Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme sonrası tv app repo da calısmıyor simge getiremiyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV APP Repo uygulaması güncellemeden öncede bazı uygulamaların kısayolunu oluşturmuyordu. TV APP Repo ile Güncellemeden önce oluşturduğunuz herhangi bir kısayolu silip tekrar oluşturmaya çalışın, sorunsuz oluşturuyorsa dediğim gibi kısayol oluşturmaya çalıştığınız uygulama ile ilgili, yok hiç bir şekilde kısayol oluşturmuyorsa cihazı sıfırlayıp temiz bir kurulm yapmak en sağlıklısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 18 Ocak 2020; 17:49:57 >
  • John Shepard kullanıcısına yanıt
    Cihazınızda harici diskinizdeki içeriği(film, müzik, program vb.) kullanmak için media player veya bir dosya yöneticisi yüklü mü? Yüklü değilse bunları yükleyin.

Büyük boyutlu dosyaları sorunsuz oynatmak için NTFS olarak biçimlendirilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 18 Ocak 2020; 17:57:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riddle of Steel

TV APP Repo uygulaması güncellemeden öncede bazı uygulamaların kısayolunu oluşturmuyordu. TV APP Repo ile Güncellemeden önce oluşturduğunuz herhangi bir kısayolu silip tekrar oluşturmaya çalışın, sorunsuz oluşturuyorsa dediğim gibi kısayol oluşturmaya çalıştığınız uygulama ile ilgili, yok hiç bir şekilde kısayol oluşturmuyorsa cihazı sıfırlayıp temiz bir kurulm yapmak en sağlıklısı.
    güncellemeden sonra bazı şeyler güzel olmuş ama google asistanıda çoğu kişide olduğu gibi bende de çalışmıyor. Kısa sürede yeni güncelleme gelir umarım.
  • arkadaslar kutuyu yeni aldim bu live butonuna smart iptv uygulamasini atayamiyormuyuz irl diye bi uygulama var o oluyor ama smart iptv yi yapamdim
  • Telefon YouTube uygulamasından TV'ye yansıtma yapmak istediğimde hata veriyor, bir problem oluştu diyor.

Bunun çözümü nedir arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çok teşekkür ederim cevabınız için. Dün gece sağolsun Olguerhan yardımcı oldu. Sonra saatlerce 5.1 kanal ses için uğraştım. Tam umudu kesmişken güncellemeyi kurmadığımı hatırladım. Onu yapınca çözüldü.

Şimdi klavye mouse vs arıyorum uyumlu.

• merhaba ürün elime 3 gün önce ulaştı kullanımı hakkında hic bir sıkıntım yok ancak cihaz interneti kitliyor.Normalde aynı ağa bağlı 3 telefon 1 bilgisayar varken hepsinde netflixden dizi izlerken bile hic bir sıkıntı yaşamıyorum ama bu cihazda netflix açıkken diğer telefonlarda whatsappa bile girmiyor tüm interneti çekiyor nerdeyse sadece netflix ve youtube kullanımı için aldım bu şekilde devam ederse çözüm bulamazsam iade etmeyi düşüneceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canberkaslan06 -- 18 Ocak 2020; 18:31:6 >
  • canberkaslan06 C kullanıcısına yanıt
    Modeminiz destekliyorsa cihaza özel wifi id tanımlayıp hız sınırı koyun. Misafir ağı gibi sadece Box u o isme bağlayıp Bi deneyin..

• Arkadaşlar netten film seyredemiyorsanız, web browserlar filmleri açmıyorsa, firefox beta kullanın. Tabi ek bir keyboard lazım olacak ya da mouse bağlarsınız. Firefox Beta ile sorunsuz.

Ekleme: Şimdi Aptoide'den "Firefox for TV" kurdum ve kumanda ile harika şekilde oluyor. Ek bir donanıma gerek yok. Ana ekrana da ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myfranco -- 18 Ocak 2020; 19:29:47 >
  • Google in kendi remote control u cetus play dan daha iyi çalışıyor mi box s de. Sesli kontrol de var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Ses icin varsayilani google yapabilirsiniz

• canberkaslan06 C kullanıcısına yanıt
    Modem ayarlarin dan "qos" ve "wifi multimedia" yi devre disi birakin

• Kumandayi yeniden tanitin sorun duzelecektir

• John Shepard kullanıcısına yanıt
    X-plore uygulamasini marketten indirirseniz goruntuleyebilirsiniz

• • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •
    arkadaslar yokmu yardim edecek arkadas live butonuna smart iptv uygulamasi acilsin istiyorum ama listede yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

arkadaslar yokmu yardim edecek arkadas live butonuna smart iptv uygulamasi acilsin istiyorum ama listede yok
    Sizde yine programlar gözüküyor bende hiçbiri çıkmıyor kaynak al deyincede İnternet yok diyor

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yaptim daha fazla kaynak al dediğimde internet yok diyor

• barisg B kullanıcısına yanıt
    Linki yazmak bişey değil. Farklı farklı denedim ama olmadı.. YouTube den de iyice baktım değişen bir şey yok..

• Arkadaşlar iyi gunler. Bende iki tane mi box s var. Benim ufaklık birinin kumandasını kaybetti. Diğerinin kumandası da ona uymuyor... Acaba kaybolana yeni kumanda nasıl alabilirim? Alsam uyumlu olur mu? Cevabiniz için şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.