Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cepteyken kendi kendine açılıyor telefon. Parmak izi kilidi var ama ekran açılıp acil ekranına numara yazıyor. Ekranın çift tıklama ile açılma özelliğinden kaynaklanıyor sanırım.

Açılmaması için ne yapabilirim? 8.1 sürümü ile kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Eylül 2020; 19:6:6 >
  • aytozlari kullanıcısına yanıt
    Ben güncelledim, bir fark göremedim eskisi gibi devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Onu kapatma yok. Android 9da komple kapattılar o özelliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 17 Eylül 2020; 23:17:45 >
  • a2 lite ile android 10 tabanlı miui 12 kullanan varmı? farklı platformlarda rom paylaşılmış ama nasıldır kurmaya değermi ne kadar ekran süresi verir felan bilgi pek yok. kullanan bir arkadaş varsa bilgilendirirse mutlu olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBlaCk4

a2 lite ile android 10 tabanlı miui 12 kullanan varmı? farklı platformlarda rom paylaşılmış ama nasıldır kurmaya değermi ne kadar ekran süresi verir felan bilgi pek yok. kullanan bir arkadaş varsa bilgilendirirse mutlu olurum
    Ben de gördüm ama henüz hataları çok tamamen stabil olması biraz zaman alır şimdilik miui 11.07 sorunsuz ..Bildiğim çok fazla ram kullanması..İlerleyen günlerde stabil global bir sürüm çıkar o zaman mutlaka kurar denerim..Ama miui 11.07 den çok memnunum telefon resmen kendini aştı..
  • cihazı pc ye bağladığım zaman fastboot için adb devices yazınca görünüyor sonrasında fastboot moduna aldığımda cihaz görünmüyor
  • lanetfiravun kullanıcısına yanıt
    Valla çok teşekkür ederim, yaptım ve oldu aslında basitmiş.

Hep merak ettiğim birşey var, gerçekten stabil bir miui rom kurmak istiyorum aslında, uzun süreler kullanabileceğim. Miui ın çok avantajı var çünkü,

Önerebileceğiniz bir rom var mıdır? Bir de sıfır bilgi sahibi biri olarak, basit bir anlatim var mıdır nasıl yapılacağı ile ilgili

• typing kullanıcısına yanıt
    cemres 06 kullanıcısına yanıt
    Ne demek rica ederim. Artık güncellemeleri rahatça alabilirsiniz. MIUI arayüzüne bir türlü ısınamadım açıkçası ama seveni çok ve güzel stabil romlar var. 11.0.3 ve 11.0.7 güzel sürümler ve yüklemesi inanın basit. @cemres 06 bu konuda daha yetkin ve aktif olarak kullanıyor. Ondan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Ama yeni Android 10 tabanlı MIUI 12'nin son sürümünün bugüne kadar çıkan en hızlı ve en stabil port olduğunu okudum. 11.0.7 sürümünü portlayan kişi portlamış yine. Ben iki aydır Havoc OS kullanıyorum oldukça stabil ve hızlı o da. Ama AOSP tabanlı yani stock görünümlü.

• Arkadaşlar Bi sorum vardı, telefonum android 8 bunu güncellersem and. 9 mu, and. 10 a mı direk günceller. Android 10 istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: typing

Valla çok teşekkür ederim, yaptım ve oldu aslında basitmiş.

Hep merak ettiğim birşey var, gerçekten stabil bir miui rom kurmak istiyorum aslında, uzun süreler kullanabileceğim. Miui ın çok avantajı var çünkü,

Önerebileceğiniz bir rom var mıdır? Bir de sıfır bilgi sahibi biri olarak, basit bir anlatim var mıdır nasıl yapılacağı ile ilgili
    Merhaba burdan kolay bir şekilde kurabilirsiniz.. 11.07 global olan tavsiyemdir..

https://xiaomidevices.tr.gg/TWRP-VE-MIUI-ROM-KURULUMU.htm

• Telefon aşırı kasıyor yazı yazarken işkence çekiyorum yok mudur bunun bi caresi kırıp aticam en sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Telefon aşırı kasıyor yazı yazarken işkence çekiyorum yok mudur bunun bi caresi kırıp aticam en sonunda
    MİUİ rom..
  • hia09 H kullanıcısına yanıt
    Bence 8 kullanıyor ve bir sıkıntı yaşamıyorsanız o romda kalın. Sizin olduğunuz sürümden 9 a günceller. Direk 10'a değil. Ama 9'dan 8'e geri dönmek baya meşakkatli iş.
  • cihazda miui 11"li adroid yüklü.ne yaptımsa kilit ekranında bildirimleri göremedim

bu normalmi , bir çözümü var mı

birde kilit ekranındaki feneri nasıl kaldırabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 27 Eylül 2020; 11:48:33 >
  • Arkadaşlar dersanede öğretmenim teli ara kablo ile projeksiyona bağlayabilir miyim? İnternette biraz araştırdım da MHL desteği yoksa olmaz deniyor. Bizim cihazlarda otg var olmaz mı bilmiyorum. Bilgisi olan var mı?

• aytozlari kullanıcısına yanıt
    Kablosuz yansıtma kullanarak yapabilirsiniz. MHL desteği yok maalesef bizim cihazda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanetfiravun

Kablosuz yansıtma kullanarak yapabilirsiniz. MHL desteği yok maalesef bizim cihazda.
    Artık kablosuz duruma bakacağım artık. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cce

cihazda miui 11"li adroid yüklü.ne yaptımsa kilit ekranında bildirimleri göremedim

bu normalmi , bir çözümü var mı

birde kilit ekranındaki feneri nasıl kaldırabilirim
    sorun temada imiş.tema değiştirince düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.