Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 4 tanıtıldı: Renkli ekran, daha uygun fiyat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amoled ekranla beraber always on display özelliğini de koymuşlardır umarım

• NFC'li modeli Türkiye'de kullanabiliyor muyuz? Ben marketlerde genelde temassız ödeme ile ödüyorum. Kartı çıkartmadan bileklik ile ödemek mükemmel olur.
  • Ben banyo yaparken çıkarmıyorum sorunsuz çalışıyor

• Ne zaman gelir tahminen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Doktor bey.
    Kalp ölçümü yaptığım zaman 10-15 sn bekletiyor,bazen de hiç ölçüm yapmıyor. cihazda sorun olabilir diye arkadaşımın cihazında da denemiştim, sonuç aynı oldu. Daha önceden Apple Watch kullandığımdan dolayı olabilir, 5-7 sn içinde genellikle sonuç veriyordu. ölçümü daha hızlı yapması adı altında sensör geliştirilmesine gidilebilir manasında yazmak istemiştim, cümlem eksik olunca yanlış anlaşılmalara mahal vermiş olabilirim :)
  • Cahilliğine veriyorum dünyadan bi haber

• dün maks 30 dolar demiştim. 24 dolar şaşırttı.
  • Xiaomi tokatı çaktı geçti boş editörlere helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıktığı gibi Avengers versiyonuna çökeriz :D

• Ben hiç bir yerde 24 dolar etiketi görmedim. genelde 40 dolar civarı.

• Bi bitmediniz.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ben miband 2'yi denizde nefesimle dalarak kullandım. Asit üreten bir firmada çalışıyorum ve hiç bir şey olmadı.

• Şu 24$ olan linki koyarsanız alalım arkadaslar ben hiç 24$ olani bulamadim nerdeymis ??

• Şu an 24 ten kim satar Allah aşkına? İlk çıktığında meraklısına pahalı satılır bilinen bir gerçek. Basit ekonomi :)
    Xiaomi'den ucuz alsalar bile talep çok olduğu için pahalı vericek perakendeciler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonuç olarak tr fiyatı ne olur?Rasyonel tahminleri alıyım

• Arkadaşlar anlamadığım birşey var. Xiaomi mi band Hey modeli var. Bu daha önce çıkan bir model. Renkli ekran üstelik. Neden Mi band 4 ilk renkli ekran modeliymiş gibi heyecan yarattı? Hey ile miband 4 ün ne farkı var acabab

• 24$ olan model piyasaya dusse de mi2 kullanicilari ellerindekileri satsalar. Uygun fiyata satarim diyen varsa talibim. :D

• JD’da 229RMB’den satışta, 2 gün sonra kargolamaya başlıyorlar.

Xiaomi Mi Band 4 tanıtıldı: Renkli ekran, daha uygun fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amore -- 12 Haziran 2019; 5:50:20 >
  • Bu JD guvenili4 mi acaba daha once alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cassation kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla mi band hey xiaomi mijia ürünü tam anlamasamda mijia xiaomi alt markası gibi birşey bu markanın ürünlerini xiaomi üretmiyor başkalarına yaptırıp kendi mijia etiketini basıyor, her alanda ürününün bulunmasını bu alt markasına borçlu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.