • Merhaba, cok tesekkur ederim bilgilendime icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz arayan varsa elimde 3/64 lük sıfır cihaz var, maddi sebepten dolayı satmak zorunda kalıyorum. Cihazı sadece kontrol amaçlı açtım. Pm ile ulaşabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba. Öncelikle gelişmiş bir android kullanıcısı değilim o yüzden yardıma ihtiyacım var.

Chrome üzerinden bu müzik indirme sitelerinin birkaçından müzik indirdim. Bu yüzden ara ara whatsapp ve instagram uygulamalarına girdiğim vakit reklam gösterimi oluyor. Fabrika ayarlarına geri döndüm ve sd kartı da biçimlendirdim fakat o reklamlar hala çıkmaya devam ediyor. Sanırım bu reklamları gösteren yazılım recovery kısmına yerleşmiş.Reklamlar rahatsız edici değil ve çok sık çıkmıyor ama yine de rahatsız edici ve bunlardan kurtulmak istiyorum. Sanırım tek çarem stock romu indirip yeniden kurmak.(Araştırmalarım sonucu bu kanıya vardım.) Belki 10 tane farklı antivirüs programı ile taradım tools uygulamasını buluyorlar fakat silinemiyor ve hatta devredışı bile bırakılamıyor.

Sorumlarım şunlar ki;

1-Stock romu kurmak için bootloader kilidini kaldırmam gerekiyor mu? Kaldırmadan yapılabilir mi?
    2- Bootloader kilidi kaldırıldıktan sonra tekrar aktif edilebiliyor mu?
    3- Telefonumda açılırken hard reset işlemi yapılamıyor ya da ben yapamadım. Güç tuşuna ve volume up tuşuna basıyorum. Mi logosu gelince güç tuşunu bırakıyorum ve ekrana bir telefon geliyor. Usb kabloyu takıyorum ama ekrandaki telefona takılmamış oluyor ve yani hiçbir değişiklik olmuyor. Ben mi yapamıyorum, yoksa bir sorun mu var?

Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Av.BE

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle gelişmiş bir android kullanıcısı değilim o yüzden yardıma ihtiyacım var.

Chrome üzerinden bu müzik indirme sitelerinin birkaçından müzik indirdim. Bu yüzden ara ara whatsapp ve instagram uygulamalarına girdiğim vakit reklam gösterimi oluyor. Fabrika ayarlarına geri döndüm ve sd kartı da biçimlendirdim fakat o reklamlar hala çıkmaya devam ediyor. Sanırım bu reklamları gösteren yazılım recovery kısmına yerleşmiş.Reklamlar rahatsız edici değil ve çok sık çıkmıyor ama yine de rahatsız edici ve bunlardan kurtulmak istiyorum. Sanırım tek çarem stock romu indirip yeniden kurmak.(Araştırmalarım sonucu bu kanıya vardım.) Belki 10 tane farklı antivirüs programı ile taradım tools uygulamasını buluyorlar fakat silinemiyor ve hatta devredışı bile bırakılamıyor.

Sorumlarım şunlar ki;

1-Stock romu kurmak için bootloader kilidini kaldırmam gerekiyor mu? Kaldırmadan yapılabilir mi?
    3- Telefonumda açılırken hard reset işlemi yapılamıyor ya da ben yapamadım. Güç tuşuna ve volume up tuşuna basıyorum. Mi logosu gelince güç tuşunu bırakıyorum ve ekrana bir telefon geliyor. Usb kabloyu takıyorum ama ekrandaki telefona takılmamış oluyor ve yani hiçbir değişiklik olmuyor. Ben mi yapamıyorum, yoksa bir sorun mu var?

Rom versiyon ne yüklü

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusxxx

quote:

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle gelişmiş bir android kullanıcısı değilim o yüzden yardıma ihtiyacım var.

Sorumlarım şunlar ki;

Rom versiyon ne yüklü

http://en.miui.com/download-302.html#458 burdan 64gb ise cihazın prime yazanı indir telefondan. Zipten uzantılı olmalı uzantısına bak. Güncelleyiciden sağ üst köşeden pencereyi aç download klasöründe göster dosyayı zipli hali ile. Güncelle yazılımı. Bende de oldu dediğin tools işi

★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Burada anlatımı da var sitede. Flashing guides tıklayınca görürsün farklı metotlar için. Xiaomi forumuna bakın daha detay için.

• Selam,bugün arkadaşa redmi not 4x aldık sefa diye bir arkadaştan,telefonu inceledim bendeki kullandıgım tel mı max sın aynısı gibi mı max'sı büyük görenler not 4x alabilirler ben beyendim,tavsiye edebilirim🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: argento76

Selam,

Benimkide fake romdu, orijinal romu indirim fakat batarya süresi biraz azaldı gibi geliyor ve daha önce ekran çözünürlüğü ayarlanabiliyor du şimdi o menü açılmıyor maalesef. Hangisi fake kafam karıştı

fake rom daha iyi diyemeyiz hem güncelleme alamazsın hem içinde virüs filan olabiliyor. orijinal rom iyidir. batarya süresi düşmesi ilk başlarda yüksekti ama uygulama çok yüklemişsen batarya süresi düşebilir.
  • quote:

quote:

quote:

Sorumlarım şunlar ki;

Rom versiyon ne yüklü

http://en.miui.com/download-302.html#458 burdan 64gb ise cihazın prime yazanı indir telefondan. Zipten uzantılı olmalı uzantısına bak. Güncelleyiciden sağ üst köşeden pencereyi aç download klasöründe göster dosyayı zipli hali ile. Güncelle yazılımı. Bende de oldu dediğin tools işi

Burada anlatımı da var sitede. Flashing guides tıklayınca görürsün farklı metotlar için. Xiaomi forumuna bakın daha detay için.

güncelleme işlemini yaparken internete bağlı kalın zira romun orjinalliğini test esiyor sonra yüklemeye geçiyor. bağlantı olmazsa doğrulanamadı hatası alırsınız.

• Arkadaşlar Benim Ön Kameradan Çektigim Fotografların boyutu kilobayt olarak çıkıyo 870 kb 500 kb filan dolayısıyla da derinlik problemi filan var neden böyle düşük boyutlu çekiyor bir ayarı varsa özelden yazarsanız sevinirim takip edemiyorum birde arama geldigindeki kırmızı ve yeşil butunların değiştirme imkanı varmış sanırım yuvarlak filan olabiliyormuş bilen yardım ederse sevinirim
  • Selam,

Zaten artık sorun yaşamıyorum.gayet güzel .11 saat ekran görüntüsü aldım. 3 gün rahat gidiyor şarjı.

• arkadaşlar ilgilenen olursa armor kılıfı satıyorum

https://forum.donanimhaber.com/xiomi-mi-max-armor-kilif--124908282#124908282

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aemless -- 20 Mart 2017; 16:21:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: argento76

Selam,

Zaten artık sorun yaşamıyorum.gayet güzel .11 saat ekran görüntüsü aldım. 3 gün rahat gidiyor şarjı.

Hangi rom kurulu? Bende 8-2-1-0 kurduk pili biraz daha hızlı inmeye başladı gibi.

• Merhaba,

%100 doldurunca 80 e kadar çabuk deşarj oluyor fakat toplama bakınca gayet iyi gidiyor.

• Hiç bir yerde şuan sıfırı yok mu bu telefonun eşimle kendime 2 tane alacaktım hepsiburada dan almayı düşünüyordum 2 haftadır stokları yok
  • Merhaba,

Lumia 1520, j7 kullandıktan sonra lumiayi cok özlüyorum. Fakat uretimi yok 2 eli de can yakiyor.

Gelelim konuya ;

Note 5

Xiaomi mi max

Bu iki telefon arasında kaldim. Aklimda bir cok soru işareti var. Xiaomi alirsam devlet uzerinde imei kayiti oluyor mu? Yani imei den sikinti yasar miyim. Telefon beni 3 sene idare eder mi? Normal kullaniciyim...

Cevap verebilirseniz cok mutlu olurum, forum donanim uyelerinin fikirleri benim icin cok cok onemli

Tesekkur ederim

• Arkadaşlar kayıtsız bir tane buldum 900 tl ye. Global sürüm Türkçesi var. Sizce alıyım mı? Kullanan arkadaşlar memnun mu? Alırken nelerine dikkat ediyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: joog

Merhaba,

Lumia 1520, j7 kullandıktan sonra lumiayi cok özlüyorum. Fakat uretimi yok 2 eli de can yakiyor.

Gelelim konuya ;

Note 5

Xiaomi mi max

Bu iki telefon arasında kaldim. Aklimda bir cok soru işareti var. Xiaomi alirsam devlet uzerinde imei kayiti oluyor mu? Yani imei den sikinti yasar miyim. Telefon beni 3 sene idare eder mi? Normal kullaniciyim...

Cevap verebilirseniz cok mutlu olurum, forum donanim uyelerinin fikirleri benim icin cok cok onemli

Tesekkur ederim

Merhaba 3 yıl götürür imei aldığınız yere bağlı note 5 ten kamera dışında bir eksiği yok kamera kötü değil ama note 5 te değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzagoo06

Arkadaşlar kayıtsız bir tane buldum 900 tl ye. Global sürüm Türkçesi var. Sizce alıyım mı? Kullanan arkadaşlar memnun mu? Alırken nelerine dikkat ediyim?

Fiyat ehh telefona diyecek yok herkes memnun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekefon 4x4

Kamerayı takan biriyseniz kesinlikle tavsiye etmiyorum, sizi uzecektir.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.