Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
620
Favori
1.177.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ustad bendeki watched ana sayfada
    Bundle yukle diyor ne yapmsm gerekir
    Wstchedi bi turlu acamiyorum
    Yardimci olabilirmisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mahoretti kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler tekrar deniycem
    Crome alisigim puffin degisik teldeki gibi degil

Apk pure yi apk yi fladdan mi ye yukleyemedim ekran siyah kaliyor
    Birdr apk mirroru deniycem
    Aptoide sorunsuz yuklendi

• Watched para isteme mevzusu bende de çıktı varmı çözümü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm

• İyi akşamlar. Mı box açıldığında direkt Netflix le açılıyor. Bunu kapatmanın bir yolu varmıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar, cihazı yeni aldım fakat canımı sıkan ve çözemediğim bir sorun var. Youtubeda ve tivimate uygulamasında hareketli görüntülerde(haber altyazısı, maç ) takılarak görüntü geliyor yani tam anlamıyla görüntü akmıyor. Netflixde film dizi izlerken hareketli sahnelerde bu sorunla karşılaşmadım. Bunun sebebi ne olabilir? nasıl çözebilirim acaba.

• esencer E kullanıcısına yanıt

Arkaplanda acik kaldigi icin oluyor oyle seyler.

• Beyler vip connect i uygulamalara ekleyemiyorum.Uygulamalarda vip connect yok.aptoide içinde uygulamalar kısmında var.Ana ekran favorilere nasıl aktaracağım.

• Selamlar, arkadaşlar bilenler vardır watched programını kullanıyordum, son 2 gündür paralı olduğunu söylüyor hiçbir kanalı açmıyor. Daha önce connect play kullanıyordum, o da bozuldu kanalları açmıyor. Bu programlar ayarında, şifreli şifresiz kanalları izleyebileceğim bir ücretsiz program var mı ? Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackman06 -- 27 Ekim 2020; 21:31:37 >
  • 1.0.5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar cozunurlugu otomatik yaptigimda 4k 60hz yapiyor, netflix izlerken sorun olmuyor ama tv+ izlerken anlik goruntu bozulmalari oluyordu. Sonra 4k 30hz yaptim goruntu bozulmasi duzeldi ama tv+ da renkler cok fazla oluyor mesela insan tenleri kirmiziya yakin, netflix izlerken boyle degil normal. Tv+ dan kaynakli sanirim, bir cozumu var midir?

• Merhaba,

Cihazı yeni aldım şöyle bir sorum var.
    Örneğin youtube'da birşey izledikten sonra, mi box'un ana menüsüne dönüyorum sonra kumandadan power tuşuyla uyku moduna alıyorum. 1 gün sonra açtığımda direkt youtube'da açılıyor cihaz. Sanki en son youtube izlerken uyku moduna alınmış gibi ama ben ana menüde uyku moduna almıştım. Yani en son hangi uygulamanın icindeysem o uygulama açılıyor gibi, ana menüde uyku moduna bassamda. Herkeste mi böyle bu yoksa bir çözümü ayarı var mıdır?

• Aynı sorun bende de var. Çok sinir bozucu. Bi çözüm bilen vardır umarım.

Alıntı

metni:
    Örneğin youtube'da birşey izledikten sonra, mi box'un ana menüsüne dönüyorum sonra kumandadan power tuşuyla uyku moduna alıyorum. 1 gün sonra açtığımda direkt youtube'da açılıyor cihaz. Sanki en son youtube izlerken uyku moduna alınmış gibi ama ben ana menüde uyku moduna almıştım. Yani en son hangi uygulamanın icindeysem o uygulama açılıyor gibi, ana menüde uyku moduna bassamda. Herkeste mi böyle bu yoksa bir çözümü ayarı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 28 Ekim 2020; 11:38:58 >
  • huhu.to yazacaksınız bundle ekleme satırına. bu arada bendeki sürüm de (0,8) para uyarısı veriyor.... Gitti güzelim uygulama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoretti -- 28 Ekim 2020; 11:50:57 >
  • arka planda açık kalan uygulamaları kapatmak için (telefondaki gibi) şu uygulamayı google play den kullanırsanız sistem daha rahat oluyor. Böylece uykuya alıp tekrar açtığınızda youtube veya başka bir program olarak açık gelmez. kullanımı youtube ta var.

"Button Mapper Remap your keys"

• bdurmus kullanıcısına yanıt

ben de TV+ kullandım hem 4k televizyonda 4k60hz olarak hem de 1080 tv de 108060hz olarak. Sıkıntı yaşamadım renk anlamında. hdmi kablonuzu değiştirerek denemenizi öneriyorum. Ben çözünürlükleri manuel olarak ayarlıyorum ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoretti -- 28 Ekim 2020; 11:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoretti

arka planda açık kalan uygulamaları kapatmak için (telefondaki gibi) şu uygulamayı google play den kullanırsanız sistem daha rahat oluyor. Böylece uykuya alıp tekrar açtığınızda youtube veya başka bir program olarak açık gelmez. kullanımı youtube ta var.

"Button Mapper Remap your keys"

hocam aradım ama arka plandaki uygulamaları kapatma ile ilgili video yu youtube da bulamadım bi el atsanız?

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Sagolasin girfim ama parali olmus
    Hicbisey acmiuor
    Yillik 199 tl
    2 gun sonra. Gitmeyeceginin gsrantisi yok

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.