Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dert Sahibi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
10.037
Cevap
574
Favori
673.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 574
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • parlamenter (339 mesaj) turbetfur2 (273 mesaj) mu5tafa (197 mesaj) Dert Sahibi (194 mesaj) diyar_21 (182 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4682 mesaj) Mobil (3286 mesaj) Tablet (13 mesaj) Mini (315 mesaj) Uygulama (1998 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •
Giriş
    1986 Mesaj
    arkadaslar bir sorum olacakti.

smartbox TV'ye bagli tv yi kuzenler teyzem vb birsuru akraba bakiyor.

benim telefondan youtube izledigim videolar tv de gozukuyor sadece tv den youtube cikis yapabilirmiyim ?

komple android hesabi cikis yapmadan

yada en sagliklisi komple cikis yapmakmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Beyler netflixte bir diziyi başlattığımda ekran renkleri sarımsı kırmızımsı bir tona bürünüyor. Mi box’ ın ana ekranına geçince düzeliyor. Bu geçiş anını gözle fark edebiliyorum net olarak. Bu neden olur?

Edit: prime video’da olmuyor bu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruuuuud -- 23 Ekim 2020; 20:33:36 >
  • Er
    11 Mesaj
    Arkadaşlar iyi akşamlar ulusal kanalları izleyebileceğim kullanışlı ana ekrana kısayol olarak ekleyebileceğim uygulama var mı yada ücretli güvenilir ip TV alabileceğim bir yer var mı bilmediğimden soruyorum yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4784 Mesaj
    Stremio kullanan arkadaşlara soruyorum : stremionun bazen menulerinde dolaşırken film izlerken geri dönerken bazen stremio dan atıyor cihaz, sizde böyle oluyor mu? Her zaman değil bazen oluyor

• Binbaşı
    1122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ysf2540

Arkadaşlar iyi akşamlar ulusal kanalları izleyebileceğim kullanışlı ana ekrana kısayol olarak ekleyebileceğim uygulama var mı yada ücretli güvenilir ip TV alabileceğim bir yer var mı bilmediğimden soruyorum yardımcı olursanız sevinirim

Seyirtürk te favori iptv listesini ana ekrana atabiliyorsunuz. Ulusal kanallar var içinde.

Evet öyle kullanıyordum seyirtürk ü ama ücretli olunca artık kullanılmıyor dediğiniz gibi zaten çok reklam giriyordu yayın aralarına

|
    |
    freshwind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Tivibu go uygulaması yok malum. Ben de ekran yansıtma uygulaması ile izleyeyim demiştim. İphone kullanıyorum. Ekran yansıtma açıkken S Sport kanalı açılmıyor. Ulusal kanallar gibi kanallar açılırken (NBA tv. Tivibu spor kanalları s sport kanalları siyah ekrana düşüyor. Ekran yansıtmayı kapatınca açılıyor. Hem resmî uygulama koymayıp hem de böyle çakallıklara girişmek sinir bozucu. Android telefonda deneme şansı olan varsa deneyip haber verirse sevinirim.

• Yüzbaşı
    888 Mesaj

Ben denedim, tivibuyu ekrana yansıtınca hiçbir kanalı açamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EndlessDarkness kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler

|
    |
    daniel_wellington kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2202 Mesaj

Geri tuşu yerine menülerden geri yaparak çıkın o zaman atmaz

|
    |
    turbetfur2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
    T.D.
  • Er
    7 Mesaj
    Arkadaşa yeni mi box aldık prime tuşlu fakat anlayamadigim bir şey var kumanda uygulamaları direk açmıyor uygulamaya basınca seçenekler çıkıyor aç seçeneğine basınca açıyor nedenini bilen varmı acaba

|
    |

Eyvallah hocam

|
    |
    dec_chaos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Stremio dan bir videoyu harici olarak MK playerdan oynatınca inanılmaz kasmalar yaşatıyor. VLC ile oynatınca da altyazı dosyasını bir türlü ekleyemiyorum. “Yükleniyor” ekranında kalıyor. Dahili bellekteki bir videoyu açınca altyazı seçimini rahatlıkla yapıyorum.

Bu MK playerdaki kasma neden olabilir. Düzeştebilir miyiz? Codec leri de yükledim.
    VLC playerda stremiodan bir video açınca altyazı dosyasını nasıl ekliyoruz?

• Yarbay
    4784 Mesaj

Ustad o harici player olayını Bende denedim olmuyor. En iyisi kendi playeri stremionun

|
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj

Bana da öyle geldi. Ancak stremioda altyazısı olmayan yapımlara altyazı ekleyemiyoruz maalesef. Bir de bir filmin tam ortasına geldiğimde aniden programdan attı kendi playerı.

Yani cihazı yeni aldım daha 1 hafta olmadı ama pişman etti. en çok kullanacağım uygulama buydu. Stremio aç, vlcye aktar altyazı ekle ve izle. Notebook+HDmi ikilisiyle uzun süredir bu şekilde kullanıyordum. Bilgisayarı tak çıkar bıkmıştım rahatlık olsun dedim ama daha büyük sıkıntı çıkardı.

|
    |
    turbetfur2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj

Tivigo diye birşey hocam

|
    |
    bukalemn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    65 Mesaj
    Merhaba, prime video dan bir video açtığımda ekran laciverte dönüyor görüntü gelmiyor ses geliyor sonra diğer programlarda da(netflix, YouTube) aynısı oluyor aleti restart yaptğımda diğer programlar düzeliyor. Bu sorunu yaşayan/çözümünü bilen var mıdır

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=146140347

Benzer renk değişimi de bende Netlixte oluyor, restart harici bir çözüm bulamadım henüz. Bu işin sonunda bir Apple TV alacağım sanırım

|
    |
    getbusy06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4784 Mesaj

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instantbits.cast.webvideo
    Bu programı kullanın . Üstelik teliniz boşta da kalıyor. Cihazın yerleşik chromecast ini kullanıyor. Yıllardır bunu kullanıyorum.
    Ayriyetten bir deneyin bakalım stremio yu sadece yüksek çözünürlüklü 1080 piksel videolardami bunu yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbetfur2 -- 25 Ekim 2020; 10:37:47 >
    |
    |
  • Yarbay
    5111 Mesaj
    Seyirturk te arama kısmı vip olduktan sonra adam akıllı film dizi bulamaz oldum. Benzeri mantıkla çalışan stremio var. Onda da türkçe dublaj film bulmak sıkıntı oluyor. Alternatif olarak ne önerirsiniz? Özellikle dizi film izlemek için.

Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.