Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band İnceleme ve Sıkça Sorulan Sorular(SSS) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
39
Favori
96.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gercege benzıyor.
    fakat stoklara henuz gırmemıs gıbı ,cunku bırcok sıte sadece ön satıs yapıyor.
  • chaos7 kullanıcısına yanıt
    %100 sahte
  • Arkadaşlar uzun süredir kullanmadığım mi bandımı bugun kullanmak için eşleştirmeye çalıştım ama olmadı. Miband eşleşme yapıyor. bulundu diyor ekrana dokunun onaylayın diyor fakat mi banda dokunmama rağmen algılamıyor sürekli olarak mavi işiklar sırayla yanıyor ve eşleştirilemedi hatası veriyor. bunun sebebi ne olabilir. Bu gibi sorunla karşılaşan ve çözüm önerisi olan varmı ? Bozulmuş olabilir mi mi band ?
  • http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=285652&extra=page%3D1&mobile=2

Mi band 2 çıkış tarihi 7 haziran deniyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: micro77

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=285652&extra=page%3D1&mobile=2

Mi band 2 çıkış tarihi 7 haziran deniyor...

Bant cikaracagina saat cikarsin

• Mi fit uygulaması telefonumun şarjını çok fazla tüketiyor. Gece durduğu yerde tek başına %20 şarj yemiş uygulama. Gün içinde de toplam şarj tüketiminin 1/3 unu tek başına yapıyor. Bileklik yeni ve hiç şarj etmedim, bilmem alakası var mıdır.

• s0ft kullanıcısına yanıt
    cihaz nedir ayrıca cihazınızın sürekli bt sinin açık olmasına gerek yok alarm ve takip dahaa sonra güncellenebiliyor

• Lenovo p70. Pili çok güçlü bir cihaz aslında. Hatırlatma uyarısı da alıyorum kapatırsam çalışmaz sanırım.

• Bende temin etmek istiyorum ama aklıma takılan sorular var. Mesela ben yürürken, koşmaya başladığımda yada atıyorum bisiklet sürmeye başladığımda bunu algılayabilip ona göre mi kalori yaktığımı hesaplıyor? Yoksa hareketleri normal adımmışçasına algılayıp ona göre kalori tahmininde mi bulunuyor?
  • elinze salık uzun ve güzel olmuş
  • Daha önce kullandığım mi band 1s bilekliğimi artık telefonum bile görmüyor. Bluetooth,la aratıyorum ama yok bulamıyorum. Bütün bir gece bilgisayara takılı bıraktım halbuki.

• teşekkürşer
  • Uygulamaya kullanıcı adı ile giriş yapamıyorum acil yardım

• prank31 P kullanıcısına yanıt
    yanlış giriyorsunuzdur- büyük küçük karakter duyarlı bu sebeple cep telefonu numarasıyla açmak daha mantıklı en olmadı şifremi unuttum diyin ancak bazen doğruda girseniz açılmayabiliyor.
  • Arkadaşlar eşimin kullandığı 1. seri Mi Band artık şarj tutmamaya başladı. 1/2 gün arasında tamamen bitiyor şarjı, çözüm öneriniz var mı? Yoksa garantiye mi gönderelim?
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Garanti ye gönderin.

• Saati gösteriyormu bu? Yani hem saat gibi gözüküyor mu dışardan

• benim mi band 1 senenin sonunda öldü şarj bir gün de bitiyor titreşim vermiyor artık ölmeden öce 6-7 saat sürekli titredi ve sizlere ömür geri döndürme ihtimali var mı :) yoksa bahceye gömeyim mi :)
  • Arkadaşlar mi band ım şarj olmuyor, uzun zamandır şarj etmemiştim, nasıl eski haline getirebilirim??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Yahu kullanmıyorum diye kenara bıraktığım mi band şimdi çalışmaz olmuş. Bir türlü şarj olmuyor. Var mı aranızda böyle bir sıkıntı yaşayan acaba? Satmayı düşünüyordum bir de tam elimde patladı şimdi :)

Mi bandı şarj aletine baglayıp yukarıya dogru kastırın çalışır hocam

o kastırma dediğiniz ne? ben yapamadım
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.