Şimdi Ara

Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro --3 yollu hibrit kulaklık (99 yuan-15$) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
7
Favori
11.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık bir kaç önce geldi ve kullandım gayet memnunum. Telefonda Poweramp kullanıyorum uygun EQ ayarı ile çok çok iyi. Bilgisayarda normalde G430 kullanıyorum ama bunu da deneyeyim dedim. Bir kaç film izledim ve bolca müzik dinledim. Sound Blaster ses profili aktif kullandım ve beni memnun etti. Özellikle filmde gayet hoş.
    Daha önce Piston kullanmadığım için karşılaştırma şansım olmadı.
    Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_kingpin

Kulaklık bir kaç önce geldi ve kullandım gayet memnunum. Telefonda Poweramp kullanıyorum uygun EQ ayarı ile çok çok iyi. Bilgisayarda normalde G430 kullanıyorum ama bunu da deneyeyim dedim. Bir kaç film izledim ve bolca müzik dinledim. Sound Blaster ses profili aktif kullandım ve beni memnun etti. Özellikle filmde gayet hoş.
    Daha önce Piston kullanmadığım için karşılaştırma şansım olmadı.
    Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

hocam tavsiye ve fikirlerini yazmıssın teşekkürler ama karşılaştırma olmadan boş :)
    daha önce piston kullanmamıs olman onemli degil, herhangi bir bilinen modelle karsılastırabilirsin

ben hibrid bu mu derke nbunu alıcam galiba fiyat iyi sanırım.
    http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Hocam kayda değer urbeats kullandım. Onunla karşılaştırmak buna haksızlık olur :)
    Bilgisayarda da G430 var onunla da karşılaştırma olmaz. Ama telefondan çıkan kulaklıklardan çok çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Kaliteli bir kulaklık ve kesinlikle fiyatının üstünde bir performans veriyor.
    Bende Reddot alacaktım ama indirim kuponum vardı kullanınca hemen hemen aynı fiyata geldi diye bunu aldım.

Edit: Bass konusunda iyi olmadığı söyleniyordu ama gayet yeterli düzeyde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 11 Mart 2016; 23:08:35 >
  • 2 tane alıyorum piston3

Şu an için;
    en ucuz ve güvenilir şurası galiba değil mi?

http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 16 Mart 2016; 16:19:36 >
  • bu kulaklık mı pıston 3 mu ??
    ne fark var ben anlamadım

• piston 3 ve hybrid arasında bariz bir fark yok bilginiz olsun. ben çinden gelen birine hybridi aldırdım bugün test ettim fena değil. piston 3 mü yoksa hybridmi diye sorarsanız bence piston 3 bir tık daha iyi gibi geldi.
  • bendeki hybrid'te dip sesi var ve beni çıldırtıyor.
    piston 3'te böyle bir sorunum yoktu. baslar da daha az bence piston 3'e göre.
  • Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    iki kulaklık içinde dışarıda ses duyulma ihtimali var mı yani bi otobüste falan dinlesen dışarı ses veriyor mu =?
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Kulakligi alip kullandiysaniz yorumlarınixi paylasir mısınız ?
    Teşekkürler

• Brainwavz m4 m5 ya da s1 kullanan varsa hibrit ile karşılaştırınca nasil acaba?

• elinde fazla'dan hybrid olan varsa bana ulaşabilir mi?
  • Arkadaşlar merhaba. Ben Xiaomi hybrid modelini aldım. Açıkcası kulaklık ses kalitesi bass ve tiz olarak beni tatmin etti. Kulaklığı da mi5 de kullanıyorum Xiaomi nin kendi telefonu.Sesi bana nedense az geldi. Bunu bi tek ben mi yaşıyorum acaba. Bu sesi artırmanın bi yolu var mıdır ? Burn in olayı doğru mudur kullanan arkadaşlar zamanla açıldı mı acaba biraz bilgi verebilirse çok mutlu olurum teşekkürler. İyi forumlar.
  • Bende bugün aldım kulaklığı.Hybrid pro modeli.İlk izlenimlerim parasını hakediyor bassları falan gayet güzel temiz bir ses veriyor.Burn in olayı varmıdır bu kulaklıklarda bende merak ettim
  • Arkadaşlar Kulaklık gömleğimin cebinde kalmış ve renklilerle birlikte yıkanmış, uzun zaman aradım ama bulamadım gidip yeni bir şey almıştım, sonuç hala çalışıyor mikrofonu ve kulaklıkları bayağı güzel temizlenmiş oldu gıcır gıcır, sağlam kulaklık, seste ve mikrofonda kaliteden kayıp yok.
  • Hepsiburada'dan sipariş verdim QR kodu tarattığımda bu çıkıyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sahte mi demek bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 22 Ağustos 2016; 20:14:02 >
  • sitede bağlantı hatası oldu demek istiyor.
  • Kulaklığı aşağıdaki ayarlar ile redmi note 3 proda kullanıyorum, kulaklık düz ekolayzır ayarı ile sanki sesi boğuk veriyormuş gibi geliyordu,bu ayar ile çok güzel ses alıyorum. Basslar tizler mükemmel.

Kulaklık bayağı hoşuma gitti bu ayarla birlikte.En doğal sesi böyle aldım,normal ekolayzır ayarı ile ses çok yapaymış gibi hissediyordum.

Bundan sonraki cihazlarım kulaklıklarımda Xiaomi olacak böyle giderse.

Ekolayzır ayarı yapamadığınız bir cihazınızda vs. ile kullanmak için alacaksanız bu kulaklığı tavsiye etmem.Normal çıkışında sesi çok yapay bulursunuz.(Cihazdan cihaza da değişir tabi ama benim deneyimim bu.)Yukarıdaki gibi bir ayar çekmek bence bu kulaklık için şart.
    Xiaomi telefonunuz varsa bence almanız gereken bir ürün, memnun kalırsınız.

Yani sonuç: Tak ve kullan bir ürün değil,uygun ekolayzır ayarı ile mükemmel sesler veriyor, armatürlerin çok ufak sesleri farketmenizi sağlaması keyifli müzik dinlemenizi sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 30 Eylül 2016; 16:32:26 >

• Şurada 10 ve 17 dolarlık cihazların karşılaştırması için, insanların sırf "ben" dedim "ben" beğendim diye kendi sevdiği modeli aldırmaya çalışan insanlar var. Yahu kulak zevki farklıdır. EDM,house müzikleri ile türkçe pop müzik dinlerken ki alınabilecek zevkler farklıdır mesela. Ayrıca sen beğenmemiş olabilirsin o kulaklığı neden kendi beğendiğin kulaklığı aldırmaya çalışıyorsun. Kazıklanıyorsa kendine kazıklanıyor "insan" olan bir kere kendi fikrini belirtir sonra susar. Paragraflarca yazıyorsun işin yok galiba senin. Xiaomi piston 3 mü ? hybrid mi ? İkisinden birini bu hafta içerisinde almayı/sipariş etmeyi düşünüyorum. Yorumlar piston 3 diyor ama hayırlısı olsun 50 tl tutacak bi kulaklık alıyoruz tartışmak manasız.
  • Merhabalar konuyu hortlatmis olacağım ama belki biri görüp cevap verebilir. Hibrid pro ile hibrid hd aynı ürünler mıdir? Öyle ise eğer Hepsiburada dan 80 liraya almak mantıklı gibi geldi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.