Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar saatin yorumlarına baktım aliexpressten ingilizce tarih falan yazanlar international versiyon olur değilmi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HümanistAdam

arkadaşlar saatin yorumlarına baktım aliexpressten ingilizce tarih falan yazanlar international versiyon olur değilmi ?

Çin ve global sürüm arasındaki tek fark global olanda CE yazıyor olması başka bir fark yok.

İkisinde de tarih İngilizce gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım hocam çok sağolun satıcıya sordum international cevabını verdi

• If you my star kullanıcısına yanıt
    dediklerinizi uygulaadım. Ancak ben de bir değişiklik olmadı(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: If you my star

Telefonun dilini İngilizce yaptıktan sonra mi fit uygulamasına girerek cihazı eşleyin. cihaz üzerinde güncelleme yapacak. güncelleme bitince bluetooth bağlantısını kesip telefonu türkçe haline geri döndürün. aramalarda ve gelen smslerde isim soyisim artık yazmış olacak.

Selamlar. Dediğiniz gibi herşeyi denedim fakat telefon dilini türkçe yapinca isim çıkmıyor. Ama ingilizce de isimler çıkıyor. Telefon samsung s4 acaba telefon alakali olabilirmi. Yardim ederseniz sevinirim.

• Dostlarım iyi akşamlar, iki gün önce mi band 2 alarak ben de aranıza katıldım :) Sormak istediğim bir sorum var.
    Telefonun konumunu açık tutmanın bir anlamı var mı? Mifit ilk yüklenirken konum açmayı istiyor, ancak bileklik adım hesabını sadece jiroskop ile yapıyorsa konumun anlamı kalmıyor.

edit: ilk şarjı bilmeden sony z5 premiumun hızlı sarj adaptoruyle yaptım, inşallah halletmemişizdir bataryayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 24 Mart 2018; 20:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dostlarım iyi akşamlar, iki gün önce mi band 2 alarak ben de aranıza katıldım :) Sormak istediğim bir sorum var.
    Telefonun konumunu açık tutmanın bir anlamı var mı? Mifit ilk yüklenirken konum açmayı istiyor, ancak bileklik adım hesabını sadece jiroskop ile yapıyorsa konumun anlamı kalmıyor.

edit: ilk şarjı bilmeden sony z5 premiumun hızlı sarj adaptoruyle yaptım, inşallah halletmemişizdir bataryayı

Gitti mi bandın ömründen 2 yıl Her şeyi aktif et reyiz. 1000 mAh'lik bi şarj adaptörü bulmalısın.

• HümanistAdam kullanıcısına yanıt
    şarj süresi ve bağlantı kalitesin de fark eder
    bana da almadan önce alixp konusun da bir arkadaş tembihledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarun

şarj süresi ve bağlantı kalitesin de fark eder
    bana da almadan önce alixp konusun da bir arkadaş tembihledi

sağol dostum bluetooth 4.1 dedi satıcı , bana ucuza gelecek o yüzden alıcağım yinede

• quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

quote:

arkadaşlar saatin yorumlarına baktım aliexpressten ingilizce tarih falan yazanlar international versiyon olur değilmi ?

Çin ve global sürüm arasındaki tek fark global olanda CE yazıyor olması başka bir fark yok.

Bluetooth versiyonları farklı birisi 4.0 global olanlar 4.2

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

quote:

Hepsiburada'dan aldık hangi sürümdür bluetooth?

• quote:

Orijinalden alıntı: KabakÇekirdeği

quote:

quote:

quote:

Bende hepsiburada dan aldım, 4.2 olduğu yazıyor kutuda. Buyrun resmi.

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]i

• quote:

Orijinalden alıntı: jölelibrokoli

quote:

Orijinalden alıntı: KabakÇekirdeği

quote:

quote:

quote:

Bende hepsiburada dan aldım, 4.2 olduğu yazıyor kutuda. Buyrun resmi.

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]i

Hayrlısı be gülüm.

• Ya arkadaşlar, yardıma ihtiyacım var, artık gücüm kalmadı. Her şeyi denedim, internette ne yöntem varsa bir bir yaptım ama sonuç alamadım.

Xiaomi Mi Band 2 bilekliğim tıkır tıkır çalışıyordu, birgün durduk yere titredi, baktığımda sanki eşleştirme yapılıyor gibi tuşa basma işareti çıktı, gayriihtiyari bastım, bağlantıyı kaybettim ve cihazım telefonuma bir daha bağlanmadı.

Başka mi hesapları denedim, başka cihazlar denedim, 3. Parti uygulamalar, Bluetooth bağlantı uygulamaları, şifre değiştirmeler, ya neler neler.. Cihazın şarjını tam bitirdim 2 defa, bak mi Band 2'nin şarjını diyorum, 2 defa hemde. Buzdolabına koyun diye tavsiye vardı, ne alaka diye diye koydum dolaba... Ya kafayı yedim artık.

Biri bana yardım etsin Allah aşkına...

• MesutBY kullanıcısına yanıt
    facebook ile baglanmayi deneyin mi fit e bende ise yaradi

• kamil_3545 kullanıcısına yanıt
    hemen deniyorum, bak bunu başka yerde görmemiştim... Şu an çiftlik bank mağdurlarının tosuncuğun sesli mesajlarını dinledikleri anda olduğu gibi heyecanlıyım.

EDIT: Olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MesutBY -- 27 Mart 2018; 23:7:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

Ya arkadaşlar, yardıma ihtiyacım var, artık gücüm kalmadı. Her şeyi denedim, internette ne yöntem varsa bir bir yaptım ama sonuç alamadım.

Xiaomi Mi Band 2 bilekliğim tıkır tıkır çalışıyordu, birgün durduk yere titredi, baktığımda sanki eşleştirme yapılıyor gibi tuşa basma işareti çıktı, gayriihtiyari bastım, bağlantıyı kaybettim ve cihazım telefonuma bir daha bağlanmadı.

Başka mi hesapları denedim, başka cihazlar denedim, 3. Parti uygulamalar, Bluetooth bağlantı uygulamaları, şifre değiştirmeler, ya neler neler.. Cihazın şarjını tam bitirdim 2 defa, bak mi Band 2'nin şarjını diyorum, 2 defa hemde. Buzdolabına koyun diye tavsiye vardı, ne alaka diye diye koydum dolaba... Ya kafayı yedim artık.

Biri bana yardım etsin Allah aşkına...

Mi fitten bağlantıyı kes sonra uygulamayı kaldır sıfırdan mi fit kur ve bağlanmayı dene.

• Cevap için teşekkür ederim ama bu hiç olmuyor. Mi fit'te kayıtlı cihaz yok ki.
  • MesutBY kullanıcısına yanıt
    Cihazın bluetooth kimliğini bilseydiniz en azından diğer yazılımlarla kullanırdınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: jölelibrokoli

Cihazın bluetooth kimliğini bilseydiniz en azından diğer yazılımlarla kullanırdınız.

Kimlikten kastınız Mac adresi ise onu biliyorum, Bluetooth cihazlarını aratma uygulamasından görebiliyorum, daha evvel notify&fitness uygulamasına öyle kaydetmiştim, uzun süre resmi uygulamasını kullanmaya ihtiyaç duymamıştı

Başka uygulama fikriniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.