Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11361137113811391140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 gündür mui 12.02 kullanıyorum garantili cihaz temiz kurulum olmadı ve şuan zerre şikayetim yok aksine arayüz çok daha seri şarj mii 11 le aynı parmak izi daha hızlı olmuş bana göre miu 12. Miu ,11 den daha iyi olduğu kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Türkiye garantili 9t 64gb var elimde. Bunu satıp kayıtsız 9t pro almayı düşünüyorum kamera ve performans açısından. Sizce geçmeye değer mi ? Eğer geçersem bunu kaça satabilirim (7 aylık cihaz) ve kayıtsız cihazın IMEI işlemi dışında yapılması gereken bir işi var mıdır? Hepinize şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DİKKAT!

Miui 12.0.3 versiyonu herkese dağıtıma başlanmış. Bana geçen hafta geldi. Bu versiyonda batarya tüketimi bug ı var. Cihaz arka planda uyku moduna geçmiyor. Bu yüzden şimdilik yüklemenizi tavsiye etmem.

Belki düzelmiştir diye full versiyonu indirip test edicem. Bilgi veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALIENWARE -- 4 Ağustos 2020; 0:14:23 >
  • 2 aylık cihaz, garantili mi 9t 64gb acaba ne kadara satabilirim telefoncu yada şahısa? Varmı fiyat önerisi olan :)

• Merhaba. 64gb yeterli mi sizce? Oyun vs. yok. Sürekli fotoğraf, video çeken biri de değilim. Ama uzun vadede sıkıntı yaratsın da istemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Merhaba. 64gb yeterli mi sizce? Oyun vs. yok. Sürekli fotoğraf, video çeken biri de değilim. Ama uzun vadede sıkıntı yaratsın da istemem.
    merhaba

32 - 64- 128gb kapasite... cihazın rom kurulumu açısından ne uzun nede kısa sürede sorun çıkartmazzzz

ama ...
    eninde sonunda insan mp3 atıyor içine.. resim çekme hevesi veya oyun performansı ile ihtiyaç duyabiliyor

6gb lık ram i olan bir cihaz için 64gb dahili kapasite sanki daha mantıklı geliyor.. fakat mi9se aldığımda 64gb ı bile dolduramam diyerek satın almış.. kısa süre sonra youtube da gördüğüm eğitim video larını metrobüs vs de izlemek amaçlı tlf a yüklemek istediğimde.. olay orda patladı

ve mi9t nin işlemci performansı ilk aldığım günlerde gerçekten ama gerçekten çok aşırı ilgimi çekti. pro su ile arada 1000 lira fiyat farkını ödeme sorunum olmadığı halde, o sırada yeni başladığım oyun için oldukça güzel bir performans verdiği için mi9t yi 128gb olarak aldım

pişman mıyım... teknik olarak hayır.. ama zaman içerisinde "rise of kingdoms" oyununda çok hızlı şekilde görsel efektler de artma olunca işte.. orada düşünmeye başladım

mi9t veya pro su... dümdüz ve nokta boşluk olmayan bir ekran... oyun ve video seyri için olabilecek en güzel bir ekran çerçeve oranı.. zaten işlemci ve diğer parçaları ile belirli bir kalite yeri var. ve fazlası ile yeterli bir fiyat kalite performansı
    kamera çekimleri.. film çekimi yapmayacak iseniz.. vede çok aşırı yüksek kalitede resim baskısı almıyor iseniz... YETERLİ özelliklere sahib

peki cihazdan pişman değil iken... yeni bir cihaz araışım neden var ?

maalef mi note serisi ile gelen..d aha önce malum markada ilk ismi edge olan genişletilmiş oval kenarlar... maalesef ama maalesef oldukça çekici gelmeye başladı. tabiki oyun ve filmler o oval kenarlara taşması kullanımda ve seyir de zorluk çıkartabilir. ama cihaza uzaktan baktığınız da bile kenar ovalliği oldukça cazip geliyor. tabiki o güzel çerçeveye ön kamera boşluğu pek de hoş durmuyor

64gb lık bellek normal şartlarda yeterlidir.

daha büyük kapasite almak isterseniz ?

cihazda herhangi bir sebeb ile oluşması halinde KAYBEDEBİLECEĞİNİZ data da o kadar yüksek olacaktır

piyasa oldukça uygun fiyata type c 2 sub çeviriciler var. gayet de güzel performanslı olan serilerde var.

her zaman acil ihtiyaç duyduğunuz dosyaları tlf da bulundurun ve aralıklı olarak hemdosyalarınızı hemde genel olarak cihazı harici bir belleğe yedeklemeniz halinde 64gb ı gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.. size yaklaşık 48-50gb gibi kullanılabilir alan veriyor

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Kişiden kişiye göre değişir tabi. Yüksek olsun belki bir gün lazım olur dendiğinde genelde hiç lazım olmuyor ve boşa para verilmiş oluyor. Mevcut telefonunuzun hafızası ne kadar bilmiyorum ama 128 lik e ihtiyaç duyuyor musunuz ona karar vermek lazim. 4K video çekimleri cok yer kapliyor mesela ama ben Google Photos kullanıyorum. Bulut depolama güzel şey.

• Arkadaşlar benim derdim şu cihaz arama yapiyor internet kullaniyor ama arama geldiginde telofon kapali diyor..CİHAZ TÜRKİYE CİHAZI ORJİNAL İMEİ SORUN NEDİR SİZCE

• Espa kullanıcısına yanıt
    Mecbur yapıcam pil süresi az çünkü, hocam 900 MB olan yükseltmeyi indiriyorum hata veriyor üç kere indirdim 12.0.3 güncellemesini indirebilecegim başka yer varmı bildiğiniz.

Bu arada indirdiğim site c.mi

• ALIENWARE kullanıcısına yanıt
    Tam da 12.0.3 geçmeye çalışırken bunu görmek de 😬😬

• Arkadaşlar 12.0.3 sürümüne geçtim. Kullanım deneyimlerim şu şekilde,
    Telefonu alır almaz sadece bir güncelleme yapıp 11.0.1 sürümünü kullanıyordum. Eski telefonum lenovo p2 idi. Şarj kıyaslamasına göre önceki telefonumdan kötü 1.5 2 gün civarı prize takmadan 11.0.1 sürümünde kullanıyordum 9t yi. (P2 ile 3 gün)
    12.0.2 güncellemesi yaptım buglar mevcut bu sürümde en azından benim telefonumda oluştu. Telefon kasmaya başladı animasyonlar takılıyordu yer yer..şarj ise su gibi gidiyordu 1 gün zar zor yetiyordu..
    Sonra 12.0.3 güncellemesi geldi 2 gün sonra hemen yükledim. Telefon 11.0.1 sürümüne göre daha akıcı oldu 12.0.2 ile kıyaslamama bile gerek yok.
    Animasyonları beğendim mi göreceli ama olmasa da olur bence şarj 11.0.1 sürümünde ki gibi 1.5 2 gün yetiyor. En beğendiğim yeniliği en azından ben öyle hissediyorum parmak izi açılışı ciddi hızlanmış.
    Miui 12 düşünen arkadaşlar kesinlikle 12.0.3 e geçmeleri lazım. En stabil sürüm bu olmuş hem şarj konusunda hem de hız konusunda...
    Bu arada hard reset vs yapmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord-06- -- 4 Ağustos 2020; 10:39:55 >

• tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Mi note 10 un kavisli tarafında ki, dokunma hassasiyeti problemi çok dile getiriliyor. Araştırın, öyle alın.

• Arkadaşlar bana 12.03 gelmedi daha resmi cihazlara degitilmadimi

• quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Arkadaşlar benim derdim şu cihaz arama yapiyor internet kullaniyor ama arama geldiginde telofon kapali diyor..CİHAZ TÜRKİYE CİHAZI ORJİNAL İMEİ SORUN NEDİR SİZCE
    UP.

• Yanıtlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mcfallen M kullanıcısına yanıt
    ben dün guncelledim resmi cihaz.

• Arkadaşlar herkese merhaba. Telefonumda şöyle bir sorun var. Normal kutudan çıkan orijinal mi şarj aleti kafasıyla şarj etmeye çalışıyorum etmiyor en az 4 tane farklı kafadan denedim şarj olmuyor. Normal Samsung kafalarında şarj oluyor. Bu sorunlar karşılaşan oldumu acaba teşekkürler.

• ben mi9t kullanıyorum hala 12 sürümü gelmedi. bu işten hiçbir şey anlamadım. Aynı telefon var biri diyor ben yükledim diğeri diyor bana gelmedi. Ne saçma bir iş bu ya
  • İki sorum var. Orijial rom. İlk sorum; hard reset atmadan wipe data cache yapayım dedim ama bu menü yok. Eskiden ayarlar depolamada önbellek diye bölüm vardı ama artık o da yok.

İkinci sorum ise süper duvar kağıtları nerede bulamadım. Yani bir kaç video var bi şeyler indirip yapıyorsun ama biz xiaomi kullanıcıları da böyle mi yapacağız o zaman miui 12 nin ne faydası oluyor bize.
  • JeaveN- kullanıcısına yanıt
    Henüz bana da gelmedi maalesef sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 11361137113811391140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.