Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://filetransfer.io/data-package/kqSxrnwx#link

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

Arkadaşlar Google home üzerinden telefon ekranı yansıtmak istedim ancak görüntü çok dondu bu modemle ilgili bir durum mu

hocam ekran yansıtmak için ApowerMirror da kullanabiirsiniz... hem bilgisayar ekranını yansıtmayı destekliyor, hem de telefon yansıtabilirsiniz..

1 yıllık premium lisans

License #1: 926AC-7BF14-MD8CE-67564 

• Arkadaşlar bu günlerde şöyle bir sıkıntı oluşmaya başladı cihazda sürekli ethernet bağlı değil diye uyarı veriyor halbuki bağlı ve internet var (Uygulamalara girdiğimde çalışıyor) Ethernet kapatıp wifi ile bağlanmaya çalışıyorum bağlanamıyor.

2. konu otomatik tarih ve saat ayarı yapamıyor bunu manuel olarak yapmam gerekiyor. bütün bunların sebebi ne olmuş olabilir? teşekkürler

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam çok teşekkürler deneyeceğim

• Valla bu İPTV hiç de hayal ettiğim gibi çıkmadı, görüntü kaliteleri çok düşük. Bir kaç test aldım ama yok, izlenicek gibi değil.

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Tesekkurler hocam maalesef acilis ekraninda kaliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptvye ne gerek var ki hocam ucretsiz bir dunya uygulama var

Dizi film için stremio,seyirturk

Maçlar ve canlı kanallar için vavoo,telegool,inattvpro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 3 Kasım 2020; 13:58:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam yüksek çözünürlük dsmart go denedim oldukça iyiydi hocam. İptvlerde yüksek çözünürlük film falan varsa onları da güzel oynatıyor

• _ATi_ _ kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 3 Kasım 2020; 14:18:20 >
  • Decoder kalitesinde olmuyor maalesef.
    Ona yakın yayın kalitesi veren iptv firmaları var ama piyasada %10 oranında tahminime göre.

Tabi tvnin kendi iptv uygulaması ile tv boxun iptv uygulamasında bile görüntü kalitesi fark ediyor.

Ne kadar ekmek o kadar köfte olayıda var birde...
    Yıllığı var 150-200 tl, yıllığı var 300-400 tl

Bende siz gibi düşünüyorum ama görüntü kaliteleri gerçekten düşük. 50fps yayın kalitesine sahip iptv bulursanız eminim memnun kalırsınız... (takılmada olmazsa ve uygun fiyatta bulursanız bal kaymak olur)

Ben hem takılmayan hem 50fps hemde uygun fiyatlı bulamadım çünkü.

• ulusal kanallar için basit bir uygulama yok mu ya? inattv güzel ama mouse derdi var, seyirturkte birsürü farklı iptv var bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.

kablolu tvyi kapattık bu aleti alınca kanald atv fox vs izlemek için uygulama lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Kasım 2020; 16:8:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Decoder kalitesinde olmuyor maalesef.
    Ona yakın yayın kalitesi veren iptv firmaları var ama piyasada %10 oranında tahminime göre.

Tabi tvnin kendi iptv uygulaması ile tv boxun iptv uygulamasında bile görüntü kalitesi fark ediyor.

Ne kadar ekmek o kadar köfte olayıda var birde...
    Yıllığı var 150-200 tl, yıllığı var 300-400 tl

Bende siz gibi düşünüyorum ama görüntü kaliteleri gerçekten düşük. 50fps yayın kalitesine sahip iptv bulursanız eminim memnun kalırsınız... (takılmada olmazsa ve uygun fiyatta bulursanız bal kaymak olur)

Ben hem takılmayan hem 50fps hemde uygun fiyatlı bulamadım çünkü.

Dostum ne yaptın alabildinmi mi boxu?Bende senin gibi fiyat takibindeyin bu sıra yükseldi.Android versiyonu 8 den 9 a yükselmişde bu yeterlimi tv boxlar için bilmiyorum android 11 geliyorken.Cahilim bu konularda.H96 pro var bende 3 yıldır kullandığım ama görüntü kalitesini beğenemedim hiç.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Tivibu veya blutv ile ulusal kanalları ücretsiz izleyebilirsiniz, telefonda kaliteli bir şekilde izleniyor box da denemedim çalışıyor olması lazım yalnız blutv de fox ücretli nedense..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • desarj45 kullanıcısına yanıt
    Alamadım daha 😅 11.11 yada black fridayda alacağım. 2 aydır tv box'suzum. Dayanamıyorum artık beklemeye...

Tv boxlarda android 9 yeterli. Çünkü bu aletlerin uygulamaları sık sık güncelleme istemiyor.

Bende cahilim aslında sadece tahmin ediyorum 😅

• İlk kullanımlarıma göre yeni alacak arkadaşlara şu uygulamaları tavsiye edeceğim:

◼️ Send files to tv uygulamasını mutlaka kurun. Google play de bulunmayan uygulamaları telefonunuza apk olarak indirdikten sonra usb veya herhangi bir kablo kullanmadan direk mi boxa gönderip kurabiliyorsanız.
    ◼️ Telefondan kumanda etmek için "Android tv remote kontrol" uygulaması oldukça kullanışlı ve pratik. Ancak bazen yine de bir kablosuz mouse ihtiyacı olabiliyor.
    ◼️ Google play harici kurulan uygulamalar boxta görünmüyor. Bunun için nebula manager kurmanız gerekiyor. O zaman tüm uygulamaları görebiliyorsunuz.
    ◼️ Aptoid uygulaması da olmazsa olmazlardan biri. Google play de olmayan bir çok uygulamayı bulabiliyorsunuz. Reklamsız YouTube için smart youtube uygulamasını kullanabilirsiniz.
    ◼️ İpTv olarak şu an rectv'yi oldukça beğeniyorum umarım bozmazlar.
    ◼️ Dosya yönetimi için xplore files oldukça yeterli bir uygulama.
    ◼️ Yeni kuracak arkadaşlara bu uygulamaları tavsiye ederim. Daha sonra kendi zevklerine göre geliştirebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tandemetu -- 3 Kasım 2020; 16:38:50 >

• mabovski kullanıcısına yanıt

tivibu'yu google play'de göremedim (mi stick var bende), telefona indirdim ama ücretli sanırım üye ol diyince direk ücret seçenekleri çıkıyor. eski ttnet aboneliğim ile girmeye çalıştığımda şifre yenilesem bile hatalı diyor devamlı.

blu tv'yi denedim onun da görüntü baya kötü geldi. yukarıda yazılan rectv'yi deneyeyim birde

edit : rectv'de inatturk gibiymiş mouse gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Kasım 2020; 18:4:49 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Üyelik olsa dahi tivibuyu izleyemezsiniz diye biliyorum

• Bende aldım ama pek memnun kalmadım para verip o kalitede izleyecegime ücretsiz uygulamalarda izlerim

• Uzun zamandır tivibu go üzerinden ulusal kanalları ücretsiz izleyebiliyorum giriş ekranında keşfet diyerek kanallara ulaşabilirsiniz..
    Telefonda denedim fakat box da denemedim eğer mi box'ın uygulama marketinde yoksa telefondan cihaza uygulamayı atarak denenebilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _ATi_ _ kullanıcısına yanıt
    Saat.icin otomatik yap
    Saat dillimini gmt+03
    00 arabistan standart yap ok

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.