Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.150
Cevap
50
Favori
182.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    79mb olan paketi indirdim.
    böyle bir sorun alıyorum.
    ★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
    sizde telefonun dili İngilizce mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 1 Mayıs 2019; 12:22:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

79mb olan paketi indirdim.
    böyle bir sorun alıyorum.

sizde telefonun dili İngilizce mi?
    hocam sanırım android 8 için olanı indirdiniz altta 7 için olanı inidirin
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    heyecan yapmışım

evet şuan indirdim, evin içinde bir kaç fotoğraf çektim ama abartılacak bir fark yok gibi ayrıca biraz kasıyor bende ince ayar yapmak lazım.
    Gün ışığında sonuçlar değişebilir.
    Video modu bende de çalışmıyor. Geçiş logosunda kalıyor.
    Google fotoğrafları kaldırmıştım, galeri için tekrar kurmam gerekti

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

heyecan yapmışım

evet şuan indirdim, evin içinde bir kaç fotoğraf çektim ama abartılacak bir fark yok gibi ayrıca biraz kasıyor bende ince ayar yapmak lazım.
    Gün ışığında sonuçlar değişebilir.
    Video modu bende de çalışmıyor. Geçiş logosunda kalıyor.
    Google fotoğrafları kaldırmıştım, galeri için tekrar kurmam gerekti
    çekilen resmi göstermiyor. gidip mi nin galerisinden bakmak gerekiyor.
    bende selfie de büyük fark var kalite olarak. denedim de. bi de gece denemesi yapacağım

• Root olmadan yüklediğiniz gcam bir işe yaramıyor arkadaşlar. camera.api ye müdehale etmedikten sonra değişklik olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Root olmadan yüklediğiniz gcam bir işe yaramıyor arkadaşlar. camera.api ye müdehale etmedikten sonra değişklik olmuyor.
    fark var gibi hocam özellikle ön kamera çekimlerinde. ama tabni bütün özellkilerini kullanmıyoruz sanırım
    Bakın siz de emin değilsiniz cihazı rootlayıp o şekilde deneyin zira fark edilmeyecek gibi değil. Bir kaç örnek fotoğraf paylaştım zaten.
  • quote:

Bakın siz de emin değilsiniz cihazı rootlayıp o şekilde deneyin zira fark edilmeyecek gibi değil. Bir kaç örnek fotoğraf paylaştım zaten.
    haklısınız hocam ama root işleri karışık geliyor bana. daha önce samsung note2 rootlamıştım. pek bi artısını görmemiştim. bi de samsung s2 yapmıştım onda bayağı zorlanmıştım .çama onlar ıskartaya çıkmış tellerdi. şimdi 1 yıllık tel daha bi hata yapmak istemiyorum yoksa bende merak ediyorum gcam performansını
    2 dk lik işlem aslında. Rootu yapma amacım şu reklamlardan kurtulmaktı aslında ama kamera işin bonusu oldu hem de baya bonus
  • quote:

2 dk lik işlem aslında. Rootu yapma amacım şu reklamlardan kurtulmaktı aslında ama kamera işin bonusu oldu hem de baya bonus
    hocam bizim max2 için önerdiğinizi bir root rehberi ve yüklencek rom öneriniz var soreunsuz olduğunu düşündüğünüz
    root rehberine gerek yok dostum çok basit. Sadece bootloader kilidinin açılması için 5 gün kadar beklemeniz lazım sonrasında twrp yi yazdırın geçin. Ben pixel rom kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.
  • miu 10 sürümüyle parmak hareketleriyle kontrol geldi mi
    gelen en bariz yenilik ne

• Arkadaşlar merhaba, xiaomi mi max 2 cihazımın ahize sesi kendi kendine kısıldı. Dışarıdayken telefon görüşmesi esnasında karşı tarafı duyamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • kevzer K kullanıcısına yanıt
    bende rootsuz dolby atmos yüklemeye çalışmıştım, ondan sonra zor duymaya başladım.
    tabi bu durum sistem güncellemeleri yada miui 10dan sonrada olabilir tam emin değilim. Ancak geçen günlerde bende karşı tarafı duyamadim.

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Çok can sıkıcı bir durum. Güncellemeyle alakası olduğunu pek sanmıyorum çünkü herhangi bir güncelleme yapmadım yakın zamanda. Umarım bir çözüm yolu vardır.

• kevzer K kullanıcısına yanıt
    Ben beta dan Global sürüme geçince benimki de bir miktar kısıldı ve biraz cızırtı yapmaya başladı, eskiden sesini kıstığım ahize şimdi zor duyuyorum...
  • Merhaba ben telefonu global sürümden beta ya döndürmek istiyorum,
    ROM klasörü içerisine beta dosyasını atıyorum ama güncelleme ekranı kısmında cihazda ki paketi kur seçimi çıkmıyor, sebebini bilen var mı,
    Betayı yüklemek için ne yapabilirim. ★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deniz_sea kullanıcısına yanıt
    Guncelle kisminda ortadaki 10 simgesine 4 5 kez basip tekrar kontrol edersen secenek acilmis olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahize sorununa çözüm bulan var mı? redmi note 5 kullanan arkadaşımda güncellemeden sonra kısıldı dedi.

• Allah razı olsun dediğiniz gibi yapınca menü açıldı, teşekkür ederim...
    ★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.