Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aktif slot ilk sayfada belirtildiği gibi yaptım a da.

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

böyle bekliyorum bir şey olduğu yok

elapse altındaki süre artıyor ancak statuste finished yazıyor (flash a basar basmaz yazdı) diğer yandan sağ tarafta flashing yazıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 4 Nisan 2020; 16:38:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Bootloader kilidi açık
    aktif slot ilk sayfada belirtildiği gibi yaptım a da.

böyle bekliyorum bir şey olduğu yok

elapse altındaki süre artıyor ancak statuste finished yazıyor (flash a basar basmaz yazdı) diğer yandan sağ tarafta flashing yazıyor...
    1000s'ye kadar bekleyin yeniden başlatmazsa tuştan kapatıp tekrar açın. İlk sayfadaki modifiye edilmiş bat dosyası ve mart güncel 9 sürümünü 5 kez sorunsuz şekilde yükledim. Daha önce bir kez sizde olduğu gibi yeniden başlatmamıştı kendim başlattım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• cohannan kullanıcısına yanıt
    yep oldu epey bekleyince çok sağolun.
  • Cihazın güç tüketimiyle ilgili merak edenler için Miui kurulu cihazımda android 9 ile 24 saatte bir şarj ediyorum ±1 saat değişiyor. Ekran açık kalma süresi minimum 10 saat oluyor. En fazla ekran açık kalma süresi 13 saat oldu. Full wifi. 24 saatte 13 saat ekran açık kaldı uyku hariç full diyebiliriz. Standart bir uyku için. Yoğun kullanıyorum. Genellikle sosyal medya ve mail, iş. Toplam 1 saat oyun vardır. 1.5 saat civarı dizi. 1 saat telefon konuşması. Twitter, instagram, YouTube yoğunlukta. Sorun yaşayanlar için örnek olması açısından yazıyorum. Daha az yoğun zamanlarda ise tam dolumdan sonra 48 saat şarj etmediğim oldu, ekran süresi yine 11 saat olmuştu. Ben pil konusunda memnunum cihazdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefona 11.0.8 android 10 kurdum downgrade işlemi yaparsak bir sıkıntı olurmu bilginiz varmı acaba tekrar Android 9 10.3.16 sürümüne dönmek istiyorum

• Sensör hataları gibi can sıkıcı şeyler olabiliyor bunları aşmak içinde bazı işlemler gerekiyor xda da konusu mevcut.üstesinden gelebilirim diyorsan deneyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensör hataları gibi can sıkıcı şeyler olabiliyor bunları aşmak içinde bazı işlemler gerekiyor xda da konusu mevcut.üstesinden gelebilirim diyorsan deneyebilirsin.

• Gomendor kullanıcısına yanıt
    Bende bir sıkıntı olmamıştı.

• Bir kişi çekmiş o sensör hatasını onun haricinde sıkıntı olmamış ama deneyen ya da 10 dan 9 a düşüren oldumu

• İmkanı yok ama eğer öyleyse kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfdvlc -- 5 Nisan 2020; 19:14:22 >
  • Gomendor kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yapın eğer bir sıkıntı çıkmazsa bizde yapalım.
    Gerçi çıksada dediğim gibi sensör hataları gideriliyor ama bu saatten sonra uğraşacak zamanım yok benim

• mstfdvlc M kullanıcısına yanıt
    Ben bugün denedim. Sensör sorunları devam ediyor. Geri 10a dönmek zorunda kaldım.
  • Valla downgrade sonucu bendede sensör hataları oluştu en son bu konudaki güncel 9 u bugün indirdim düzeldi

• Bu Xiaomi hıyarı adam gibi düzeltip gönderse android 10 u downgrade falan uğraşmazdik. Hem net yok hem de sıkıntı olur vs diye düşürme yapmak ya istemiyorum mecbur güncelleme bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thanatooos

Valla downgrade sonucu bendede sensör hataları oluştu en son bu konudaki güncel 9 u bugün indirdim düzeldi
    Nasıl yani stok rom kurdunuz ve 9 a düştünüz sıkıntı olmadı yani

• Peki 2000 liraya kadar, bu boyda(max. 6.1 ya da 6.2 inç) ve bu kamera özelliklerinde bu modelin rakibi(diğer markalarda dahil) nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi florenzi -- 5 Nisan 2020; 22:4:25 >
  • Adb komutu ile google servislerinden haritalar hariç google asistanı ve diğer servisleri silsek fastboota kalırmı cihaz hocam bu google uygulaması aşırı illet bir uygulama bence şarja acayip etki ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayadüsensinek -- 5 Nisan 2020; 23:3:20 >
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Telefonu aldığım gün haritalar dahil yaptım o dediğinizi. Google Play dışında hiçbirşey bırakmadım. Hiçte birşey olmuyor. Harita olarak Yandex navigasyon ,tarayıcı olarakta Opera. Chrome YouTube falan komple gidince şarj illa artar

• Arkadaşlar selam bir arkadaşım bu telefondan almayı düşünüyor, telefon nasıl genel olarak memnunmusunuz
    Ekran çözünürlüğünün biraz düşük olması çok fark ediliyor mu
    Ayrıca cihazın ses çıkışı nasıl, müzik dinlerken veya video izlerken ses yüksek mi iyi mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MiaValentina kullanıcısına yanıt
    Hic düşünmeden kur. MIUI candır

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.