Şimdi Ara

xiaomi mi box s 4k gamepad (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
8.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bende de snoopy kablolu kol vardı, çalışmadı :)

@mu5tafa nın paylaştığı kol malesef tükenmiş, 79 liraymış da (X3 BLUETOOTH OYUN KONSOLU VE TELEFON STANDI, satıcı: smartcep)

https://urun.n11.com/joystick-ve-gamepad/x3-bluetooth-oyun-konsolu-ve-telefon-standi-P274531006

109 liraya trendyolda buldum:

https://www.trendyol.com/gomax/x3-bluetooth-oyun-konsolu-ve-telefon-standi-p-33174037

Sanırım bunu deneyeceğim, 1 saat oyun süresi az ama belki şarj olurken oynatıyordur. 3 yaşında küçük oğlum var, kablolu bir kolu çekelerken hasarlasa bana daha çok iş çıkarır :)

Google play'de de oyunlar var, başka oyunlar da yüklenebiliyor anladığım kadarı ile. Kol gelince yazarım tekrardan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 14 Haziran 2021; 13:55:27 >

• Ben şunu bağlamıştım sorunsuz çalışıyordu.Emulator ile tekken,street fighter falan oynamıştım.

https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-frisby-fgp-w510pu-kablosuz-ps3-ps2-pc-fiyati,2206129.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 15 Haziran 2021; 11:19:3 >
  • zurrani kullanıcısına yanıt

dostum satın aldın mı linkteki ürünü ve çalıştı mı, senle aynı durumdayım ucuz yollu birşey arıyorum bende, çalışıyosa ben de alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: pisburun44

dostum satın aldın mı linkteki ürünü ve çalıştı mı, senle aynı durumdayım ucuz yollu birşey arıyorum bende, çalışıyosa ben de alayım

Aldım, gayet güzel hocam. Üzerindeki home butonundan joystick numara seçilebiliyor (1-2 arasında geçiş yapıyor). Böylece iki kişilik oyun modları da oynanabiliyor, bir uçak oyununda denedim, başka oyunlarda denemedim. Anladığım kumanda her zaman master, ya master'ı eş zamanlı paylaşıyorlar ya da master + control2 oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

Aldım, gayet güzel hocam. Üzerindeki home butonundan joystick numara seçilebiliyor (1-2 arasında geçiş yapıyor). Böylece iki kişilik oyun modları da oynanabiliyor, bir uçak oyununda denedim, başka oyunlarda denemedim. Anladığım kumanda her zaman master, ya master'ı eş zamanlı paylaşıyorlar ya da master + control2 oluyorlar.

Alıntıları Göster
    Selam ben de bu gamepad (x3-t3) ten iki tane mevcut kolun birini normal olarak eşleştirdim ancak diğerinin eşleştiirilmesi gerçekleşmiyo sebebini bilen varml acaba tv box bluetooth gamepad görüyor ancak eşleştirmiyor fikri olan varmı acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Logitech F710 gamepad xiaomi mi box s 4k da çalışıyor mu? Sorunsuzca oyun oynatıyor mu? (Kablosuz olan nano usb alıcılı modeli)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.