Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi mi band 1s almak isteyen benimle irtibata geçsin. Elimde kutulu bir adet mevcut. Şu sömürücülere bir yığın para vermeyin. Yurt dışından aldığım fiyata satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system_25 -- 21 Mart 2016; 8:31:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar piyasa full beyaz ledli cihaz var. Benim asıl amacım bildirimleri almak. Bunu kolaylaştırmak i.inde renkli led bulunan mi band daha çok ilgimi çekti. Yurtdışı sitelerinde bazı yerlerde mevcut ama pek beklemek istemiyorum açıkçası. Türkiyeden renkli led bulunan mi band alma şansım var mı acaba
  • Arkadaşlar ikinci el miband satan var mı ?
    Acilinden lazım
  • arkadaşlarçinden mi bandım bugun geldi kalp atım hızı olanı .Kalp hıznı surekli takip edemediğimi gördüm google playstoredaki uygulamada oyle, baktım hep paralı uygulamalar var sürekli olcum yapan araştırıken sonunda bu linkdekihttp://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=64707216&postcount=209 adamın dediğini yaptım ve oldu :)
  • http://youtu.be/VP1gednIj8E

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adams28 kullanıcısına yanıt
    İnceleme iOS versiyon

• Turkiyede en ucuza satış yapan neresi ? İnstagramda mibandtr var hediyeyle birlikte satıyor galiba haberi olan var mı ?

• Here is an app I thought you might like: Mi Fit, check it out! Link:http://app.xiaomi.com/detail/68548

Bağlantı sorunu yaşayanlar, 2.0 sürümü sorunsuz bağlanıyor.

• Arkadaşlar ürünü yurtdışı sitelerinden en uygun nerede bulabiliriz?...

• Gearbestten 10 Subatta aldigim mi band 1S + Watch Band Kayışı hala elime ulasmadi. Mesaj attigimda biz gonderdik yogunluk olabilir yakinda gelir seklinde cvp attilar. Takipli almadigim icin kargomu da takip edmiyorum Paypal ile almadigim icinde cok pismanim. En azindan gelmeyen urunun parasini geri iade alabiliyoruz. Su an beklemekten baska elimden birsey gelmiyor Alacak arkadaslar muhakkak paypal kullansinlar.

Bide kargonun resmini cekiyorlar gonderirken. Resimde adim herzaman vardi bu sefer adim yoktu postada adresimde yoktu. Bu yuzden killandim biraz?

Daha once de takipsiz Romoss Powerbank almistim onun uzerinden adres vardi.

En son 55$ lik alisveris yaptim takipli bu sefer onda da adresim var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 28 Mart 2016; 10:02:48 >
  • MiBand yerine 37 degree olan akıllı bilekliği tavsiye ederim.Saat başı kalp hızı, tansiyon mod uyku vs hepsini ölçüyor aylık haftalık raporluyor.sadece titreşimle bildirim yapmıyor eğer bu önemli değilse kesinlikle miband tan çok çok daha üstün bir cihaz. gearbast te satılıyor.ürünle ilgili soru sormak isteyenlere yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Arkadaşlar bu miband 1s ile nabız ölçümü yapmak zor mu?

Eşime aldığım bu cihazda bir türlü nabız ölçümü yapamadım. Sürekli nabız olculemedi diyor. Bilek altından üstünden denemeler yaptım ama tık yok. Yeşil ışık yanıyor ama ölçüm yok.

Cihaz son versiyon olmak zorunda ölçüm yapabilmesi için aynı sorun bende de mevcuttu guncelleyince halloldu.

Nabız ölçümu zor değil tek tuşla ölçüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingShady -- 28 Mart 2016; 19:36:53 >
  • emin616 kullanıcısına yanıt
    ben takipli aldım da ne oldu ki...
    toplam 4 ürünümün 2 si ıvır zıvırdı takipli gönderdiler geldi. fotosunda adresim ve isim vardı.
    Powerbank ve miband 1s ise aynı sızın gibi isimsiz ve takipsiz... henüz gelmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

ben takipli aldım da ne oldu ki...
    toplam 4 ürünümün 2 si ıvır zıvırdı takipli gönderdiler geldi. fotosunda adresim ve isim vardı.
    Powerbank ve miband 1s ise aynı sızın gibi isimsiz ve takipsiz... henüz gelmedi...

beklemedeyim bende. Dun odemeyi nasil yaptigima baktim paypal kullanarak almisim. Icim artik rahat. Kredikartiyla direk aldim zannetmistim iyiki oyle yapmamisim. Gelmezse paypal dan urun gelmedigi sikayetini olusturucam parami geri alabilirim bu sekilde.

Isimsiz olmasi beni dusunduruyor. Normalde isim adres oluyordu. Simdi neden oyle oldu bilmiyorum. 3-4 defa yazistik bekelyin diyorlar her seferinde.
  • Gearbestten aldığım 1S elime geldi yaklaşık 2-3 hafta sürdü. ÜRün kaliteli güzel tavsiyemdir. Sİzlere sorum tweaked ve notf. uygulamaları ile ilgili olacak. Bileklik ile orijinal uygulama sorunsuz çalışıyor ancak ne yaptıysam tweaked veya notf. versiyoni ile bilekliği eşleştiremedim. Var mı bu sorunu yaşayan?
  • Bende geafbestten aldım. Bugün tam 3 hafta oldu ancak daha gelmedi

• Sizce Uwatch u8 mi almalıyım yoksa Xiaomi Mi Band mı

• arkadaşlar 1s olan modelini yeni aldım cihazı sarja taktığım halde hiçbir tepki vermiyor. telefonla eşleşmiyor sıkıntı ne olabilir acaba?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Gearbestten aldığım 1S elime geldi yaklaşık 2-3 hafta sürdü. ÜRün kaliteli güzel tavsiyemdir. Sİzlere sorum tweaked ve notf. uygulamaları ile ilgili olacak. Bileklik ile orijinal uygulama sorunsuz çalışıyor ancak ne yaptıysam tweaked veya notf. versiyoni ile bilekliği eşleştiremedim. Var mı bu sorunu yaşayan?

Var hocam.Dun yine deneyeyim dedim gormedi yine.orijinal uygulamayı yukledim onu da görmüyor simdi

• Arkadaşlar miband almayı düşünüyorum ancak bisiklet takibi yapıyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim. Birde trde hepsiburadada 56tl den satılıyor sizce alınmalı mı?
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.