Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam son bir soru whatsapptan mesaj gelince iphone gibi 1 yazıyormu? Bu konu kafamı karıstırıyor birde kısaca pilinden bahsetmenizi istesem henüz çokmu erken olur?
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    1 yazıyor mu derken anlamadım hocam ne demek istediğinizi. Pil konusu erken olur dediğiniz gibi ancak ben telefonda oyun oynamadığım için benim için çok problem olmuyor. Yani şu an için gayet yeterli kendi açımdan.
  • Sadece Mühendis kullanıcısına yanıt
    Mail ve Gamecenterdaki gibi 1-2 yazıyormu hocam? Ben gün içinde üstteki bildirimleri siliyorum ondan sonra unutuyorum cevap yazmıyorum trip yiyorumda.

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Ahahaha Hayır hocam sayı yok ancak ikonların üst kısmına bir çentik atıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Çaresi yok sanırım. Böyle kullanacaksınız. Şaka şaka. İlk defa mı android kullanıyosunuz? Rehberden görüntülenecek kşileri gmail seçin.
    Olmuyor kardeş yıllardır android ama safini ilk kez kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntülenecek kişilerden hangisini seçerseniz onu göstermesi gerek. Olmuyor mu yani?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Görüntülenecek kişilerden hangisini seçerseniz onu göstermesi gerek. Olmuyor mu yani?
    Benim isimler şimdi kartta kopyaladım bide wp geldi 3 tane oluyot

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Ben 1800 liraya gittigidiyor'dan ROOTCRACK isimli satıcı üzerinden, 1800 liraya Xiaomi Türkiye garantili ürünü aldım. 32 gb ama idare edilir diye düşünüyorum. Amazon ve Hepsiburada da 64 gb Türkiye garantili 2000 tl civarı. 200 lira farka değip değmeyeceği size kalmış.
    Ayrıca hepsiburadadan sipigen kılıf ve xiaomi 10000 mah powerbenk aldım. fiyatları uygun sayılır. şiddetle tavsiye ediyorum.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-32gb-dual-siyah-xiaomi-turkiye-garantili-389979813

https://www.hepsiburada.com/spigen-xiaomi-mi-a2-6x-kilif-rugged-armor-black-s13cs24394-p-HBV00000DHXX8?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiAoJrfBRC0ARIsANqkS_7ywHJmtUFnnoti-U_Gad1v48Olh-p4yHq3U6L15ut7MUCoiFHxlF4aAlOoEALw_wcB

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-2-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-p-HBV000002BV8E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 10 Kasım 2018; 22:17:5 >

• Pil performansını soran arkadaşlar için.. hic oyun yok. Kamera tarayici youtube sosyal medya kullanimi...

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

• Arkadaşlar merhaba mi a2 lite ile a2 arasında kaldım önceliğin kamera ve akıcılık donma kasma olmaması

Mi a2 lite 1450 4/64 modeli Mi a2 4/64 1650 lira 200 lira farka değer mi özellikle kamera önemli benim

• sokrates41 kullanıcısına yanıt
    200 lira farka kesinlikle değer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam mi a2 4/64 nerede 1650 lira?
  • Beyler sizdede otomatik parlaklık dengesizlik yapıyor mu bi açılıp bi kapanıyor

• Roll kullanıcısına yanıt
    Hocam kuponla 1590 ithalatçı garantil seklindeydi

• meself kullanıcısına yanıt
    Hocam kaçırdım fırsatı gece mağaza daha da düştü şimdi uçurum fark oldu a2 lite dönecem gibi duruyor

• xpowex X kullanıcısına yanıt
    Maalesef bende yaşıyorum aynı sorunu. (Mi 6x)

Merhaba,

Belirtilen kampanyada siyah rengi yoktu. Siyah alıcak ve kuponunuz var ise cihaz 1699TL geliyor. Xiaomi mi a2 64gb Delta Teknik servis garantili + 75TL bonuş veriyor. Ben bu şekilde aldım.
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Tüm romlari temiz kurulum ile kullandım. Ne belirttiğin stabil sürümünde kamera hatası var ne de 8.11.1 ve 8.11.8 de.

• Scofield1 kullanıcısına yanıt
    Siz de çıkıntılı bir telefon kılıfı kullanın Kamera lensi koruyucuların çoğu çöp, flash ile fotoğraflar çektiğinizde flash koruyucunun icine girdiğinden mavi bir resim ortaya çıkıyor. Ya spigen kılıf alacaksınız ya da kutudan çıkan kılıf ile idare edeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 11 Kasım 2018; 11:43:13 >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.