Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.869
Cevap
145
Favori
428.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Parlaklığı sıfıra çektim, ekrana siyah bir duvar kağıdı açtım ama görünürde bir şey yok. Ekstra bir şey yapıyomuyuz bunun dışında?
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz ortamında karanlık olması gerekiyor sadece. Bende parlaklık düşük olunca karanlıkta Chrome da falan belli oluyor mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D4rkshadows kullanıcısına yanıt
    Bende olmadığını garantilemiş oldum o zaman, karanlık ortamdayım. Forumdaki arkadaşlarda test etsin bakalım kaç kişide var. Eğer bir seride vs varsa en azından onu öğreniriz. 2019, 09.ay benim cihaz.
    Hangi ay olduğuna nerden bakıyoruz hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Belki de dediğiniz gibi belli bir seride olabilir, tabii ki büyük bir sorun yaratmayabilir ama cihazı alırken herhangi bir kusurunun olmaması gerekiyor, ayıplı hizmet grubuna giriyor böyle durumlar ve biz hizmet alırken aslında tam fonksiyonel ve hatasız cihazlar almak için para veriyoruz bence önemli olan nokta bu belki birçok kişinin umurunda olmaz ama bize taahhüt edilen ve edilmesi gereken kusursuz cihazdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Bende bir sorun yok, garantiniz varsa video kaydı alın fotoğraf çekin başka bir cihazla o şekilde götürün servise. Sözel olarak anlatılan şeyler tespit edilemedi denilir genelde. Sıkıntı resim ve videoda açıkça gözükmektedir der geçersiniz.

Sorun ışık sızması "light bleeding" dediğimiz cinsten bir şey mi?
    Garantim var daha alalı yeni 1 gün oldu fakat videoda ya da fotoğrafta belli olmayabilir ama deneyeceğim insan gözünün gördüğü ile kamera farklı gösteriyor. Birde sonraki mesajınızda siyah ile denediğiniz söylemişsiniz ama siyahta belli olmuyor çünkü zaten leke siyah daha çok gri kırmızı mavi gibi renklerde (özellikle grinin tonlarında) belli oluyor. Umarım sizin cihazınızda yoktur böyle bir problem.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Kutuda imei lerin altında yazıyor en sağ alt bende.
  • ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Hemen onlarıda deneyim, çıkmadı bir şey.

Uygulama : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gombosdev.displaytester

Denemek isteyenler bu uygulama ile deneyebilir. Test kısmındaki ilk test ile yukarı aşağı yaparsanız renk değişiyor sağa sola parlaklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 1 Aralık 2019; 2:29:39 >
    Hocam acaba şundan mı bahsediyorlar; mesela dh forum uygulamasında bariz oluyor bende. Dh uygulaması karanlık mod seçince düşük ışıkta sayfayı aşağı yukarı kaydırınca mesajlar arasındaki siyah bölmeler var ya, onlar böyle dalgalanıyor gri kısımların üstüne doğru. Bendeki mevzu bu mesela. O da amoled ekrandan kaynaklı bisey diye biliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 1 Aralık 2019; 2:43:45 >
    Tabiki o kesinlikle öyle sonuçta boşuna garantili cihaz almıyoruz bizde.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Yok o değil, o her ekranda mevcut.
    Kutunun üzerine baktım galiba benim cihaz 08.19 üretimi sizin cihaz da belki aynı tarihlerde üretilmiştir dediğiniz gibi seri hatasıdır.

• Bootloader kilidini açmak için verilen adımları izledim eksiksiz şekilde. Sona gelince 168 hours later yazdı ama tamamlanmadı. Telefonu dün aldığım için hemen olmuyor mu bootloader. 1 hafta süre verdi. 1 hafta sonra tekrar mı deneyecem ?

• Mi 9t proda hdr10 var mı?

Mi 9 ile bu telefon arasında kaldım, mi 9 da batarya 3300 olduğu için bunu almaya daha yakınım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen7x

Bootloader kilidini açmak için verilen adımları izledim eksiksiz şekilde. Sona gelince 168 hours later yazdı ama tamamlanmadı. Telefonu dün aldığım için hemen olmuyor mu bootloader. 1 hafta süre verdi. 1 hafta sonra tekrar mı deneyecem ?
    Evet tam 168 saat sonra aynı işlemi yapmalısınız,daha önce denerseniz süre uzar

Bendede aynı tarih yazıyor.

• Arkadaşlar dün PixelExperience AOSP kurdum, cihaz akıyor. Batarya testini yapayım yine bilgilendiririm.

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Android sürümü ne hocam

• Kessn kullanıcısına yanıt
    Android 9 şuan. Android 10 var fakat stabil değil. Bluetooth ve NFC de sıkıntılar varmış.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.