Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zenyxia

Haklısınız hocam da bu kadar göstere göstere yapmaları dokunuyor. Dediğinize katılıyorum aldığımız şekilde kullanmak en iyisi gibi. Galaxy S5 telefonumda da aynısı yaşamıştım. Ufak bir güncellemeden kaynaklı telefon ısına ısına sonunda ekranı gitmişti. Ne fabrika ayarı ne sürüm düşürme fayda etmemişti ondan sonra.

Bu arada ben 8.1'e düşürdükten sonra sim kart slotu yer değiştirmişti. Sim 1, Sim 2 olmuştu. Sim 2 ise kayıp. Umarım sizde olmamıştır hocam ama bir kontrol edin isterseniz çift hat kullanıyorsanız.
    Teşşekürler uyarı için Hocam bende bişey olmamış galiba diğer sim yuvasıda gözüküyor boş olarak. Tek hat kullanıyorum çokta önemli değil benim için şuan yinede teşşekürler.

Telefon Kendine geldi ne hat dalgalanması 4g de ne şarj sömürmesi kaldı Şimdiye en az %10 şarjım gitmişti android 10 da 8.1 de %1 bile gitmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

En kısa zamanda ios👍
    İphone 7 var daha 10 ay oldu. Para anca buna yettı. Gecen sene 3.500 e aldım şuan 3.850. Tamam stabil, güzel ama şarj dayanmıyor bunlara. En aşağı şimdi 11 almam gerek o da 7.500. Bir de androiddeki gibi kolaylıklar yok telefonda. Bi yeri seçip kopyalamak bile dert. Pdf dosyasında bir şeyi aramak bile dert. Xiaomi mi 10 lite almayı düşünüyorum açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    3500e nova 5t alirdin mis gibi cihaz. Şuanda da p40 lite var o oaraya. Hem ekranin büyüklüğü şarj teknolojisi vs çok daha yeni cihazlar dediklerim.
    Nova 5t senin iPhone aldığın vakitlerde 3500den açılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 3 Ağustos 2020; 10:41:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Haklısınız hocam da bu kadar göstere göstere yapmaları dokunuyor. Dediğinize katılıyorum aldığımız şekilde kullanmak en iyisi gibi. Galaxy S5 telefonumda da aynısı yaşamıştım. Ufak bir güncellemeden kaynaklı telefon ısına ısına sonunda ekranı gitmişti. Ne fabrika ayarı ne sürüm düşürme fayda etmemişti ondan sonra.

Bu arada ben 8.1'e düşürdükten sonra sim kart slotu yer değiştirmişti. Sim 1, Sim 2 olmuştu. Sim 2 ise kayıp. Umarım sizde olmamıştır hocam ama bir kontrol edin isterseniz çift hat kullanıyorsanız.
    Selam dostum..Miui 11.07 den 11.05 e geçmeyi düşünüyorum bunlarda da farklı romlar var mı yani global. Hindistan vs gibi..İndirdiğim rom şu; 11.05. PDMMXIXM 1.67 gb teşekkürler...
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Merhaba videoyu çeken sizseniz aşağıdaki gibi bir hata aldım yardımcı olabilir misiniz?

Denilenleri harfiyen uyguladım.

Not: Bu hataya rağmen android 9 a düşmüş.

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronik Farenjit -- 3 Ağustos 2020; 16:26:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

3500e nova 5t alirdin mis gibi cihaz. Şuanda da p40 lite var o oaraya. Hem ekranin büyüklüğü şarj teknolojisi vs çok daha yeni cihazlar dediklerim.
    Nova 5t senin iPhone aldığın vakitlerde 3500den açılmıştı.
    hocam huawei google servislerde sıkıntı yaşamak istemediğimden almıyorum

Ben cekmedim ama hatayi bilmiyorum

Mi A2 Lite Türkiye 🇹🇷
    https://t.me/MiA2LiteTurkiye

Telegram grup linki katılın arkadaşlar daha bilgili

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

Nova 5t google servisleri ile çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Farenjit

Merhaba videoyu çeken sizseniz aşağıdaki gibi bir hata aldım yardımcı olabilir misiniz?

Denilenleri harfiyen uyguladım.

Not: Bu hataya rağmen android 9 a düşmüş.

Açılıyosa bi sıkıntı olucağını sanmıyorum Hocam, Ben 8.1 e düşürürkende sonlara doğru hata verdi telefon normal açıldı 8.1 den kurulum yaptım , kullanıyorum 3 gün oldu galiba

bi sıkıntı teşkil etmedi henüz bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D9EB68E1 -- 4 Ağustos 2020; 17:3:34 >

• sıkıntı olmadı teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D9EB68E1

Açılıyosa bi sıkıntı olucağını sanmıyorum Hocam, Ben 8.1 e düşürürkende sonlara doğru hata verdi telefon normal açıldı 8.1 den kurulum yaptım , kullanıyorum 3 gün oldu galiba

bi sıkıntı teşkil etmedi henüz bana.

Alıntıları Göster
    Merhaba ne kadar ekran süresi alıyorsunuz yaklaşık olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemres 06

Merhaba ne kadar ekran süresi alıyorsunuz yaklaşık olarak

Alıntıları Göster
    Kendi kullanımımla çoğunlukla whatsapp konuşması oluyor ve normal konuşma 4 gün , 5 günde giderdi %47 de şarja taktım. Lakin bugün hattın 4g sine bağlanmakta sıkıntı

yaşıyorum wifi de sorun yok operatörden midir telefon danmı bilmiyorum. Android 9 atıp bi

deniyicem müsait olunca.

Not: 4 saat ekran süresi 5-6 saat konuşma , mobil bankacılık , telekom online işlemler , toplamda en fazla 1 saat whatsapp ,instagram,facebook 1 saat kadarda web gezinti

bu süreçte yapılanlar. Böyle 4.günde % 47 deydi.

Edit; 8.1 de modem problemi oluyo 9 attım 4.5g de sıkıntı kalmadı.

Tecrübeler ;

8.1 e düşürmeden twrp yle efs (imei) ve modem dosyalarını kesinlikle yedekleyin. İmei ne olur ne olmaz diye modem 8.1 de sim sorunu yaşamamak için.

MiFlash20191030 bu sürümle 160 ncı saniyelerde hata vermesine rağmen oldu bende diğer mi flash sürümleriyle hiç yüklemedi bile 8.1 ve 9 u başta hata verdi.

Sürüm düşürenlerin kendi sorumluluğundadır telefonuna yapacağı tüm işlemler..!!!!

Xiaomi doğru düzgün android 10 verseydi beta da bırakmasaydı ki beta da bıraktı bence uğraşmak zorunda kalmayacaktık böyle şeylerle ocağın batsın Xiaomi ne diyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D9EB68E1 -- 5 Ağustos 2020; 14:28:13 >

• Hadin gözümüz aydın, xiaomi android one projesinden ayrılıyor:

https://www.log.com.tr/xiaomi-android-one-programindan-cikiyor-peki-mi-a4-ne-olacak/

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    zaten güncelleme işini beceremiyorlardı, çıkması hayırlı olmuş.

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    Kim alir zaten bilenler uzak dururlar. Custom Roma yüklendi herkes.

• Telefon tam çöp oldu herşey takılarak açılıyor whatsapp da bile bastıktan 1 saniye sonra tepki veriyor. Rom işlerinden de anlamıyorum. bi daha ne xiaomi ne android one uğramam
  • cemres 06 kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam benim bildiğim kadarıyla tek bir sürüm var o da global. Nereden indirdiniz sanırım o olması lazım ama silmişim galiba bende indireyim.
  • quote:

Selamlar hocam benim bildiğim kadarıyla tek bir sürüm var o da global. Nereden indirdiniz sanırım o olması lazım ama silmişim galiba bende indireyim.
    Selam buradan yeniden indiryorum..

https://www.xda-developers.com/download-miui-11-xiaomi-redmi-note-7-pro-poco-f1/

23. sırada redmi pro 6 olan

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.