Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulaması yönet whatsapp ayarlarından diğer izinler kısmında kilit ekranı seçeneğini kapatın.

WhatsApp in kendi ayarlar kısmından da açılır pencere bildirimi yok olarak kalsın

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlarda olmaz ise 2.el ilan bölümüne konu açabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Bazı uygulamalar yerel yedekleme ile yedeklenmiyor hocam mesela opera,google fotograflar,snaptube,facebook vs gibi. Nova launcher bilmiyorum ama ana ekran düzeni, sistem ayarları vs aynen geri geliyor.

Tam yedek için Titanium backup kullanabilirsiniz... Bunu da youtube üzerinden izleyin hocam..
    Titanium için root gerekli sanırım, uygulama ismi o şekilde de store'da.
  • yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    2g'ye sahip 3310 imei si bile atabilirsiniz 4g çalışır.
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    piyasadan baya ucuza veriyormuş cihazı. 9TProya geçesim geldi..
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Güvenilir bir satıcı ayrıca.

• mutevaziadam kullanıcısına yanıt
    Yedekler önemli ise root (Magisk) atılır hocam .

Değerlendireceğim hocam teşekkürler bilgi için.
  • quote:

Yedekler önemli ise root (Magisk) atılır hocam .
    Haklısın hocam.

Bu arada root sonrası Netflix güncel uygulaması olsa da çalışmıyordu edge 6 varken. Çalışmamaktan ziyade uygulamayı apk olarak yüklesen bile videoyu açarken hatırlamadığım bir kod hatası veriyordu.

Root'lu olup netflix kullanabilen var mı?
  • mutevaziadam kullanıcısına yanıt
    Magisk Hide kısmından netflix işaretlersiniz root olduğunu algılamaz sanırım ?Netflix Kullanmadığım için bilmiyorum. Banka uygulamalrını bu şekilde işaretliyorum sorun yaşamıyorum...

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 15 Ekim 2019; 15:5:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

2g'ye sahip 3310 imei si bile atabilirsiniz 4g çalışır.
    Çok fazla alakası yok gibi ama benzer bir konu hakkında sorum olacak arkadaşım. Bu soruya diğer bilgisi olan arkadaşlar da yazarsa sevinirim.

X arkadaşımda Samsung android telefon var imei repairli lakin imei daha önce google playı destekleyen bir telefona aitmiş.

Bahsettiğim X arkadaş son zamanlarda google play a giremeyince, araştırma yapmış ve o imei li telefondan google play desteğini çektiğini öğrenmiş!

Şimdi diyor ki, desteği çektiği için ben google play a giremiyorum diyor!

Bu sizce doğru olabilir mi? Mümkünse mantıklı cevaplar bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Not : Farklı Çin tabanlı marketler denedim sorun aynı şekilde devam ediyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Merhaba bende sizin gibiydim ayni,hatta guvenemedim N11 den 64lugunu Xiaomi TR garantili diye 2900e alacaktim.
    Facebookta Xiaomi satış grubuna yazdım.Ben Konyadayim elden alacağım şekilde satan varmı diye.
    Antep'ten bir satici yazdi Konya'da arkadaşım var ona kargolarim buluşup alirsin parayi ona verirsin dedi.

Arkadaş gayet ilgiliydi defalarca aradi ilgilendi. 2100liraya 6gb128lik mavi aldim.Henuz bootloader kilidim acilmadi,acildigi an uzaktan bağlantı ile halledecek.Garanti olsun dersen eski telefonun varsa onunkini yapalım dedi ,diger türlü illaki garantisi yok dedi. Bu arsda telefon çok çok güzel

Kilit açıldığında yapilan islemide paylaşırım ama olduda bir sorun oldu diyelim kendim yapmak durumunda kalirsamda Youtubedaki rehbere göre yapacağım..
    satıcının bilgileri varmı acaba.

• quote:

Bunlarda olmaz ise 2.el ilan bölümüne konu açabilirsiniz...
    Halloldu hocam sağolasın. İlgin için teşekkür ederim.
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmen için teşekkürler. Aslında mantıklı olanı zaten yurtdışı girişli almak ama alacağım kişi bir süre içinde BTK bulabildiği tüm IMEI'li cihazlar kapatılacak dediği için içime bi' şüphe düşmedi değil. Ankara içi ilgili bir satıcı bulabilir isem kesinlikle alacağım zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet ilk şarj sonrası %20 durumu.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

ortalama 9 saat aliyorum suan iyi gidiyor

• Letgo da Xiaomi Mi 9T Pro 2000tl ye satan biri var. Elinde 8/256 versiyon da olduğunu söylüyor. Fotoğraflar yolladı, toptancı olduğunu söylüyor. Piyasanın %60a kendisinin cihaz verdiğini söylüyor. Ama ben dolandırıcı olduğunu düşünüyorum. Kapıda ödeme gönderemiyormuş. 1000tl ye kadar limitleri varmış kapıdan ödeme sisteminde. 1000tl havale edeceğim, 1000tl kargoya ödeyecekmişim vs. Sizce de haklı mıyım dolandırıcı olduğu düşüncesinde?
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Bence hiç riske girmeyin. 1000 TL'yi alınca büyük ihtimal numaranızı engelleyecek bir daha da ulaşamayacaksınız.

• Hali hazırda 9T 6/128 kullanıyorum. Sizce 9T Pro 6/128 imei kayıtlı (2500tl) mi? Meizu 16th 6/64 resmi garantili (2300tl) mi?
  • belli ... 1000 TL geldikten sonra ortadan kaybolacak.
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.