Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.122
Cevap
88
Favori
377.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A1'i şarjdan aldıktan sonra tekrar bir %10 kadar şarj ettim dışarı çıkmadan onu saymazsak 7 saat ekran sürem var.

★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Booker DeWitt -- 4 Kasım 2017; 12:17:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    telefonun bi kaç görselini atar mısın işçilik nasıl onları merak ediyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar yeni bir satış grubu kurduk. Sadece cep telefonu alım/satımı üzerine. Şişirilmiş fiyatlara yer vermemeyi düşünüyoruz. Sıfır fiyatlara yakın fiyatlardaki ilanlara izin verilmeyecek ve ne alıcı ne de satıcı mağdur edilecektir. Benle birlikte 3 yöneticiyiz ve yöneticilerden birisi de forumumuzda yakından tanıdığınız Zahter Öz hocam. Hepinizi grubumuza bekleriz.

https://www.facebook.com/groups/131032304225072/

Emin olmak için soruyorum grup ile bir bağlantınız var mı gerçekten? Ona göre katılalım?

Evet bende yöneticilerinden biriyim. Orda amaç sadece ikincinel. Alım satımı yapmak..

Cihaz inceleme, satış ve bilgi amaçlı açılan kendi grubum da burada dir.

https://www.facebook.com/groups/667522820083290/

İkisine de abone olmanız bizi mutlu edecektir tabiki.. Arkadaşlarımızı da ekleyelim.. Teşekürler

• Merhaba, Xiaomi a1 almayi planliyorum, aslinda 5s plus almayi dusunuyordum ancak bir kac yabanci forumda a1 de band problemi olmadigi hakkinda seyler yaziyordu.

Ozellikle vodafone da 4g problemi olan xiaomileri biliyoruz, a1 de bu problem var mi? Mobil baglanti noktasinda hala eksileri devam ediyor mu? Eger devam ediyorsa tercihimi 5s plustan yana kullanacagim. Cevap icin tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granis

Merhaba, Xiaomi a1 almayi planliyorum, aslinda 5s plus almayi dusunuyordum ancak bir kac yabanci forumda a1 de band problemi olmadigi hakkinda seyler yaziyordu.

Ozellikle vodafone da 4g problemi olan xiaomileri biliyoruz, a1 de bu problem var mi? Mobil baglanti noktasinda hala eksileri devam ediyor mu? Eger devam ediyorsa tercihimi 5s plustan yana kullanacagim. Cevap icin tesekkurler.

Vodafone hakkında bilgim yok ama Türk Telekom ile sorun yok şu an A1 için.

• A1

• quote:

Merhaba, Xiaomi a1 almayi planliyorum, aslinda 5s plus almayi dusunuyordum ancak bir kac yabanci forumda a1 de band problemi olmadigi hakkinda seyler yaziyordu.

Bu model global yani Türkiyedeki tüm bandları destekliyor.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Bunu ogrenmek cok iyi oldu, acikcasi direk tercih nedeni.

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    O zaman (bana gore) mi5s ten daha iyi bi tercih olacak. Baglanti hizi son derece onemli.

• Siyah modeli hakkinda bilgi var mi? N11 de bir satici uzun sure gelmeyecegini yazmis.

• bende siparişimi verdim hepsiburadan.com'dan bakalım elimize ne zaman ulaşacak.
  • Dün birkaç arkadaş ormana gittik fotoğraf çekinmeye, arkadaşta ip7+ var, bende mi5x bildiğiniz üzre...

Ben aydınlık ve yeşilin çok olduğu bir ortam olduğu için yakın bir performans vereceğini bekledim fakat sosyal medyada paylaştığım 3 gönderi ip7+'ya ait.. Dostlar yanına yaklaşmıyor, ben telefondan anlamayan cahile arka kameramdan bahsederken ip7+ gibi arkayı bulanık yapıyor diyorum fakat bundan sonra kesinlikle ip7+ gibi lafını kullanmıycam

Eve gelmemle ip7+ ilanları bakmam bir oldu. 3500den aşağı yok.

Yani tabi... 3500tl vs 1200tl. 3 kat fiyat farkı var ama 3 kat performans farkı yok. Çektiğim ve paylaşabileceğim bir fotoğraf yok kusura bakmayın fakat ip7+ çok doğal çekerken, mi5x çok canlı(oynanmış gibi) çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Dün birkaç arkadaş ormana gittik fotoğraf çekinmeye, arkadaşta ip7+ var, bende mi5x bildiğiniz üzre...

Ben aydınlık ve yeşilin çok olduğu bir ortam olduğu için yakın bir performans vereceğini bekledim fakat sosyal medyada paylaştığım 3 gönderi ip7+'ya ait.. Dostlar yanına yaklaşmıyor, ben telefondan anlamayan cahile arka kameramdan bahsederken ip7+ gibi arkayı bulanık yapıyor diyorum fakat bundan sonra kesinlikle ip7+ gibi lafını kullanmıycam

Eve gelmemle ip7+ ilanları bakmam bir oldu. 3500den aşağı yok.

Yani tabi... 3500tl vs 1200tl. 3 kat fiyat farkı var ama 3 kat performans farkı yok. Çektiğim ve paylaşabileceğim bir fotoğraf yok kusura bakmayın fakat ip7+ çok doğal çekerken, mi5x çok canlı(oynanmış gibi) çekiyor

Hocam bende almayı düşünüyorum da ,

Acaba dış ses nasıl müzik dinlemede?

Kulaklık performansı nasıl birde ?

Teşekkür ederim şimdiden😀

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Mi5den geçtim ben, mi5in hoparlor performansi iyi degildi. Bunun cok iyi.

• quote:

Selamlar, biraz daha bilgi almamiz mumkun mu? Cok yakinda 2 adet alacagim.

- Mobil baglanti problemi var mi? Sesli gorusme, 4g baglantisi vs iyi mi?

- Kamera galaxy s5'ten gecen biri icin bile kotu mu?

- Web performansinda herhangi bir kasma mevcut mu?

- Stabilizasyon olmadigi ama yazilimsal olarak yapilabildigi soyleniyor, video performansi duzelebilir mi?

- xiaomi lerde yasanan numaranin basina +9 yazma ve rehberin oyle gormesi gibi birsey var mi?

- Akliniza gelenleri paylasirsaniz memnun oluruz.

Tesekkurler.

• quote:

quote:

Selamlar, biraz daha bilgi almamiz mumkun mu? Cok yakinda 2 adet alacagim.

- Mobil baglanti problemi var mi? Sesli gorusme, 4g baglantisi vs iyi mi?

- Kamera galaxy s5'ten gecen biri icin bile kotu mu?

- Web performansinda herhangi bir kasma mevcut mu?

- Stabilizasyon olmadigi ama yazilimsal olarak yapilabildigi soyleniyor, video performansi duzelebilir mi?

- xiaomi lerde yasanan numaranin basina +9 yazma ve rehberin oyle gormesi gibi birsey var mi?

- Akliniza gelenleri paylasirsaniz memnun oluruz.

Tesekkurler.

s5 kullanmadım, arka kamerası çok iyi, önde iyi fakat ben mi5den geçtiğim için ön arka kameranın gece performansını beğenmedim, ois'e bağlıyorum..

Stabilziasyon sorunu yok, sanırım china romunu stabil sanmıyor onu diyenler zaten bl açanın ilk işi xiaomi eu yüklemek oluyor.

rehber sorunuza cevaben, diyelim var öyle bir sorun, bunun için mi cihaz almıycaksınız hocam
    2mb'lık bir program ile 15 saniyede düzeliyor, programın amacı bütün numaraların başına +9 ekliyor, 350 numara 10 saniye falan sürdü, 9689495664 kişi varsa biraz sıkıntı olabilir

Şaka yapıyorum tabiki...

Web performansında kasma yok. Oyun performansını bilmiyorum, batak ve basit oyunlar harici ultra oyun oynamıyorum

• Cevaplar icin cok tesekkur ederim. Xiaomi dunyasina yeni adim atiyoruz, +9 muhabbetinde haklisiniz insan 1300 e boyle telefon gorunce kesin bir yerinde bir problem vardir diyor iste. Turk akli :).

Hayirlisiyla siyahini (bulabilirsem) olmadi baska renginden 2 adet edinecegim.

• Benim a1 de geldi bugün. Cihazın ön kamerası hariç beğenmedim hiçbir yanı yok. Sesi hem hoparlör hem kulaklıkta gayet yeterli. Düşük ışıkta pek bişey beklemeyin her iki kameradan da

• Arkadaşlar 5xlerde 4g sorunu var mı ?
    Band 20 desteği var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 7 Kasım 2017; 23:24:6 >
  • Hala daha distrübitör garantili siyah rengi gelmedi şu telefonların siyah a1 5x ne bulsam alıcam altın pembe var siyah yok sebebi nedendir bilen yok mu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.