Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam satışını yaptığım bir müşterim daha sormuştu kopyala yapıştırla cevabını veriyorum :) Bileklik yere paralel duracak şekilde yani kolunuz şerbetçe dursun, daha sonra bi anda bilekliği yüzümüze saate bakar gibi goturun, 3 ledden bir kaçı yanar, bu şarjı değil günlük adım limitinizi ne kadar tamamladığınızı bildirir. Eğer adım limitiniz tamamlandıysa bir anda tiremeye başlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam pekı bıleklıge normal bı zamanda uzerıne dokunuldugu zaman bır tepkı verıyormu ? bır arkadas sormustu sanırım bende ondan gorup acaba bendemı hata var dıye dusunmeye basladım bu arada hızlıca cevap verdıgınız ıcın tesekkur ederım
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir şey yükledin mi? Durduk yere mi oldu?
    Ben 2 aya yakındır Note 2 ile kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Benim band az evvel geldi. Şarja bağladım. Sende durum nedir?
  • 12 gunluk bekleyisten sonra band geldi.sarja takip beklemeye gectik.

• murats72 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun...))))

ben bekliyorum. kolumdaki 1.versiyondan ayrılacağım diye üzülüyorum. En azından renkliydi...))))))
  • rewold R kullanıcısına yanıt
    Ben gearbestten aldim.12 gunde izmire geldi. Pttkargo subesinden kendim teslim aldim.

• Arkadaşlar bende bu cihazı almaya karar verdim. Bir kaç sorum olacak. Sizce Mi Band mı yoksa 1S ürününü mü tercih etmeliyim? market.miuiturkiye.net 'den almayı düşünüyorum. Hepsiburadada ürünleri incelediğimde garanti kapsamında olduğunu gördüm. Acaba bu siteden alırsam garanti olur mu vede kargo ücretsiz gelir mi? Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Merhabalar arkadaşlar, Bu Mi Band'tan 2 adet alacağım biri kalp sensörü olanı diğeri düz olandan. Forumda okuduğum kadarı ile Mi Band 1 ve Mi Band 2 diye 2 versiyon varmış. Bu iki versiyon arasında ne gibi bir farklılık vardır. Birde Hepsiburada sitesinde satılanlar hangi versiyondur?

Mi band in 3 farkli modeli var. İlk versiyon 1 olanda ledler renkli ve her uygulama bildirimi icin farkli renk secelebikiyor. 2 ci versiyonda ledler sadece beyaz renk ve sanirim bataryasi kapasitesi biraz daha arttirilmis. 1s olan modelinde de ledler beyaz renk ve kalp sensoru var.

• 15 Subatta kargolanan mi bandim hala gelmedi. Keske takipli alsaydim diyorum. 2$ vermek istemedim 15$lik urune. Neyse bakalim beklemedeyim. Gearbest.com dan almistim. Birde sanirim IOS ta bazi ozellikler kapaliymis. Hangi ozellikleri tam kullanamiyoruz acaba?
  • sncsnc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bende hafif düşündükten sonra GearBest'den almaya karar verdim. Alanlara kesin olarak 15 gün içinde geliyor mu acaba? Birde evde olmadığımız durumlarda PTT kargo direk postaneye mi götürüyor kargoyu? Daha önce PTT kargo ile almadımda.

• VulonViing kullanıcısına yanıt
    Üstat Türkiye'de Hepsiburadadan ucuz bi instagram da satış yapan sayfa vardı mibandtr miş adı, bi ara görüştüm ama bende gearbestten almıştım :D

• emin616 kullanıcısına yanıt
    Ben gearbest ten takipli aldım da ne oldu? Salak salak DHL gibi bir şey yazıp duruyor 20 gündür hareketsiz.
    Birde 36 usd lik kargomu ikiye bölduler.
    Miband in bantı geldi kendisi gelmedi!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Ben gearbest ten takipli aldım da ne oldu? Salak salak DHL gibi bir şey yazıp duruyor 20 gündür hareketsiz.
    Birde 36 usd lik kargomu ikiye bölduler.
    Miband in bantı geldi kendisi gelmedi!!!

13 subatta aldim 15 subatta kargolandi 22 subattan beri DHL takili kaldi. Hic tepki yok. Gerci ben takipsiz almistim ama 20 gunde genelde geliyordu simdi 1 ayi gecti gelen yok.
  • Arkadaşlar ürünü GearBest üzerinden sipariş ettim. "Your order .... has been shipped out." diye bir posta geldi içinde takip kodu var sanırım. Bu kodu bir kaç tane takip sitesine girdim lakin bulunamıyor. Ürün daha kargolanmamış mı yoksa kodda mı bir sorun var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VulonViing -- 19 Mart 2016; 15:15:54 >
  • Bende alicagim ama bir sey sormak istiyorum. 1s alicagim. Iosda MiFit uygulamasini indirdim turkce dil destegi yoktu. Baska yerden mi indiriyoruz bilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ios için mi band tools tarzı bir uygulama var mı ? yada kalp atışlarını belirli aralıklarla ölçebileceğim bir uygulama var mı ? Tweak de olur.
  • Bende dün aldım aynen bunu sormaya geldim ama arkadaş sormuş varmı acaba bildiğim kadarıyla android uygulaması Türkçe.

• Andoridde turkce olarak kullaniliyor.

• Arkadaslar bende miband almak istiyorumda nerden almayi tavsiye edersiniz yurticinden mi yurtdisindan mi?

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.