Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İphone 6dan sonra ilk izlenimlerini paylaşırmısınız hocam? Benzer durumdayım.

Şuan en uygunhttps://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-64gb-4gb-ram-cep-telefonu-389286042?rcp_action=rceProductClicked bura gözüküyor. Altın rengi istememden dolayı başka sıcak fırsat varmı bu cihaz için ordan alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scofield1

Telefon daha yeni sürekli kurcalıyorum onun da etkisi vardır bir de batarya bir süre sonra oturuyor daha da
    Benim telefonum dün geldi kardeş im

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xpowex X kullanıcısına yanıt
    Senin cihaz a2 lite. Ss ler a2 ye ait. A2 litenin pili daha yuksek dogal daha iyi gitmesi.

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Kamera, hafıza, oyun performansı çok iyi. Pili de bence fena değil, yani fazla oynayamadım ama rahatlıkla 1 gün çıkartır diye düşünüyorum. Arayüze alışmak biraz zaman alacak. Ama sorduğum sorudaki durum hala geçerli, Türkçe karakterlerde soru işareti gözükmesi çok saçma geliyor. Formlara da baktım bir çözüm yok diyorlar, 500 tane kontağı tektek girip Ö'yü O yapamam ki örneğin.
    Kendi kendime wellcome to android world aldın belayı diyorum :)
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Kafan rahat olsun iphone 7 den geçtim 6x e kafam rahat

• aresfatih A kullanıcısına yanıt
    4/64mü hocam pili 7göre nasıl?
  • xpowex X kullanıcısına yanıt
    Telefonu rootlamayacaksaniz o kilit falan sizin için değil. Genelde 6x kullanan arkadaşımız yapıyor o işlemi. Sizlik bi durum yok yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar benim kameram yine çalışmıyor. Durduk yere hata vermeye başladı yine.. Stable v10.0.2 versiyon.. Bunun sebebi ne olabilir? Başka yaşayan var mı?

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Merhaba Öncelikle kamera ve sensor sorunları persist'den kaynaklı oluyor emin olmamakla birlikte.
    https://drive.google.com/file/d/1v6FKySYfyk2AZxYjKlf40vhajDHiQ1Ua/view?usp=sharing

twrp>install>image persist.img seçtikten sonra persist bölümünü seçip flashlamayı deneyebilirsiniz. Yakınlık sensörü ve kamerayı açtığımızda kameraya bağlanılamadı gibi hataları persist flashlayarak çözen kullanıcılar var. Endonezyalı biri de sensör sorunu vardı bunu önerdim yaptı düzeldi. miui tr forumunda da kamera hatası için de aynı dosyayı flashlayıp hatanın çözüldüğünü yazanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robinex -- 12 Kasım 2018; 22:3:10 >

• robinex kullanıcısına yanıt
    Önerinizi yapmak istedim lakin, persist dosyası yok dolayısı ile nereye flashlayacağımı bilemedim. Küçük bir araştırma yaptım, ''persist xiaomi cihazlarda fastboot romlar ın içinde olur. twrp den yüklenen romlarda olmaz.!! bilgisine eriştim..
  • Arkadaşlar video kayıtta ciddi problem yaşıyorum

Sabit bir yeri çekerken sıkıntı yok gibi AMA hareketli nesneleri çekerken yahut kamerayı hareket ettirirken sürekli odaklama yapıyo kamera 3 saniyede bir tekrar focus tekrar tekrar... Video berbat oluyo var mı çözümünü bilen??
  • FFAlbatros kullanıcısına yanıt
    Optik sabitleyici olmadığı için sıkıntı oluyor. Tavsiyem bütçeniz yeterliyse bir kamera sabitleyici almanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: meself

Optik sabitleyici olmadığı için sıkıntı oluyor. Tavsiyem bütçeniz yeterliyse bir kamera sabitleyici almanız.
    Hocam nette çekilen videolarda hiç öyle birşey görünmüyo ama gayet hareketliler yürürken arabada çekimler falan var ben sabitken kamerayı çeviriyorum hemen odaklamaya çakışıyo
  • FFAlbatros kullanıcısına yanıt
    Video konusunda pek bilgim yok. Video çeken arkadaşlar cevap verirse iyi olur. Video çekmedim henüz. Ayarlarda titreşim önemle var onu 60 mi?

• dokucan kullanıcısına yanıt
    Aldığım yere mesaj attım getir biz miui10 yükleriz 40dak falan sürer dedi. Ne yapayım götüreyim mi bu adamlar nasıl açıyor hemen bootloader kilidini anlayamadım. İşe yabancı olunca korkuyorum o yüzden soruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Ben daha unlock yapmadım sadece araştırırken görmüştüm. Ama bu sorunlar genelde ilk kurarken hafızayı siliyoruz ya wipe ile işte orda persist'i wipe yapınca oluyormuş permist e dokunulmaması gerekiyormuş şimdi detayını bilmiyorum yalnış yönlendirmeyeyim.
  • meself kullanıcısına yanıt
    Otomatikteydi 60 a aldım halen var. Youtube test videolarına bakıyorum çok minimal düzeyde bazen görünüyo bendekiler daha belirgin sanki
  • burakmesse B kullanıcısına yanıt
    Şöyle BOX dediğimiz olay var. box sayesinde bekleme yapmadan unlock yapıyorlar ama bu durumda cihazı açarken unlock yazıyor ekranda ama miui arayüzüne girdiğinde hala cihaz kilitli gözüküyor. az çok anlıyorsan bu işlerden bekle biraz sonra cihaz unlock olmadı v.s derdiyle uğraşmazsın.
  • Kupanla 1580 tl ye aldık bakalım mi a2 64 lüğü. 75+20 tl bonus kazandık. 155 tl kupon kullandım. Anlamadığım exstra 60 tl daha düştü.Oda sürpriz oldu.Bu fiyata alternatif olmadığı için içimde rahat açıkcası. Heyecanla bekliyorum
  • superficial kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.