Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eğer ApowerMirror kulllanırsanız her iki cihaza kurmanız gerek, Google Home sadece telefona kurmanız yeterli  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 19 Mayıs 2021; 12:44:4 >
  • Arkadaşlar smart youtube da sıkıntı mı var? Video oynatmıyor. Google savaş açmıştı bu reklam engelleyicisi kullananlara. Bununla alakası var mı acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok, yüklü değilse next versiyonunu deneyin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    Next yüklü zaten. Neyse bazen oluyor demişti arkadaşlar. Bekleyeyim bakalım. Eyvallah.

Next bende de çalışmıyor, ne televizyonda ne de Mi Box ta, güncelleme vardı, yapmamıştım. Smart ta sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 20 Mayıs 2021; 13:8:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen güncelleme gelmedi ya.Usb sorunu:...

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Hocam güncelleme gelmiş meğerse. Benim auto olmadığı için yüklememiş. Şimdi hakkında kısmından kontrol et diyip yükledim. Düzeldi.

• O güncelleme bende artık görünmüyor, android tv de ve Mi Box ta ikisinde de kayıp.

Edit: Güncelleme geldi, sorun yok.

Yalnız Next çok sık güncelleme alıyor, sanırım gugıl sorun çıkarttıkça bunlar güncelleme yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 20 Mayıs 2021; 14:1:38 >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Kayıp derken. Smart youtube da ayarlarda hakkında kısmında güncellemeleri kontrol et sekmesi yok mu?

Evet orda görünmüyordu, az önce düzeldi

• mi box play store açın, proflinize tıklayıp bu cihazda olanlara girip " chromecast built-in" uygulama sayfasına girin ve kaldırı seçip mevcut güncellemeyi kaldırın, daha sonra tekrar güncelleyip deneyin birde

• DexterFringe D kullanıcısına yanıt
    Tekrar güncellemiştim yine de olmamıştı hocam. Yazılımsal hatadır inş. Donanımsalsa kötü olur.

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Deneyeyim hocam yarın

• smart tube finalmi yaptı arkadaşlar sanki videolarıda bir garip açıyor çoktan beride update gelmedide başka öneriniz varmı?

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Google Home denedim oldu teşekkür ederim. Ama 100 mbps fiber bağlantıya sahip olmama ve 2 cihazda 5ghz'e bağlı olmasına rağmen görüntü kalitesi düşüktü. MiBox net bir görüntü sunamıyor heralde yansıtmada.

• evet görüntü kalitesi böyle dediğiniz gibi yansıtmada kalite biraz düşük oluyor

• Yansıtma olayı her cihazda verimsizdir. Orijinal chromecast dede öyleydi zaten

• Merhaba arkadaşlar. Cihazı yeni aldım. Sorunsuz kurdum ancak kumandadan kapattıktan sonra açamıyorum. Elektrik fişini söküp takınca cihaz açılıyor ve kumanda normal işleviyle çalışıyor. Sorunun çözümü için yardım edebileceklere teşkkür ederim şimdiden

• nitelik37 N kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı kurduktan sonra benzer sorunlar yaşamıştım. Cihaz ayarlarından HDMI CEC özelliğini aktif ettikten sonra hiç sorun yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.