Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Parmak izi zor tanıttım ama açarken hiç çalışmadı.

Birde AOD çalışmıyor.

LCD mi takmışlar

ekranı öğrenmeye çalıştım goodix ts diye bişi yazıyor.

Tekrar düşüm kenarı çatladğı için tamirci ile de sorunu çözemiyorum :(

• hypocrat H kullanıcısına yanıt

:arj düşüşü olmuyorsa sorun yoktur. Adnroid sistemi yukarıda görünmesi bir bug olarak vardı uzun süredir, yani şarjda düşüş yoksa orada görünüğüne aldırış etmeyin.

• mcx kullanıcısına yanıt

Orijinal amoled ekran servislerde en az 1000 tl ye değişiyor, 400-500 verdiyseniz kesin yan sanayi lcd dir. Gerçi yine düşürmüşsünüz... Bir daha değiştirirseniz sağlam nano koruyucu taktırın koruma sağlıyor. Geçmiş olsun.

• Xiaomi'de, ekran bir kere değiştiğinde daha da dikiş tutmuyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt

Hocam bu son sürüm gerçekten iyi memnunum, gece şarj neredeyse düşmüyor

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt

Evet çoğu kişi memnun, miui12 Android 10 oturdu diyebiliriz. Bahar aylarında da Android 11 gelir ama oturması ne kadar sürer tahminim yok, güncelleme gelirse hemen yüklemeyin. ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- 

Hiç yüklemeyi düşünmüyorum 😂 haziranda cihazı aldım pert ettiler pili, şuan iyi maşallah ama ilk aldığım gibi değil tabii 2 gün gidiyordu neredeyse

• Arkadaşlar hediye gelen farklı bir telefona geçmemden dolayı çok severek kullandığım Mi 9T cihazım satılıktır. İlgilenen varsa yazabilir temiz cihazdır. 64GB Karbon Siyah imei kayıtlı.

• Arkadaşlar 12.0.5.0 ile ilgili bir sorum olacak. Çok aradım cevabını bulamadım. Bu romda kişiler ve mesaj yine google uygulaması mı yoksa xioami uygulaması mı

• Ne yaptıysam olmadı. Bu lanet telefonun ekran süresini 5 saatin üzerine çıkaramadım. Xiaomi cihazlarda uzman birine gösterdim yapılan imei repair işlemindede bir problem gözükmüyor. En son 12.0.5 e mi flash ile güncelledim yine değişen bişey yok. Şimdiye kadarki deneyimlerinize dayanarak şarj konusunda en iyi rom hangisi arkadaşlar ? Olmadı satıp kurtulacam son çare

• yasar23 Y kullanıcısına yanıt

Xiaomi nin uygulamaları var global qfjmixm romunda ama ben onları devre dışı bıraktım google uygulamalarını kullanıyorum.

• Bizim telefona android 11 gelmeyecekmis, lite alırken bizim ki nasıl almaz ilginc
  • silveraction kullanıcısına yanıt

Android 11 Beta sürümü şu an test ediliyor 2-3 beta sürümü çıktı hatta, isteyen indirip kurabilir. Xiaomi'nin gelmeyeceği konusunda resmi bir açıklaması var mı ben denk gelmedim?

Hürriyet ve Sdn liste yapmis,bizim ki yok. 9 se bile var listede
  • silveraction kullanıcısına yanıt

Her ay bi xiaomi güncelleme listesi çıkıyor, o sitelere itibar etmeyin. Android 11 %90 gelecek, Miui 13 ise %90 gelmeyecek.

Dostum bu beta sürümü kurma şansımız var mı global için?

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Henüz global açılmadı Çin sürümünde devam ediyor haftalık olarak. Ancak Custom rom (eu beta) haftalık olarak betayı global e uyarıyor.
    Ama kurulmasını önermem, çoğu uygulama Android 11 desteklemiyor hatalar var, yani düzgün bir deneyim sunmuyor henüz.

Örnek Android 11 ve mi 9t
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 1 Aralık 2020; 22:12:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonun mu bataryası cortladı yoksa son güncelleme mi patoz ettiler anlamadım ama günü fazla fazla çıkaran telefonu şu an günde 3 defa şarj ediyorum. Pil kullanım istatistiklerinde de android sisteminin yaklaşık %36-37 kullanması var bana çok fazla geldi bu oran.

4000 mah bataryası var diye aldık da 5 para etmez şu anki ekran süresi.

• SS10 kullanıcısına yanıt

Bendede ayni durum var gunu zor cikartiyorum sabah kalkıyorum yuzde 15 20 gitmis bi senede bu kadar cabuk bitmesi bataryanin çok kötü bi durum

miui 13 gelir ama android sürümü 11 de kalır bkz mi note 3 miui 9 ile çıkmış geçte olsa iyi kötü miui 12 almış

• 
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.