Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myfranco

Bu sinyal yükselticilere çok güvenme bence. Bir de cihaz hem 2.4 hem 5Ghz çalışıyor. Linkte verdiğim routerda 2.4 ve 5 var. Yeni nesil cihazlarda 5Ghz verimli çalışıyor zaten.

Ethernet kablo ile kullanamama durumunu biraz açar mısın?

Alıntıları Göster
    dostum çok sağol ilgin için, ethernet kablosu modem ile cihaz arasında çok mesafe olduğundan kullanışsız olur diye öyle yazmıştım. ben modemi olabildiğince salonun diğer odalara en yakın noktasına taşıdım ve sorun çözüldü, yükseltici almama gerek kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Amazon'da 378 liraya düşmüş alacak olan kaçırmasın

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-MDZ-22-AB-Mi-Box-Ultra/dp/B07K3KC5CP/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=mi+box+4s&qid=1594098179&sprefix=mi+box&sr=8-1
    müthiş fiyat.
    ben böyle cihaz yapsam bu fiyata satmam :)

• günaydın mı box bein conncet Led TV aktarma yapan oldumu bein conncet üç ekrani mi box la tv izliyebiliyormuyuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende xiaomi mi box s alarak aranıza katıldım fakat hdmi cec ile tv kumandasını kullanırken kumandada mevcut air mouse ile arka klavye çalışmadı. Sadece yönlendirme gibi tuşlar çalıştı daha önce böyle sorun yaşayan olduysa yardımını bekliyorum

• Merhaba arkadaşlar cihazı sorunsuz kullanıyordum ancak şöyle bir sorun oluştu eve gelen internet koptu daha sonra ise mi box internete bir türlü bağlanmadı. Daha önce bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varmı acaba ?
  • Netflix kullanmıyorum sadece ip tv için 378 TL'ye mi box s mi almalıyım başka cihazlara mı bakmalıyım
  • 398,60 TL'ye yükselmiş fiyat.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de Bu ile Google arasında kaldım; ama Xiaomi'nin kumandasının olması bir avantaj olduğu için almayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz ve yorumlarınız varsa teşekkür ederim, yoksa da HB'den 400 TL'ye düşmüş alıyorum.
  • Arkadaşlar ben yeni mi box s 4k aldım ama görüntü gidip geliyor ve ses kesiliyor cihaz arızalı mı yoksa bir ayar mı yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: insancapekinsanca

dostum çok sağol ilgin için, ethernet kablosu modem ile cihaz arasında çok mesafe olduğundan kullanışsız olur diye öyle yazmıştım. ben modemi olabildiğince salonun diğer odalara en yakın noktasına taşıdım ve sorun çözüldü, yükseltici almama gerek kalmadı.

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Kablo 20mtye kadar sorun olmuyor aslında. Modemi oynatma şansınızın olması yetmiş demek. Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: werarce

Arkadaşlar ben yeni mi box s 4k aldım ama görüntü gidip geliyor ve ses kesiliyor cihaz arızalı mı yoksa bir ayar mı yapmalıyım
    Hdmi kablosu veya televizyondaki portu sorunlu olabilir. Öncelikle başka bir tvde deneyin. Cihazı sıfırlayıp, ayarlara dokunmadan test edin. Önce bunları bir yapın, düzelip düzelmediğine bakalım.
  • Goruntu ayarlarini RGB mi yoksa ycbcr444 mü kullaniyorsunuz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Bi kişi bununla ilgili çözünürlük ayarlarını düşürünce düzeldi demiş 1080p 60hz de kullanıyorum 50hz 24hz var 1080i 60 50 24hz var bide 720p var hangisini kullanmam lazım sizce

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    444 olanı kullanıyorum öyle gelmişti değiştirmedim

• werarce W kullanıcısına yanıt
    Bende oyle kullaniyorum dediginiz gibi gelmisti, fakat arastirirken kimileri RGB iyi falan yazmislar o yuzden sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: werarce

Bi kişi bununla ilgili çözünürlük ayarlarını düşürünce düzeldi demiş 1080p 60hz de kullanıyorum 50hz 24hz var 1080i 60 50 24hz var bide 720p var hangisini kullanmam lazım sizce
    TV 1080p 60Hz'dir. Ben ellemedim o ayarlara. 720p yaptığınızda, sadece HD görüntü alırsınız. FHD olmaz. 1080p 50Hz deneyin bakalım bir.
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    50 yaptım yine gidip geldi 24hz yaptım şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Merhaba arkadaşlar cihazı sorunsuz kullanıyordum ancak şöyle bir sorun oluştu eve gelen internet koptu daha sonra ise mi box internete bir türlü bağlanmadı. Daha önce bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varmı acaba ?
    modem arayüzünden kanal ayarını manuel olarak 1-9 arası bir değere atayıp deneyin
  • Sa arkadaşlar mibox güncellleme gelmiş bugün yükledim.
    Twich de ses görüntü kayması oluyordu düzelir diye ümit ediyordum ama düzelmedi aksine 10 sn sonra görüntü donuyor ses geliyor varmı twich yayını takip eden bu problemleri yaşayan.

• Arkadaşlar iyi forumlar konu çok sayfaya ulaşmış ancak basit oyunlar asphalt vs gibi yarış oyunları için öncelikli bt üzerinden bağlanacak kol / jostick arıyorum mi box s için. Ne forumda nede youtone ile doyurucu net bir şey bulamadım. Çin sitelerinden alışveriş artık cazibesini kaybetti.! Trden alabileceğim link adres vs paylaşana müteşekkir olurum!
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.